Jump to content

Gniazdka w Egipcie...pomocy

kanap4

Recommended Posts

Mam pytanie: jakie sa gniazdka w Egipcie?Czy w hotelach mozna podlaczyc sie europejska wtyczka, czy trzeba miec przejsciowke?W miare mozliwosci prosze o szybka odpowiedz, bo sprawa jest troszke pilna.Z gory dzieki za pomoc.Pozdr.

Mam pytanie: jakie sa gniazdka w Egipcie?Czy w hotelach mozna podlaczyc sie europejska wtyczka, czy trzeba miec przejsciowke?W miare mozliwosci prosze o szybka odpowiedz, bo sprawa jest troszke pilna.Z gory dzieki za pomoc.Pozdr.

Byłem w Egipcie w lipcu :) i normalnie ładowałem fona i aparat

Jeszcze jedno pytanko do osob, ktore juz tam byly, albo znaja kogos kto byl: Jak tam jest z dostepem do internetu ewentualnie do samego komputera?Chcialbym zabrac tam ze soba aparat, ale mam karte tylko 1GB i boje sie, ze nie starczy.Czy sa tam jakies miejsca, gdzie mozna sobie wypalic plytke, ewentualnie internet, zeby wrzucic sobie na skrzynke?

Jeżdzę do egiptu, kilka razy w roku na nurkowanie.

Gniazdka są ok , nie potrzeba przejsciuwek.

Jeśli chodzi o neta to na pseudo kafeje w hotelu bym nie liczył, wskocz lepiej w busa i pojedz do centrum brudasowa, tam skorzystasz z usług normalnej kafejki, oczywiście skroją cię jak każdego białasa. ( zwłaszcza tego co pierwszy raz jedzie do arabowa) :)

radzę dokupić jeszcze jedną kartę 1GB, nie są juz drogie, zresztą 1GB to dużo, a selekcje wstępną fotek możesz zrobić już w aparacie.

pozdrawiam

Juras

[ Dodano: Sob Sie 26, 2006 3:14 pm ]

Jeszcze jedno pytanko do osob, ktore juz tam byly, albo znaja kogos kto byl: Jak tam jest z dostepem do internetu ewentualnie do samego komputera?Chcialbym zabrac tam ze soba aparat, ale mam karte tylko 1GB i boje sie, ze nie starczy.Czy sa tam jakies miejsca, gdzie mozna sobie wypalic plytke, ewentualnie internet, zeby wrzucic sobie na skrzynke?

I nie fiziuj , że cię na zapasową kartę nie stac do aparatu. :)

(mniej niż jedno tankowania STI)

p.s.

Przypominam wszystkim, ze wyjazd do egiptu bez nurkowania na rafach lub w celu zrobienia podstawowego kursu nurkowego, to kompletne nieporozumienie.