Skocz do zawartości

Moje Subaru


jako

Rekomendowane odpowiedzi

jakie na razie zauwazylem roznice, a jest o czym pisac EUR vs. US.
sam jestem ciekaw bo ja nie zauwazylem zadnych roznic :mrgreen:

 

moze chodzi ci o roznice 2.0 ver 2.5?

 

zreszta sadzac z sms-a jakiego mi przyslales dzial "kilim" bedzie okupowany przez Ciebie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

zreszta sadzac z sms-a jakiego mi przyslales dzial "kilim" bedzie okupowany przez Ciebie :mrgreen:

Jabar, chcesz przez to powiedziec, ze on caly czas jezdzi po miescie i killuje stare renowki, zardzewiale fordy, leciwe ople oraz inne pascie... :shock:

 

Dziś przed 19 widziałem jak na Marszałkowskiej foreks mierzył się chyba z jakimś autobusem..

niestety nie widział do końca kto kogo złoił.. może się pochwali.. :roll:

 

 

Baj de łej

foreks, całkiem zacnie Twój bolid wygląda live :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze chodzi ci o roznice 2.0 ver 2.5?

podjade to sam ocenisz.

zreszta sadzac z sms-a jakiego mi przyslales dzial "kilim" bedzie okupowany przez Ciebie :mrgreen:

tylko mi go nie cytuj tutaj :oops::mrgreen: ta melodia najlepiej oddaje moc tego samochodu http://youtube.com/watch?v=rZBA0SKmQy8

Dziś przed 19 widziałem jak na Marszałkowskiej foreks mierzył się chyba z jakimś autobusem.. niestety nie widział do końca kto kogo złoił.. może się pochwali.. :roll: Baj de łej foreks, całkiem zacnie Twój bolid wygląda live :wink:

ale widziales, czy slyszales najpierw :twisted: dziekuje, dziekuje wszystkim za gratulacje i przypominam, ze kiedy bylem niezmotoryzowany, ani razu nie zdarzylo mi sie jechac komunikacja publiczna :!: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foreks jeśli ojciec Rydzyk może jeździć maybachem, Ty możesz jeździć marcinowym STI. Ale czy to jest smaczne? Wszyscy wiedzą że nie, tylko właściciel wozu jako jedyny nie widzi problemu... :roll:

 

:mrgreen:

 

raison - fajny wóz. Klasyczna wiocha to jest to :cool:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

foreks, ja jestem zdecydowany: po prostu zdecydowanie i stanowczo od dłuższego czasu mam w Tobie dobry obiekt żartów i to z dwóch powodów: ładnie się podkładasz, a po drugie, co trzeba Ci z całym szacunkiem oddać, równie ładnie się odgryzasz :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale widziales, czy slyszales najpierw :twisted:

Najpierw widziałem - przy dohamowaniu do czerwonego...

A przy starcie to nie slychałem nic poza hukiem, wyciem, rykiem - ale to chyba jakiś drechol stjunigował swój pełnoletni bolid poprzez wymontowanie kompletnego układu wydechowego.. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

był taki suchy, że się rozsechł i rozpadł w pył, jak spróchniałe drzewo

prochno pasuje do Ciebie :mrgreen: widzialem wczoraj cysterne Motula kierujacego sie w Twoje okolice, pewnie duzy rabat dostales :razz:

A przy starcie to nie slychałem nic poza hukiem, wyciem, rykiem
zapomniales o metrowych marchewach jak glowy smoka Czeslawa, czarnym dymie i plonacych fontannach oleju kipiacego spod uszczelek :twisted::mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przy starcie to nie slychałem nic poza hukiem' date=' wyciem, rykiem

[/quote']

zapomniales o metrowych marchewach jak glowy smoka Czeslawa, czarnym dymie i plonacych fontannach oleju kipiacego spod uszczelek

 

O doładnie to było to! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idzialem wczoraj cysterne Motula kierujacego sie w Twoje okolice, pewnie duzy rabat dostales

 

Jaka szkoda, że motul nie produkuje oleju do głowy. Zrzucilibyśmy się na forum i Ci kupili go stosowną ilość, nawet, jeśli nie starczyłaby jedna cysterna do doprowadzenia Twojego móżdżku do jakiegoś sensownego stanu i operacja by wymagała podłączenia Cię bezpośrednio do rurociągu...

 

:razz: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka szkoda, że motul nie produkuje oleju do głowy
Motul go juz dawno produkuje, ale rosnaca wydajnosc Polmosow cale szczescie neutralizuje ten wplyw :mrgreen:

tak naprawde zaakceptowalem juz ostatnio wiesniacki kolor Twojej Booyakashy, jestem naprawde w stanie przyjac do wiadomosci, ze wciaga olej jak 50kg wislane sumisko wode, ale powiedz mi tylko, dlaczego ona taka wolna jest :twisted: :razz: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...