Skocz do zawartości

Moje Subaru


jako

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Chętnie zrobiłbym sobie zdjęcie na plaży ale czy to legalne? Czy gdzies w trójmieście jest miejsce gdzie można spokojnie wjechac samochodem na plażę :D? Będę w weekend to jakaś sesyjka mogłaby przejść...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedno z moich ulubionych zdjęć ;) p.s jak zrobić, żeby nie było tylko miniaturą?

 

post-10106-0-94411600-1442860437.jpg

 

Ładna fotka :)

Aby fotka wyglądała jak wyżej musisz mieć linka do zdjęcia z zakończeniem .jpg, którego wklejasz w ikonkę "Obrazek" w panelu pisania :)

Edytowane przez ADK90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wiem, że w tłumie WRX, S-Turbo, STI, XT na forum to Forek SG wolnossak szału nie robi ale podrzucę foty z zeszłego weekendu tak na szybko :)

Każde subaru jest fajne i robi szał przynajmniej dla mnie ;) Nawet na widok justy I morda mi się cieszy ;) Bardzo fajny forek i wydaje się być zadbany ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Wiem, że w tłumie WRX, S-Turbo, STI, XT na forum to Forek SG wolnossak szału nie robi ale podrzucę foty z zeszłego weekendu tak na szybko :)

Każde subaru jest fajne i robi szał przynajmniej dla mnie ;) Nawet na widok justy I morda mi się cieszy ;) Bardzo fajny forek i wydaje się być zadbany ;)

 

Prawde piszesz :D za każdym SUBARU się oglądam :) takie zboczenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako iż zamierzam się tu czasem o coś pytać, to pokażę dlaczego ;)

 

03.10.2015_%20021_zps8s8qrccy.jpg

 

Ja i mój zmaltretowany przez starego Niemca Legas BH5.

2,5 AT; kilimatronic, skóra, VDC, pneumatyka i reszta. Muszę doprowadzić go do stanu korespondującego z moim Daihatsu, a to potrwa i pochłonie trochę $$ ;)

Lista rzeczy do zrobienia/poprawienia jest długa, ale w sumie to mechaniczne i stylistyczne pierdoły, bo blacha, mimo że obita i trochę podrapana, nie ma śladów korozji. A tego bym nie zniósł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radość już jest :D Od 10-ciu lat sam oporządzam swoje samochody (4 Daihastu i 1 ..ujowy Ford) więc grzebanie w mechanice to dla mnie nie pierwszyzna ;)

To mój Niskopułapowy Myśliwiec Przechwytujący vel Daihatsu Applause A101, żeby dać ogląd do czego zmierzam z Legasem:

th_DSCF1174_zps6e1b1ea9.jpgth_22.08.2015__%20008_zpscrg9bdjz.jpg

B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...