Jump to content

modernizacja oswietlenia si

Abt

Recommended Posts

chce zastapic seryjne przeciwmgielne, jakimis halogenami dalekosieznymi.

zalezy mi na dobrym oswietleniu drogi, pewnym mocowaniu (umozliwiajacym regulacje),

ladnym (gladkim) wygladzie, co by nie niszczyc swiezego spojrzenia si :).

bardzo pobierznie przegladalem oferte wesema (rewela ceny, chyba niezle parametry)

oraz helli (drogo i baaardzo drogo, ale wypas produkty). jak wiadomo swiatla umieszczone

sa dosc nisko, wiec ryzyko uszkodzenia przez np kamien jest dosc spore.

z powodu w/w tym wazniejsza wydaje sie rozsadna cena.

wasze doswiadczenia ?.

Wojczek ma Wesemy u siebie.

kumpel w swoim patrolu ma elektrownie wesemow - 4 sztuki dalekosiezne z przodu. jak to wlaczy to nawet w najciemniejsza noc robi sie jasno jak w dzien

" jak zalaczy mijania to jest jasno jak w dzien, a jak przy......oli dlugimi to sie trawa na poboczach pali..." :) :) :);)

mam zestaw philipsa (tylko mijania, wiele osob odradzalo mi na dluzsza mete bi-xenon h4).

dlatego dol chcialbym zastapic czyms bardziej praktycznym. jaki konkretnie model wesemow podchodzi

i co z ich mocowaniem ?

" jak zalaczy mijania to jest jasno jak w dzien, a jak przy......oli dlugimi to sie trawa na poboczach pali..." :) :) :);)

a w zimie snieg sie topi przed autem. o taie wlasnie pytam :mrgreen:

:wink:

mam zestaw philipsa (tylko mijania, wiele osob odradzalo mi na dluzsza mete bi-xenon h4).

dlatego dol chcialbym zastapic czyms bardziej praktycznym. jaki konkretnie model wesemow podchodzi

i co z ich mocowaniem ?

a w zimie snieg sie topi przed autem. o taie wlasnie pytam :mrgreen:

:wink:

:)

Ja mam u siebie duze wesemy i jestem zadowolony-swieca mega daleko(musialem je troche obnizyc). Niektorzy sie smieja ze sa za duze i nie pasuja, ale dla mnie maja byc praktyczne tak jak samochod ma jezdzic i tyle.Mozna zalozyc mniejsze wesemy(w ex-Prosiaq-owym GT-ku sa chyba takie)

Wesemy maja jeszcze jedna zalete : sa smiesznie tanie i jak peknie szklo to nie bedzie zal wyrzucic i kupic nowy w przeciwienstwie do ORI czy Helli np.

U mnie wesem pekl dopiero po dwoch latach - otrzymal cios kamieniem.Swieca do teraz swietnie :)

Wesemy maja jeszcze jedna zalete : sa smiesznie tanie i jak peknie szklo to nie bedzie zal wyrzucic i kupic nowy w przeciwienstwie do ORI czy Helli np.

U mnie wesem pekl dopiero po dwoch latach - otrzymal cios kamieniem.Swieca do teraz swietnie :)

tak, to bardzo mile miec cos swietnie dzialajacego w si

i nie kosztujacego jak przyslowiowe "cos" do subaru :lol:.

mocowanie masz standardowe wesem'owskie czy wlasne :?:

podaj prosze dokladny model jaki masz zalozony, to znajde numer mniejszy :wink:.

avatarek troche maly, mozesz wkleic wieksza fote :?:

chetnie zaloze cos z gladkim szklem, chce miec clean look w oswietleniu hihi.

[EDIT] wojczek & emil - wklejac duze foty przodow waszych si :!: :).

tak, to bardzo mile miec cos swietnie dzialajacego w si

i nie kosztujacego jak przyslowiowe "cos" do subaru :lol:.

mocowanie masz standardowe wesem'owskie czy wlasne :?:

podaj prosze dokladny model jaki masz zalozony, to znajde numer mniejszy :wink:.

avatarek troche maly, mozesz wkleic wieksza fote :?:

chetnie zaloze cos z gladkim szklem, chce miec clean look w oswietleniu hihi.

[EDIT] wojczek & emil - wklejac duze foty przodow waszych si :!: :).

Jezeli chodzi o mocowanie to nie odpowiem bo montowal mi je blacharz na samym poczatku, ale z tego co pamietam to nie bylo jakiejs specjalnej rzezby(przy duzych napewno jest utrudniona regulacja)

Ja mam zalozone 2HO(183x100)

Foty gdzies mam, ale moze zrobie nowe i wkleje.

Wesem ma gladkie szklo wiec lux :)

dzieki panowie i czekam na wiecej :cool:.

szczerze mowiac w ciemnym gt'ku wesemy wygladaja slabo :neutral:,

u emila znacznie lepiej. nie wiecie czy obaj maja te wieksze wersje :?:.

jutro moze znajde chwilke i wpadne do hsk (?) auto - pomacac o czym mowa :mrgreen:.

ABT: twierdzi że takie dokłądane bi-xenonypod H4to zły pomysł bo są z nimi problemy, zacinają się itp, chciałbym się o tym więcej dowiedzieć. Dla mnie pmysł Xenonów pod H4 bez długich jest poroniony w drugą stronę.

Dla mnie pomyśł wydawania 2k pln na xenony do GT jest poroniony od początku. Jest tyle innych rzeczy na które można wydać 2k pln do GT... Co innego jakieś mocne halogeny w miejsce seryjnych, to jest niezły pomysł, chociaż ja pozbyłem się halogenów i daje sobie spokojnie rade z samymi reflektorami, tyle że mam dobre żarówki.

Dla mnie pomyśł wydawania 2k pln na xenony do GT jest poroniony od początku. Jest tyle innych rzeczy na które można wydać 2k pln do GT... Co innego jakieś mocne halogeny w miejsce seryjnych, to jest niezły pomysł, chociaż ja pozbyłem się halogenów i daje sobie spokojnie rade z samymi reflektorami, tyle że mam dobre żarówki.

Ty i tak jezdzisz bokiem wiec raczej szperacze obrotowe powinienes sobie zamontowac :mrgreen: poza tym Tobie swiatla i tak nic nie daja bo czas reakcji przy takiej predkosci i tak nie ogarnie :mrgreen:

DEMENTI: to nie prawda ze busz nie lubi hoop koli i nie prawda ze sa klopoty z xenonami H4 - bo sam takie mam i nic sie nie dzieje - a jak chlopaki ostanio widzieli (jadac na spalarnie ;) ) nie oslepiaja i rewelacyjnie oswietlaja - jezeli kupisz polprodukt z allegro (jak to mowi Pollini ;) ) to moze sie okazac ze sa takie problemy - ale jezeli kupisz zestaw sprawdzony nie bedzie z nim klopotow

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...