Skocz do zawartości

Moje Subaru


jako

Rekomendowane odpowiedzi

Wezwany do tablicy się stawiam i:

a) Wątek "Moje Subaru" nie służy wymianie poglądów na tematy osobiste

B) W/w tematy zgodnie z dobrze pojętym smakiem netykiety powinno się zalatwiać poprzez PW

c) Nie jestem w stanie ocenić skąd bierze swoje źródło konflikt pomiedzu Paniami, niemniej po tym co przeczytałem - jest niesmaczny

 

Reasumując:

Obie Panie w przypadku kontynuacji i eskalacji konfliktu na forum są zagrożone ostrzeżeniem, dalsza (podgrzewająca atmosferę) dyskusja na ten temat w tym wątku zostanie nagrodzona pasiakiem za OT. Jeżeli ktoś ma ochotę na dyskusję na temat sluszności moich poczynań - zapraszam na forum organizacyjne lub PW.

Pozdrawiam

 

EDIT: małe uszczegółowienie w związku z pytaniami użytkowników

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Dla mnie niesmaczne jest jak ktoś wchodzi do wątku i traktuje go, jakby był jego autorem i władcą oraz to, że grozi paskami w sprawie, o której jak sam przyznaje niewiele wie. To forum jest specyficzne. Tutaj moderator musi umieć zadawać subtelne, chirurgiczne cięcia, a nie wchodzić w sam środek sporu z rękawicami bokserskimi i bez pytania, na ślepo okładając wszystkich ciosami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

San_Hill, strasznie fajny :) te klasyki jednak maja cos w sobie... :)

 

Ja choruje na takiego legasia. strasznie mi sie podoba.

 

San_Hill, widze, ze tez nie trafiles swiniakiem w srodek lusterka (prawego) :mrgreen:

Tak to jest jak sie oprawia wieprzowinke po sobotnio-wieczornym... malowaniu felg :mrgreen:

 

Jakoś ciemno było, a bydło ciagłe się ruszało :mrgreen:

 

Przemek ale te drewno to od nowości było, cała deska była w takiej okleinie, tyle że z czasem poprostu się odkleiła :???:

 

 

 

edit: Może by tak kłótnie dziewczyn przenieść do innego wątku.

Ponad 60 postów nie dotyczy tematu "Moje Subaru" :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek ale te drewno to od nowości było, cała deska była w takiej okleinie,

 

Spoko spoko. Też kiedyś chciałem mieć opla astrę II w pełnym wypasie i takiego kupiłem. Niestety pseudo-drewienko było tam obowiązkowe. Jak kawa i wuzetka w "Misiu" ("bijemy się o złotą patelnię") :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Progi, podkładki pod zderzak i brewki też miałeś..?

 

Nie, Gamoniu :twisted:. Jak napisałem, drewienko było na wyposażeniu, jako obowiązkowe tj. jako wyposażenie fabryczne wersji "exclusive" (tak to się chyba w oplu nazywało). Te rzeczy, o których Ty piszesz, to dodatki tjuningowe, znane Ci z podwórka i tak regularnie stosowane przez Twoich najlepszych kumpli :razz: :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Progi, podkładki pod zderzak i brewki też miałeś..?

 

Nie, Gamoniu :twisted:. Jak napisałem, drewienko było na wyposażeniu, jako obowiązkowe tj. jako wyposażenie fabryczne wersji "exclusive" (tak to się chyba w oplu nazywało). Te rzeczy, o których Ty piszesz, to dodatki tjuningowe, znane Ci z podwórka i tak regularnie stosowane przez Twoich najlepszych kumpli :razz: :mrgreen:.

 

i z czego sie smiejecie? STI tez ma progi dokladki zderzaka, zaslepki itp. Takich aut jest cala masa a z tymi 'bajerami' wygladaja o niebo lepiej. Nie mowie tu o hardcorach ale nawet Astre z delikatnym body kitem mozna przeistoczyc w cos innego, nie nudnego i choc odrobine lansiarskiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...