Jump to content

Modyfikacja nawiewu w Legacy II, czy ktos to robil ?

Legacy96

Recommended Posts

W moim aucie gdy wlacze nawiew na przednia szyba to zawsze wlacza sie klimatyzacja. To bardzo denerwuje. Nie dosc ze trzeba manipulowac suwakiem temperatury, to do tego kilma mi chlodzi i zuzywa paliwo przy temperaturach 10-15 stopni na zewnatrz. Wiec postanowilem jakos to zmodyfikowac, by sie nie wlaczala. Jednak nie chce wywazac otwartych drzwi, wiec pytam: moze ktos juz to robil i podzieli sie swoimi doswiadczeniami ?

W moim aucie gdy wlacze nawiew na przednia szyba to zawsze wlacza sie klimatyzacja.

Ja się na tym nie znam, ale to nie jest normalne. Jedyne co wtedy powinno się stać, to wyłączyć obieg zamknięty (jeżeli włączony).

Wlasnie ze to jest normalne, dokladnie tak to ma dzialac wg. instrukcji. Przy wlaczeniu nawiewu na szybe przednia wylacza sie obieg zamkniety i wlacza klima, w celu osuszania powietrza.

Wlasnie ze to jest normalne, dokladnie tak to ma dzialac wg. instrukcji. Przy wlaczeniu nawiewu na szybe przednia wylacza sie obieg zamkniety i wlacza klima, w celu osuszania powietrza.

Hmm, mam książke po niem., więc mogłem coś przeoczyć. Sprawdze.

To że się załancza klima przy nawiewie na szybę to normalne , nawiew na szybę włączamy wtedy gdy trzeba odparować ew. odmrozic szybę. Powietrze które wylatuje

przy włączonej klimie jest osuszone więc odparowanie szyby trwa4 razy szybciej.

Jężeli koniecznie nie chcesz chodzącej klimy przy nawiewie na szybę załóż włącznik przy bezpieczniku A/C

PZDRE12

Tak sobie myślę, że najlepszym modem dla klimy w Legacy byloby dołożenie mechanicznych regulatorów na środkowych nawiewach. Codziennie zastanawiam sie, co za einstein wymyślił, żeby z tego zrezygnować!!!

Reulatory srodkowych nawiewow byly montowane w niektorych modelach, i sa wymienne. Ja jednak chce przewietrzanie tak przerobic, by klima zalaczala sie tylko po nacisnieciu guzika A/C, niezaleznie od rodzaju nawiewu. Moze w weekend rozbiore panel sterujacy i wtedy zobaczymy co da sie zrobic.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...