Skocz do zawartości

Czy mamy się obawiać? Akcja serwisowa - gnijące przewody hamulcowe.


slavok

Rekomendowane odpowiedzi

Jest i moj Legac :(

 

W artykule mozna wyczytac :

 

"Przedsiębiorca zadeklarował, że do właścicieli pojazdów, których dane posiada, zostaną wysłane stosowne powiadomienia. Pojazdy pochodzące z importu prywatnego zostaną poddane kontroli w ASO Subaru przy pierwszej nadarzającej się okazji."

 

Auto odkupione od pierwszego wlasciciela wiec raczej SIP nie ma moich danych :)

Rozumiem ze ta "nadarzajaca sie okazja" sprowadza sie do tego iz poprostu trzeba podjechac do ASO ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja mam pytanie do Dyrekcji, dlaczego o tym jakie to numery VIN dowiadujemy się ze stron UOKiKu czy Onetu, a obiecanej przez Dyrekcję informacji dalej brak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi dzisiaj w Aso powiedzieli ze bym sobie wszedł na www subaru i tam w zakładce akcja serwisowa wklepal Vin i podobno to nie ma znaczenia czy z SIP czy nie z SIP... Z tym ze na www sipu nie ma nic takiego haha

 

@ericsson T10s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doobi1972 - to jest stara akcja. Po co siejesz panikę - zaraz posypią się posty typu "Pokazuje, że nie ma mojego VIN w bazie - a jest na liście":)

Mój też jest na liście - poczekajmy na reakcję SIP.

 

Pytanie do Dyrekcji - czy SIP będzie też wysyłać do Klubowiczów?

Edytowane przez Krzys69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doobi1972 - to jest stara akcja. Po co siejesz panikę - zaraz posypią się posty typu "Pokazuje, że nie ma mojego VIN w bazie - a jest na liście":)

Mój też jest na liście - poczekajmy na reakcję SIP.

 

 

Sorry, nie zauważyłem :-( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem odpowiedź na stronie:

 

Podany VIN nie znajduje się w naszej bazie, co oznacza, że samochód nie jest uprawiony do udziału w kampanii naprawczej w Polsce. Mimo to, może on nadal znajdować się na ogólnoświatowej liście pojazdów objętych kampanią naprawczą – prosimy skontaktować się z dealerem w kraju pierwszej sprzedaży pojazdu.

 

Andrzej Koper czyżbyś dla importera z innego kraju pracował? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem odpowiedź na stronie:

 

Podany VIN nie znajduje się w naszej bazie, co oznacza, że samochód nie jest uprawiony do udziału w kampanii naprawczej w Polsce. Mimo to, może on nadal znajdować się na ogólnoświatowej liście pojazdów objętych kampanią naprawczą – prosimy skontaktować się z dealerem w kraju pierwszej sprzedaży pojazdu.

 

Andrzej Koper czyżbyś dla importera z innego kraju pracował? ;)

 

Na stronie subaru można sprawdzać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Ktoś już był z tym problemem w ASO ? Mój też jest.

Byłem w ASO A. Koper .

Szybko, sprawnie , 45 minut na kawce w Motelu , pacjent wypuszczony do domu po zabiegu :-)

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowna Derekcjo, akcja powinna dotyczyć przede wszystkim polskiego rynku, gdyż azaliż oprócz dróg solonych mamy równocześnie drogi spieprzone. Takiego natłoku przypraw  mogło FHI w polskim garnku nie przewidzieć. My właściwie nie mamy dróg tylko odcinki testowe dla terenówek i każda powinna co czternaście lat podlegać gwarancyjnej wymianie. Zupełnie przypadkiem moja już tyle ukończyła o czym donoszę, gdyż donosicielstwo w tem kraju przeżywa renesans..

 

Z podważaniem

matka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Odgrzebię stary temat. W moim Legacy rozszczelniły się przewody hamulcowe i uciekł płyn. Miejsce rozszczelnienia to metalowy przewód , w tylnej części nadwozia, 40cm za rozwidleniem , w okolicach prawego tylnego koła.

Wg VIN auto kwalifikuje się do akcji serwisowej. Auto wylądowało w nieASO, w okolicach którego doszło do usterki. Pytanie brzmi - czy mogę liczyć na wymianę przewodów w ramach akcji serwisowej? Wiąże się to oczywiście z transportem auta do ASO.

Pan z ASO przez telefon powiedział, że bez zobaczenia auta na żywo nic nie ustalimy. 7808df2f094bf8faff90f5e4b79d3e9c.jpg4adc07e714f26d920534a97c9f0770b9.jpg1c83481cc00a695a7702449901ab567c.jpg0f195945fb97b527a1b3e267b3cfb082.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...