Skocz do zawartości

Rajd Polski


michal_

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w weekend spadnie deszcze to będzie ciekawie. Właśnie dzwonił mój ojciec, chciał przejechać sobie odcinek Zalesie (5/9) (akurat był na działce nad jeziorem tam w okolicy) no i przejechał gdzieś 3/4 długości po czym się zakopał. Spadł mocny deszcz (i dalej leje), z szutru zrobiła się glina i się chłop zakopał :) Poza tym wąsko no i przez las, jakieś kamienne łączniki, itp itd. Czy warto na ten oes jechać? Nie wiem, bo tyle tylko dowiedziałem się przez telefon.

 

Zdajcie relacje, niestety po raz 4 musze se znów Polski odpuścić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jutro ogarnę wentylator do punta to jadę :twisted:

 

"złapaliśmy trawę albo wentylator się zj...." :mrgreen: nieświadomych odsyłam na youtube i wpisac proszę "wpadka kierowcy".

Hahah :mrgreen:

 

 

Wentylator od poloneza zagościł dziś w kropku, więc albo za parę minut, albo w nocy jadę :twisted: Jakiś spot w Mikołajkach :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byli, zobaczyli i tyle.

na szczęście nie zapłaciłem ani grosza za wejściówki. Jak mnie wkurza robienie rajdu pod VIPy maści wszelkiej.

Pierwszego dnia nie mogliśmy się z Czwartkiem ruszyć z domu (postawiony w Rydzewie w "strefie dla vipów"), bo idiota w czapce z ptakiem nie mógł zaakceptować, że ktoś mieszka za jego szlabanem, więc mieliśmy ładne pare(naście?) kilometrów spaceru. Serwisu niet, bo mister władza nie wpuściłby do domu na kawę do końca przejazdów.

Takiej mizerii przy oesach (kibice) nie widziałem od ładnych paru lat. Podobnie sytuacja wyglądała z wykonawcami szoł.

tyle na te chwile, foty potem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byli, zobaczyli i tyle.

. (...) wkurza robienie rajdu pod VIPy maści wszelkiej.

 

Odczucia mam podobne, chociaż nie żałuję, bo to był mój pierwszy raz na Polskim.

 

SuperOS to jakieś nieporozumienie, nie ma ani jednego miejsca, z którego byłoby widać coś poza kawałkiem prostej czy pół zakrętu.

 

Zdjęć parę będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podzielam zdanie DNLa :lol: swoja drogą w sobotę rano zatrzymaliście sie przy nas na chcwile (niebieska astra :wink: )

 

W skrócie rajd był kiepski, dobre wrażenie zrobił na mnie jedynie Kajto, Oleksowicz, Streer, Bębenek i Chmielewski. To chyba tyle. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byli, zobaczyli i tyle.

. (...) wkurza robienie rajdu pod VIPy maści wszelkiej.

 

Odczucia mam podobne, chociaż nie żałuję, bo to był mój pierwszy raz na Polskim.

 

SuperOS to jakieś nieporozumienie, nie ma ani jednego miejsca, z którego byłoby widać coś poza kawałkiem prostej czy pół zakrętu.

IMO z trybuny ciut było widać, ale zasadniczo bez szaleństw :|

 

no i faktycznie, na OSach bardziej pusto niż pełno było :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie podobalo jak zawsze :)

 

imo to kwestia miejscowki do obserwacji, a w tym roku mielismy farta do konkretnych miejsc.

 

Tylko ja sie pytam, po co biora udział w rajdzie N-ki jadace wolnej od Steera i Gerbera w Clio :)

 

To prawda, w moim przypadku rozkłada się to mniej więcej po połowie, częśc miejscówek była dobra a częśc fatalna ale awarie i 10 minutowe przerwy pomiędzy następnymi zawodnikami potrafią dobic. A jak już stałem w ciekawym miejscu to tak jak mówie 4-5 zawodników pojechało w sposób cieszący oko a reszta muliła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byli, zobaczyli i tyle.

na szczęście nie zapłaciłem ani grosza za wejściówki. Jak mnie wkurza robienie rajdu pod VIPy maści wszelkiej.

Pierwszego dnia nie mogliśmy się z Czwartkiem ruszyć z domu (postawiony w Rydzewie w "strefie dla vipów"), bo idiota w czapce z ptakiem nie mógł zaakceptować, że ktoś mieszka za jego szlabanem, więc mieliśmy ładne pare(naście?) kilometrów spaceru. Serwisu niet, bo mister władza nie wpuściłby do domu na kawę do końca przejazdów.

Takiej mizerii przy oesach (kibice) nie widziałem od ładnych paru lat. Podobnie sytuacja wyglądała z wykonawcami szoł.

tyle na te chwile, foty potem.

 

w rydzewie generalnie byly pyszne pierogi w czrnym łabędziu :) oesy genialne ! najwsoanialsze jakie jechalem kiedykolwiek !

 

władze rajdu bym ...a szkoda gadac w sumie... vipy..kurwa...vipy...przepraszam.....(to jedyne słowa wlasciwie...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W skrócie rajd był kiepski, dobre wrażenie zrobił na mnie jedynie Kajto, Oleksowicz, Streer, Bębenek i Chmielewski. To chyba tyle. :mrgreen:

Mnie się jeszcze jazda Butchera podobała :)

 

to fakt, miejscami szedł na bogato, w ogóle podoba mi się jego jazda, choc czasów narazie nie robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W skrócie rajd był kiepski, dobre wrażenie zrobił na mnie jedynie Kajto, Oleksowicz, Streer, Bębenek i Chmielewski. To chyba tyle. :mrgreen:

Mnie się jeszcze jazda Butchera podobała :)

 

Butcher sie wyrabia.... jest regularny, szybki i bardzo dobry technicznie... smiem twierdzic, ze Kuzaj przy nim robi szkolne bledy :lol:

 

Jeszcze w wyliczaniu asow zabraklo naszego mistrza... francuza.... chlop nadal trzyma sie momentu obrotowego i jezdzi wzorowo!!!

 

Chmielewski jest mega kozakiem... bardzo podoba mnie sie jego jazda, ambicje i przede wszystkim jego polozenie: zapierdala jak trzeba i na mecie sprawdza swoje efekty wg czasow 1-wszej zalogi w pucharze. Jest to chyba idealna sytuacja i oczekuje, ze Chmielu zrobi duzy progress w tym sezonie. A wracajac do Bebna.... godna podziwu jest jego jazda, przygotowanie auta (mam wrazenie ze to jedyne C2R2Max, ktore jezdzi na rajdowym paliwie) i zaprzeczenie ogolnej tendencji "polskich rajdowcow" co to jak nie maja najmocniejszego auta to juz nie widza szansy na walke.

 

Rozczarowal mnie Stanik... ale jak sie okazalo na ten rajd jego "worek szczescia" gdzies chyba mial dziure przez ktora wszystko ulecialo po drodze.... wszystko szlo nie tak...

 

Fajnie tez Kosciuch smigal... no ale przy takim stazu to w sumie nalezy od niego wymagac wiecej... nie wiem ile w tym prawdy ale oczywiscie winny byl sprzet i jego silnik... swoja droga ciekawe, ze w takim zespole nie bylo jakiejs inspekcji/przegladu....

 

Bylo tez kilku kolegow forumowych... Jazda Lutego w Legasiu = MISTRZ! milo bylo czekac na ten bulgot az wyjedzie z lasu czy innej gorki... wielki respekt, ze pomimo bardzo dobrego tempa jazdy udalo sie dojechac bez wiekszych awarii... cos na koncu jakies kola czy inne wahacze nie pracowaly jak nalezy.. ale patrzac na zniszczenia pozostalych zalog to widac ze Luty i Legas potrafia!

 

Gagacki - fajna Hondzina i widac bylo postepy na kolejnych przejazdach. Tak trzymaj!

 

Biale subru Kaszynskiego tez podziwialismy... glownie za to ze jedzie w tym rajdzie a kierowca zbiera duzo cennych doswiadczen. Mysle, ze przyjdzie na tego kierowce pora a cos nam jeszcze pokaze.... nie widomo co i kiedy... ale warto autografy zbierac bo beda jeszcze o nim wywiady :mrgreen:

 

Kajto pojechal szybko i dojechal do mety! Niewielu przeciwnikow potrafilo tak konsekwentnie pokonac wszystkie OSy. Wielkie brawa... miejsce na pudle jak najbardziej zasluzone.

 

Kuchar... poprawnie... ale zawsze tak niewiele brakuje aby bylo idealnie.... albo budzet przy krotki albo jakies slabe ogniwo w zespole jest...

 

Solowow i jego Fiesta :shock: wielkie poklony i szacunek dla najbardziej profesionalnego teamu rajdowego. Widzialem jak Fiesta wybierala nierownosci i hopy lepiej niz TO jedno francuskie, najlepiej zestrojone auto Mistrza Polski. Widac ze sztab inzynierow Solka potrafi swietnie wspolpracowac ze swoim kierowca.

 

Na koniec warto cos wspomniec o polskim Novikowie :mrgreen: myslalem, ze z ta Calibra to jakies zarty... no ale z blednego myslenia wytracili mnie kibice, ktorzy czekali na to COS z takim samym napieciem jak na Holka.... zrozumialem dlaczego to COS jest lepsze niz np. Astra... szkoda tylko, ze wiekszosc po zobaczeniu przejazdu tego CZEGOS przekonala sie, ze to jednak wolne i nudne auto... ja tam twierdze inaczej... jest bardzo ciekawe ogladac jak przednie kola odbijaja sie niczym pilka od squosh'a na wykutych przez kowala sprezynach... widocznosc w tej rajdowce niczym w concordzie... przednia szyba z malym CX i wiecznie skierowany przod w strone slonca napewno nie pomagaly dostrzec kamieni na trasie :wink:

 

Co do organizacji i VIPow... Mistrzostwa Swiata to to nie sa wiec dla tych 53 samochodow i garstki kibicow warto zmienic troche plan... jak tak dalej bedzie to nikt poza lokalnym ludem oraz ekipami zawodnikow nie bedzie przychodzil na OSy. Jako kibic poczulem sie niepotrzebny co wg norm FIA oznacza zachowanie pelnego bezpieczenstwa i wzorowa organizacje zawodow :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowionka dla wszystkich Forumowiczow i Subarynek widzianych na rajdzie od czarnego L200 z literka "A" na boku ;) a w szczegolnosci dla kierownika na mecie w Zalesiu, co stal niebieskim GT-kiem :)

No i przede wszystkim dla tych wszystkich co przyjeli mandaty na dojazdowkach i Radka Typy co wyrwal kare 5000pln za przekroczenie predkosci ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O prosze, widocznie ja pracowałem tam jako najniższy rangą bo jako safety...chociaż cały czas w jednym miejscu to mi się podobało... może to z racji młodego wieku, nie obyty i w ogóle :P

 

I nadal się zastanawiam czy to od kogoś z forum dostałem dwa browary za off`a :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O prosze, widocznie ja pracowałem tam jako najniższy rangą bo jako safety...chociaż cały czas w jednym miejscu to mi się podobało... może to z racji młodego wieku, nie obyty i w ogóle :P

 

I nadal się zastanawiam czy to od kogoś z forum dostałem dwa browary za off`a :twisted:

 

 

Stary, Twoj OFF uratował nam zycie. Komary wielkosci wróbli wypijaly tyle krwi ze zaczynałem mdlec :D

dzieki za OFF'a :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...