Skocz do zawartości

System nawigacji GPS.


andwoj3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

kupuję Forestera 2.0 XT i chciałbym dobrać do niego system nawigacji satelitarnej kompatybilny z samochodem. Czy ktoś ma już doświadczenie w tej dziedzinie?. Osobiście otrzymałem propozycję z salonu: Kenwood DNX 7350. Jeżdżę głównie po Polsce ale również kilka razy po Europie rocznie, dodatkowo obsługa telefonu, obsługa z kierownicy, itd.

Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! U mnie w ASO w XV'le zamonotowano kenwooda dnx 4250bt( słabszy model niz 7350). Wszystkie kenwoody posiadaja nawigacje garmina która spisuje się bardzo dobrze. Mapy mozesz sobie aktualizowac na https://kenwood.garmin.com/kenwood/ . Co do radia i działania nawigacji jestem zadowolony radio gra przyzwoicie nawigacja szybko sie odnajduje i wyznacza dobre trasy-mapki ma swieze. Jezeli sie zdecydujesz koniecznie odrazu po zamontowaniu  sprawdz wszystkie funkcje i czy wszystko dziala ( ja tego nie zrobilem i teraz musze jechac na poprawdki do ASO ) Sprawdz czy dzialaja wszystkie przyciski z kierownicy ( czy zamontowano właściwy adapter) , czy działa zestaw głośnomówiący stacji multimedialnej po sparowaniu z telefonem, czy przy próbie ogladania filmów dvd, divX jest obraz a nie napis paking off ( nie podłączony kabel "brake" jasno zielony do masy) - u mnie to wszystko niestety nie dziala ( niestety ASO to nie zakład Car Audio gdzie podłącza się tych stacji dziesiątki) . Zapytaj się w ASO czy obraz z kamery cofania bedzie wyswietlany na seryjnym wyswietlaczu od komputerka pokładowego czy na stacji multimedialnej - u mnie jest na seryjnym komputerku i podobno nie da sie zrobic tak zeby wyswietlal sie na navi (akurat troche mnie to dziwi). Napisz co Ci powiedzieli w sprawie obrazu z kamerki

Edytowane przez Karas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Co do kamery cofania to na pewno da się ją podłączyć do stacji multimedialnej ale jakość obrazu może być słabsza, przez co ASO montują je do komputera pokładowego, na co ja również się decyduję. Ale technicznie jest to możliwe, chodzi tylko o jakość obrazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...