Skocz do zawartości

Podmiana kierownicy


riff

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

 

W moim legacy 2008 benzyna wagon nie posiadam sterowania radiem na kierownicy. Chciałbym ja zmienić na używaną kierownicę ze sterowaniem / samo dołożenie sterowania drogo wychodzi/ .

Czy kierownica np. z tej. aukcji:

http://allegro.pl/kierownica-subaru-impreza-08-12-i4397158405.html

będzie pasowała do mojego legasia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

 

W moim legacy 2008 benzyna wagon nie posiadam sterowania radiem na kierownicy. Chciałbym ja zmienić na używaną kierownicę ze sterowaniem / samo dołożenie sterowania drogo wychodzi/ .

Czy kierownica np. z tej. aukcji:

http://allegro.pl/kierownica-subaru-impreza-08-12-i4397158405.html

będzie pasowała do mojego legasia?

Będzie - bierz, choćby dla samych przycisków.

Kierownica jest w stanie słabym i odradzam oddawanie do tapicera w celu pomalowania.

Ja popełniłem ten błąd (kosztujący 100zł). Po 3 tygodniach od malowania założyłem i po kolejnych 3 byłem zły, że nie dałem do obszycia, bo farba się zaczęła płatami łuszczyć. Nie wiem czy trafiłem na partacza, czy kierownicy się nie maluje, ale kupiłem drugą, w znacznie lepszym stanie, w cenie 100 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli serwis subaru bez problemu zdemontuje sterowanie radiem i tempomatem z tej kiery z aukcji i przełoży je do mojej?

Nie zrozumieliśmy się. Przyciski to nie wszystko. To początek zabawy w sterowanie radiem z kierownicy... Sporo czytania przed Tobą. Zacznij od serwisówki. Nie wiem, jak u Ciebie, ale u mnie stara kierownica nie miała wycięć pod sterowanie, więc tak łatwo nie było. Musiałem zamienić całe koło kierownicy, wraz ze sterowaniem. Oczywiście bez dodatkowej wiązki i modułu sterującego to tylko ozdoba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

czy ktoś wie jak zdemontować lewą zaślepkę z kierownicy ? bo mam wrażenie że jest przyklejona i chyba będę musiał ciąć a szkoda bo mogłaby się przydać komuś.

 

60864790939336663758.jpg


okazało się że pełna zaślepka ma z tyłu śrubę, te z przyciskami nie mają.

Edytowane przez Djet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...