Skocz do zawartości

Moje Subaru


jako

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Witam Serdecznie!

Od dwóch miesięcy jestem szczęsliwym posiadaczem fabrycznie nowej Imprezy WRX MY2007zakupionej w niemieckim salonie.Autko z pełną gwarancją fabryczną. kolor blau STI /tak okreslił go Hans z salonu/Poprzednio ujeżdzałem Legacy2,0 więc osiągi Imprezy wydają się być oszałamiające.Autko docieram więc staram się bardzo jezdzić spokojnie co przychodzi mi z trudem.Po 2kilo km. wymieniłem olej w silniku na jedyny słuszny 15w-50. /markę przemilcze/Mile zaskoczyło mnie fabryczne radio i głosniki które w porównaniu do Legacy 2,0 RC to prawie HI-FI.W tej chwili nie dokonuję żadnych zmian,jedynie nie dają mi spokoju mocno schowane koła w nadwoziu.W iosną będe chciał kupić nowe felgi o nieco mniejszym ET.Podobno świetnie pasują od WRX STI z modeli do 2005.

Kończąc pragnę stwierdzić ,że dzień bez IMPREZY to dzień stracony.

Pozdrawiam serdecznie

Subaru-Develop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy w życiu nie ubrałbym niebieskiego garnituru...

 

Bo Tobie się w głowie nie mieści coś takiego, jak impreza w kawiorowym klubie nad morzem, w jakimś tropikalnym kraju, oraz koncepcja posiadania lnianego garnituru wyłącznie na takie okazje. W Bochni faktycznie zastosowanie dla takiego garnituru byłoby żadne, a niebieski garnitur kojarzy się wyłącznie ze świecącym zestawikiem z wiejskiego wesela :razz:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglądają jak duże skórzane glany do letniego niebieskiego garnituru na barbecue party :twisted:

 

Ty! Nie Klarksonizuj mi tu :!:

 

:twisted:

 

PS. Lubie kontrowersyjne rozwiazania, widze ze opinie sa skrajne, od poczciwych i sympatycznych gratulacji po kawiorowe uszczypliwe nadete teksty w angielskim stylu od zlosliwcow

 

:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo Tobie się w głowie nie mieści coś takiego, jak impreza w kawiorowym klubie nad morzem, w jakimś tropikalnym kraju, oraz koncepcja posiadania lnianego garnituru wyłącznie na takie okazje. W Bochni faktycznie zastosowanie dla takiego garnituru byłoby żadne, a niebieski garnitur kojarzy się wyłącznie ze świecącym zestawikiem z wiejskiego wesela :razz: .

 

 

Aaa, no Panie - trzeba było do razu dodać, że lniany - ew. jedwabny ;>.

 

 

Bo inne - to jednoznacznie kojarzą się właśnie z zestawikiem z wiejskiego wesela, lub ewentualnie - motorniczym :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo Tobie się w głowie nie mieści coś takiego, jak impreza w kawiorowym klubie nad morzem, w jakimś tropikalnym kraju, oraz koncepcja posiadania lnianego garnituru wyłącznie na takie okazje. W Bochni faktycznie zastosowanie dla takiego garnituru byłoby żadne, a niebieski garnitur kojarzy się wyłącznie ze świecącym zestawikiem z wiejskiego wesela :razz: .

 

 

Aaa, no Panie - trzeba było do razu dodać, że lniany - ew. jedwabny ;>.

 

 

Bo inne - to jednoznacznie kojarzą się właśnie z zestawikiem z wiejskiego wesela, lub ewentualnie - motorniczym :mrgreen:.

Owoc znalazłem dla Ciebie to coś bardziej eleganckiego:

d7a6498ca23f3bf9m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...