Skocz do zawartości

[Śląsk] Akcja Lotnisko dla dzieciaków


matpilch

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór,

temat o którym pisałem w śląskim wątku i opowiadałem na śląskim spocie się rozwinął, więc postanowiłem założyć nowy wątek w tej sprawie.

No to jeszcze raz:

Ja, jako Podwójna Ciągła, wspólnie z bloSilesią czyli stowarzyszeniem śląskich blogerów organizujemy akcję dla dzieciaków z Domu Aniołów Stróżów. Tym razem, dzieci zostały zaproszone do zwiedzenia lotniska w Pyrzowicach, łącznie z wejściem na pokład samolotu i do kabiny pilotów. 

Jako dodatkowa (a moim zdaniem główna) atrakcja wystąpicie Wy, razem z Subaru. Pomysł jest taki, żebyście przewieźli dzieci z siedziby Aniołów przy Gliwickiej 148 na lotnisko, potem zwiedzili port razem z dziećmi a na koniec odwieźli je z powrotem.

 

Termin: 23 sierpnia 2014 - sobota

godzina jest ustalana, najprawdopodobniej zaczniemy o 9:30 lub 10 i o 15 powinniśmy szczęśliwie zakończyć zabawę.

Jeszcze ważą się losy pokazu z udziałem drona w hangarze na lotnisku, problem z tym jest taki, że dron kameruje Brodkę i Podsiadłę na koncertach Męskiego Grania i nie wiadomo czy będzie dostępny  :P

 

Część z was już wie, w maju razem z  Klubem Mx-5 Polska Zbieraliśmy Uśmiechy dzieci z rodzinnego domu dziecka w Rudzie Śląskiej. Mam w związku z tym kilka rad dla kierowców, ale to zostawmy sobie na później.

 

Do przewiezienia mamy 20 dzieci, transport dla opiekunów czy organizatorów załatwimy sami - chyba, że byłoby was tak dużo - panie z Aniołów również się Subaru zainteresowały  ;) 
Tym niemniej, potrzebujemy przynajmniej 7 samochodów, zakładam, że każdy przyjmie trójkę pasażerów.
Zróbmy więc listę, proszę wpisujcie się jeśli chcielibyście wziąć udział i pasuje wam termin. Prosiłbym też o dopisanie maksymalnej liczby pasażerów dla każdego samochodu.

 

1. 

2.

3.

 

Termin jest odległy, więc spokojnie zdążymy dograć wszystkie detale. Będę was na bieżąco o wszystkim informował.

maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 116
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Bardzo chętnie udostępnię swoją Świnię na tak szczytny cel! I bardzo chętnie przejadę się z Bielska z dzieciakami :)

No to nieskromnie rozpocznę:

 

1.Shadowaty + Impreza - 2 miejsca wolne

2. ...

 

Dopisywać się ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Shadowaty + Impreza - 2 miejsca wolne


2. Elias / Impreza - 1 miejsce wolne ale kubeł  :) / jeśli będzie nas mało to może jeszcze dodatkowo awaryjnie być Legaś i 3 miejsca wolne 


3. .. 


Edytowane przez elias
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Shadowaty + Impreza - 2 miejsca wolne


2. Elias / Impreza - 1 miejsce wolne ale kubeł   :) / jeśli będzie nas mało to może jeszcze dodatkowo awaryjnie być Legaś i 3 miejsca wolne 


3. Maćkos87 / Impreza - 3 miejsca wolne


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Shadowaty + Impreza - 2 miejsca wolne


2. Elias / Impreza - 1 miejsce wolne ale kubeł   :) / jeśli będzie nas mało to może jeszcze dodatkowo awaryjnie być Legaś i 3 miejsca wolne 


3. Maćkos87 / Impreza - 3 miejsca wolne


4. WueM / Daihatsu Storia - 3 miejsca wolne....Od biedy może i 4ry ale to na krótszą trasę dla masochistów :P


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Shadowaty + Impreza - 2 miejsca wolne


2. Elias / Impreza - 1 miejsce wolne ale kubeł    :) / jeśli będzie nas mało to może jeszcze dodatkowo awaryjnie być Legaś i 3 miejsca wolne 


3. Maćkos87 / Impreza - 3 miejsca wolne


4. WueM / Daihatsu Storia - 3 miejsca wolne....Od biedy może i 4ry ale to na krótszą trasę dla masochistów  :P


5. Buncol / Imprezka - 4 miejsca wolne 


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1. Shadowaty + Impreza - 2 miejsca wolne

2. Elias / Impreza - 1 miejsce wolne ale kubeł    :) / jeśli będzie nas mało to może jeszcze dodatkowo awaryjnie być Legaś i 3 miejsca wolne 

3. Maćkos87 / Impreza - 3 miejsca wolne

4. WueM / Daihatsu Storia - 3 miejsca wolne....Od biedy może i 4ry ale to na krótszą trasę dla masochistów  :P

5. Buncol / Imprezka - 4 miejsca wolne 

6. Edyta WRX -3 miejsca

7. Ricardo spiderek-2 miejsca (mam nadzieje,ze czas pozwoli)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jeszcze jest potrzeba to Jurek Impreza 3 miejsca wolne

 

pewnie, cały czas szukamy więcej ludzi  :)

 

Aktualna lista:

1. Shadowaty + Impreza - 2 miejsca wolne

2. Elias / Impreza - 1 miejsce wolne ale kubeł     :) / jeśli będzie nas mało to może jeszcze dodatkowo awaryjnie być Legaś i 3 miejsca wolne 

3. Maćkos87 / Impreza - 3 miejsca wolne

4. WueM / Daihatsu Storia - 3 miejsca wolne....Od biedy może i 4ry ale to na krótszą trasę dla masochistów   :P

5. Buncol / Imprezka - 4 miejsca wolne 

6. Edyta WRX -3 miejsca

7. Ricardo spiderek-2 miejsca (mam nadzieje,ze czas pozwoli)

8. Jurek Impreza 3 miejsca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idealnie! Ale bym się śmiał gdyby pudełko i celinka miały większe branie niż okurnikowana reszta towarzystwa ;-)

Wiesz... Celi to kochane autko, ale mimo wszystko Subaru to Subaru, więc raczej nie powinno tak być  :P  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...