Skocz do zawartości

Moje... drugie auto w życiu! :) Czyli spamu część druga.


Jachu93

Rekomendowane odpowiedzi

@@Jachu93, a nie chcesz Xantii ? Z gazem, więc tankowanie nie zabija, do tego

fajne wyposażenie, piekne wnętrze, cicho, nawet jakoś to idzie

, a do przedniego napędu jesteś przyzwyczajony.

 

 

A może takie cuś ? http://otomoto.pl/honda-prelude-C34095391.html

Edytowane przez leon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 314
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nie ma bulgotu, jest ryk wuwuzeli. Cóż, cena kompromisu  :biglol: Też mi się to rzuciło w oczy, ale drążyć nie chciałem :D   Jako, że ta impreza stoi w Szczecinie, to w razie potrzeby mogę skoczyć ją obejrzeć.

 

@@leon, preludka fajna..ale dłuuuga a autor nie potrzebuje ponoć tak dużego auta. No i raczej nie ma szans, żeby trafić tak stare auto bez przynajmniej jednego młodego-gniewnego za kierownicą w swojej historii, więc obstawiam, że może być tu podobnie jak z tym punto hgt. 

Edytowane przez Avic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę ja Was.. Jeśli ktoś dalej wierzy, że znajdzie się tanie w utrzymaniu, relatywnie szybkie, bezwypadkowe, oszczędne, ładne, nietuzinkowe, bezusterkowe auto za 5 tys zł.. to ja odpadam.

 

A kto tu szuka`takiego auta? Budzet to 7, a moze nawet 8k zl. Relatywnie szybkie? Czy okolice 10 sekund to cos nieosiagalne? Wieszkosc 1.6 ma takie osiagi - patrz Clio, 206, 147, Focus itd. Oszczedne? Licze, zeby palil nie wiecej niz 9 litrow w miescie, a czesci nie kosztowaly kroci. To chyba wszystkie poprzednie auta tez spelniaja. Jedynie kryterium nietuzinkowosci jest trudniejsze do spelnienia, ale jakby nie patrzec to nie ja je wymyslilem tylko Wy :P Nie chce czegos typowego jak Golf, Astra czy A3. Tylko tyle. Auto moze byc po strzale, ale bez przesady. Ta Alfa co ogladalem podobno ma szpachle na podluznicach.

@@Jachu93, a nie chcesz Xantii ? Z gazem, więc tankowanie nie zabija, do tego

fajne wyposażenie, piekne wnętrze, cicho, nawet jakoś to idzie

, a do przedniego napędu jesteś przyzwyczajony.

 

 

A może takie cuś ? http://otomoto.pl/honda-prelude-C34095391.html

 

 

Za stare. Preluda starsza ode mnie...

 

 

Aaa jeszcze Subaru z poprzedniej strony. Mam nadzieje, ze to sa jaja.... 80 KM, lexus looki... dziekiuje.

Edytowane przez Jachu93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Za stare. Preluda starsza ode mnie...
Polecam poszukać dobrze utrzymanego Civica Vll generacji. Będzie pan zadowolony! :)

 

Żart?

 

Może zabrzmiało jak żart - sorry. Hondy to bardzo trwałe samochody i Civic Vll według mnie byłby dla @@Jachu93, dobrym wyborem.

Edytowane przez mechanik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Widziałem już go na allegro! Super! Wygląd, silnik, wnętrze! Pod każdym względem mi się podoba. Jedynie troszkę rudej się boje, bo nadkola dość mocno idą... ale takiego czegoś właśnie szukam!

 

Nie ma nikt z forum jakiegoś Saxo VTS, 106 Rallye albo takiej Fiesty na opych?

 

Edytowane przez Jachu93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jedynie troszkę rudej się boje, bo nadkola dość mocno idą.

W twoim budżecie trudno będzie znaleźć coś, czego ruda jeszcze nie ruszyła. Nadkola to praktycznie rzecz standardowa do zrobienia w kilkuletnich autach, ale z taką naprawą nie ma dramatu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Polecam poszukać dobrze utrzymanego Civica Vll generacji. Będzie pan zadowolony!

x2

Nawet VI generacji z 1,5. Jak kręcisz nisko to "nic" Ci nie spali, a jak podchodzisz pod czerwone, to jedzie jak impreza 2.0 ssak.

Dobre i tanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jedynie troszkę rudej się boje, bo nadkola dość mocno idą.

W twoim budżecie trudno będzie znaleźć coś, czego ruda jeszcze nie ruszyła. Nadkola to praktycznie rzecz standardowa do zrobienia w kilkuletnich autach, ale z taką naprawą nie ma dramatu. 

 

 

Zwłaszcza, że to Fjord :) Ciekawe jak u niego z podłogą. Chyba napisze do gościa.

 

Polecam poszukać dobrze utrzymanego Civica Vll generacji. Będzie pan zadowolony!

x2

Nawet VI generacji z 1,5. Jak kręcisz nisko to "nic" Ci nie spali, a jak podchodzisz pod czerwone, to jedzie jak impreza 2.0 ssak.

Dobre i tanie.

 

 

Jestem za. Tylko musiałbym znaleźć taką Hanię z zaufanego źródła. Na allegro to wszystkie takie piękne i ładne, ale na ulicach nie widuje się za dużo ładnych egzemplarzy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci, że trochę masz do mnie daleko, ale mój kolega z pracy ma właśnie coś takiego i nosi się z zamiarem sprzedaży.

Kolor zielona butelka,3D HB, 1,5 vtec, 110 kunia. 99, albo 00r, z klimką  elektryką itp. nie zagazowany bo pali to tyle, że nie bardzo się opłaca ;)

Cena - myślę, że w zasięgu twoich możliwości, a autko na prawdę godne polecenia.

Jak byłbyś zainteresowany to pisz pw, dam Ci namiar na niego ;)

 

P.S.

On po ten egzemplarz jechał z południa nad morze. I nie, że był tam przy okazji, tylko dymał tam specjalnie sam pociągiem :D

Edytowane przez pajac_am
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pajac_am pw ;)


Co tak słabo spamujecie!? :D Bobek trafił na OLX, więc trzeba teraz mocniej przycisnąć w poszukiwaniach! :)

Co powiecie o Pugu 206 GTi? Silnik 2.0 136 KM. Trwałe to to? Jak z spalaniem w mieście? Idzie się w 10 l/100 km zmieścić, czy to raczej nie osiąganle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jachu, a co byś powiedział na Saaba, np. wcześniejszy model 9-3.

Zobacz jaki fajny :)

http://otomoto.pl/saab-9-3-oplacony-polecam-796121509-C31036912.html

@@Jachu93, to jest bardzo fajna propozycja. Auto nietuzinkowe, niedrogie, w serwisowaniu i naprawie nie powinno być problemów, bo Saaby bazowały na Oplu (Vectrze).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jachu, a co byś powiedział na Saaba, np. wcześniejszy model 9-3.

Zobacz jaki fajny :)

http://otomoto.pl/saab-9-3-oplacony-polecam-796121509-C31036912.html

@@Jachu93, to jest bardzo fajna propozycja...bo Saaby bazowały na Oplu (Vectrze).

 

Z pierwszym się zgodzę- a z ostatnim niekoniecznie.

Saab miał bazować stricte na oplu ale porobił sporo po swojemu. Mimo to części zawieszenia są mega tanie (bynajmniej co mi przyszło zamawiać do 9-5).

Ogólnie wdzięczne fajne auto. A z czasem można poszukać 2.3T porobić go (łącznie z zakuciem) za jakieś 5-6 tyś zł i z HPT170 zrobić 270 w automacie lub okolice 300 w manualu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...