Skocz do zawartości

Moje Subaru


jako

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Witam wszystkich fanatyków subaru :D posiadaczy i nie tylko :D Nie wiem tylko czy jestem w odpowiednim dziale,ale...Powinnam znaleźć się tutaj dużo wcześniej ale jak to mówią lepiej późno niż wcale :wink:

również witam koleżankę! czy jesteś również posiadaczką (nie mówię tu o posiadaniu narkotyków ;))? jeśli tak, poprosimy o zdjęcia pojazdu :D

 

pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich fanatyków subaru :D posiadaczy i nie tylko :D Nie wiem tylko czy jestem w odpowiednim dziale,ale...Powinnam znaleźć się tutaj dużo wcześniej ale jak to mówią lepiej późno niż wcale :wink:

również witam koleżankę! czy jesteś również posiadaczką (nie mówię tu o posiadaniu narkotyków ;))? jeśli tak, poprosimy o zdjęcia pojazdu :D

 

pzdr!

Hmmm...Niestety..posiadaczką byłam i to 2 modeli GT i WRX (auta kupił Tata, ale ja nim zazwyczaj jeździłam) Zdjęcia oczywiście mam i niedługo je pokażę...Auto było cudowne bo niebieskie ze złotymi szprychowymi OZ ami i fabrycznie ospojlerowane.Może ktoś mnie pamięta bo byłam nim na SJS sie w lipcu 2001 w Kielcach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nowego/nową forumowicza/forumowiczkę :wink: (niepotrzebne skreślić :wink: )

 

Dzięki za miłe powitanie szczególnie Kobiecie i mojej imienniczce!

 

Mamy trzecią Monikę na forum???? Jak miło.... :D Proponuje z tej okazji limitowaną serię jakiegoś subaraka. Był SOLBERG, teraz niech będzie MONIKA

 

klaniam się i pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odebralem. Chetnie bym sie podzielil swoim szczesciem ale nie wiem jak mam zalaczyc zdjecia. Czy musze miec swoja www.?[/img]

 

Nie musisz. Pod treścią posta, którego chcesz wysłać jest opcja "dodaj załącznik" > "przeglądaj" > "wyślij" - można wykorzystać fotkę będącą na dysku.

Czekamy z niecierpliwością :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...