Skocz do zawartości

Maska z wlotem z turbo do ssaka


arnoldpe

Rekomendowane odpowiedzi

Forekfan - a ten sąsiad od hawka to jaki rozmiar tych felg założył? Bo jak cokolwiek większe niż seria, to wcale to nie lepszy mod niż maska z kurnikiem. Ba, możliwe, że gorszy :P

Tak? Dlaczego niby? Felgi jak felgi... Mozna zalozyc jakie sie chce i nie wyglada to wiejsko... Chyba, ze masz suva na. 20 calowych albo wiekszych a to juz traci dramat.

 

Sasiad hawka ma na zlotych 17-tkach.... Wyglada bardzo dobrze.

Edytowane przez Forekfan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forekfan - Masz świadomość, że pod względem jezdnym prawdopodobnie tylko popsuł, a zyskał na wyglądzie?  ;)

 

 

Mozna zalozyc jakie sie chce i nie wyglada to wiejsko...

Myślałem, że o gustach się nie dyskutuje. Jasne, że można....tak jak maskę. Też nic nie dadzą, a spora szansa, że napsują  :)

 

Zdawało mi się, że pisałeś coś o funkcjonalności stosowanych modów.... Nie bardzo ją widzę przy zakładaniu 17" do wolnossącej imprezy. Oczywiście mogę się mylić, ale to już byś musiał napisać co to za felga konkretnie :P  

Edytowane przez Crazy_Ivan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że temat się rozwierca. Napiszę tak, pytanie zadałem jeszcze przed tym jak zostałem właścicielem swojego pierwszego fora.

 

Jak zaparkowałem Forem po powrocie z importu to odeszła mi ochota na jakiekolwiek zmiany :)

 

Zostaje jak wyjechał z fabryki  B) Kompletnie nic nie zmieniam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...