Skocz do zawartości

Moje Subaru


jako

Rekomendowane odpowiedzi

kenross śliczny białasek 8)

 

Widzę śliczne białe imprezki :) to ja też się pochwale moim "białaskiem" (Balangą) :)

 

Zajefajna! 8)

 

Dzięki :) Też mi się bardzo podoba :P Więc narazie zostanie na tych felasiach. Może na zimę jakieś czarne ?? na pewno drugi komplet będę potrzebował :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

K1_Czarny - antenke masz po złej stronie :P pewnie bity był :D

\

 

a tak na serio to gratulacje :D ładnie wygląda na tej białej feldze.

 

Nieee.... w oryginale antena była z tyłu, tylko jak wspawywali dach to sie pomylili i dali go tyłem do przodu :))

 

 

Dzieki wszystkim, autko jest miód malina :) sypiam przez nie w garażu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie wiem jak to jest.

Wydaje mi się, że za nierozpoznanie sprawcy wykroczenia mandat dostanie właściciel pojazdu, ale bez punktów karnych.

 

niestety właściciel ma obowiązek wskazać prowadzącego lub sam otrzymuje pełny wymiar kary :) punkty też.

Mówicie o nowelizacji ustawy, która jeszcze nie została uchwalona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie wiem jak to jest.

Wydaje mi się, że za nierozpoznanie sprawcy wykroczenia mandat dostanie właściciel pojazdu, ale bez punktów karnych.

 

niestety właściciel ma obowiązek wskazać prowadzącego lub sam otrzymuje pełny wymiar kary :) punkty też.

Mówicie o nowelizacji ustawy, która jeszcze nie została uchwalona.

 

Właśnie o tej nowelizacji myślę; ale czy robienie zdjęć z tylu nie miało być wprowadzone przy tej nowelizacji? Do tego miał być wprowadzony automatyczny przekaz (system) sczytujący dane z fotoradarów do centralnego komputera, szybka obróbka i wysłanie "zaproszenia do uiszczenia opłaty" :mrgreen: ; dalej nie wiem, czy obecne przepisy pozwalają na robienie zdjęć z tylu samochodu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie wiem jak to jest.

Wydaje mi się, że za nierozpoznanie sprawcy wykroczenia mandat dostanie właściciel pojazdu, ale bez punktów karnych.

 

niestety właściciel ma obowiązek wskazać prowadzącego lub sam otrzymuje pełny wymiar kary :) punkty też.

Mówicie o nowelizacji ustawy, która jeszcze nie została uchwalona.

 

Punktów nie.

Byłem na takiej rozmowie i :

Wchodzę do pokoiku baaaaaardzo miła pani mi pokazuję zdjęcie i pyta czy rozpoznaje kierowce (na zdjęciu jak nic ja... nie da się mnie nie poznać) Ja mówię że no ewidentnie to ja jestem i niestety :( Na co pani się rozejrzała po pokoju (nikogo nie było) i mówi do mnie : Ale ja jednak pana nie rozpoznaję żeby to był pan .... Troszkę zgłupiałem i miałem zamiar się kłócić że to jak nic jestem Ja... Pani po cichutku mi powiedziała że jak nie rozpoznam kierowcy to dostanę mandat jako właściciel pojazdu ale punktów już nie (bo nie ma ich komu przypisać) Wiec po dłuższym przyjrzeniu się zdjęciu jednak nie rozpoznałem kierowcy :P I punktów nie było :)

Nie wiem jak jest teraz ja takową sytuację miałem jakoś ponad rok temu... I nie jechałem subaryną :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja nowa żona.... :mrgreen:

 

p107091906192010.jpg

 

p107092206192010.jpg

 

Zooofia!

 

bardzo ladna malzonka, gratuluje zaslubin wspolczujac portfelowi (one drogie w utrzymaniu sa, te zony, i lubia drogie prezenty i kosmetyki, wlacznie z woskowaniem)

 

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...