Skocz do zawartości

Nowy Subaru Forester MY2013


kordynator

Rekomendowane odpowiedzi

w wakacje uzyskałem przewidywany przebieg 950 km przy spalaniu 6,5 

mniej według mnie się już fizycznie nie da , no może jak by odłączyć klimę te 0.2 by spadło 

 

Czy w forku z benzyną jest filtr paliwa  ? bo w katalogach są jakieś bzdury , od spodu go jakoś specjalnie nie widać 

Edytowane przez Karenz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Karenz napisał:

w wakacje uzyskałem przewidywany przebieg 950 km przy spalaniu 6,5 

wielokrotnie widywałem takie przewidywane przebiegi na ekranie komputerka pod daszkiem niestety nigdy nie udało mi się tych 950km zrobic na baku max 800 co i tak jest niezłym wynikiem przy autostradowej przepisowej jeździe. Oczywiście nie na polskim Paliwie

37 minut temu, Karenz napisał:

zy w forku z benzyną jest filtr paliwa  ? bo w katalogach są jakieś bzdury , od spodu go jakoś specjalnie nie widać 

jest w baku ceramiczny wymieniany przy 100 kilku tysiącach km

zeby go wymienić musisz wyciągnąć tylne fotele

https://parts.subaru.com/p/Subaru_2014_Crosstrek-Base-20L-5MT/49249671/42072ag140.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Przyznam się ,że nie chce mi się przeglądać wątku, wybaczcie.. Czy to prawda ,że aktualizacja map w Harman Kardon , aktualizuje mapy ale jest cofnięta o 1,5 roku?

Muszę jechać do ASO i zrobić soft HK i zastanawiam się ,czy bulić 900 PLN za coś co jest już przestarzałe . Z góry dzięki za odpowiedź.

Pozrdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Ze zdjęcia nie wynika czy wyszły bomble. Sprawdź czy nie zebrał się tam  piasek i zrobił nalot na zewnątrz . Czasami wystarczy pasty do polerowania i rudej nie ma . 
Tłumiki wyglądają szkaradnie. Dwa i pół roku, a ruda się za nie zabiera bezczelnie..

Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, mechanik napisał:

Tłumiki wyglądają szkaradnie. Dwa i pół roku, a ruda się za nie zabiera bezczelnie.. emoji6.png

Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka
 

Tłumiki się wymienia razem z catbackiem :D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wpadłem się pochwalić, że zdecydowałem się odświeżyć XTeka MY13 na MY18 i wziąłem chyba ostatnią wolną sztukę, odebraną pod koniec lutego. B) Między MY13 a MY18 jest na prawdę duża różnica, najbardziej w wyciszeniu.

Tak z ciekawości mam pytanie do innych właścicieli, którzy zdecydowali się wziąć świeższy model. Długo sprzedawaliście starszą wersję? :D

 

PS Ciekawe, czy moja sztuka wpadnie do statystyk sprzedaży na rok 2018 czy 2019?

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, B-52 napisał:

Czy to właśnie był koniec forka XT w salonach w Polsce? ;) 

Niestety tak. Brak dostępnych nowych, również lista samochodów demo jest biedna jak nigdy. 0 XTeków, 0 dwulitrowych Imprez i XV, 0 BRZ i WRX STi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, FilipBB napisał:

Niestety tak. Brak dostępnych nowych, również lista samochodów demo jest biedna jak nigdy. 0 XTeków, 0 dwulitrowych Imprez i XV, 0 BRZ i WRX STi.

 

to się porobiło -zupełnie nie ma co kupić, a szkoda

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety kapota nie będzie co kupić a szkoda bo xt to fajny samochód

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

 

 

Koniec Forestera XT to bardzo smutna wiadomość. Od momentu pojawienia informacji o braku następcy. Tytuł wątku "Czy to jest smutny koniec Subaru" z groteskowego okazał się prawdziwy..

 

Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

  • Super! 1
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.03.2019 o 22:26, FilipBB napisał:

Wpadłem się pochwalić, że zdecydowałem się odświeżyć XTeka MY13 na MY18 i wziąłem chyba ostatnią wolną sztukę, odebraną pod koniec lutego. B) Między MY13 a MY18 jest na prawdę duża różnica, najbardziej w wyciszeniu.

Tak z ciekawości mam pytanie do innych właścicieli, którzy zdecydowali się wziąć świeższy model. Długo sprzedawaliście starszą wersję? :D

 

PS Ciekawe, czy moja sztuka wpadnie do statystyk sprzedaży na rok 2018 czy 2019?

Zrobiłem tak samo i nie żałuję,potwierdzam  to co piszesz o  MY 18-jestem bardzo zadowolony,a sprzedałem stary od ręki bo... w rozliczeniu:),ale zaproponowano mi naprawdę dobrą cenę.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
22 minuty temu, mechanik napisał:

Dostałem wezwanie do ASO Subaru na akcję serwisową w XT, polegającą na wymianie sprężyn zaworowych wsilniku.

Czy byliście już na wymianie w ASO?

 

OMG, to dosc skomplikowana operacja, ktora bardzo latwo spartolic (bylo o tym w kontekscie GT86 / BRZ)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, mechanik napisał:

Dostałem wezwanie do ASO Subaru na akcję serwisową w XT, polegającą na wymianie sprężyn zaworowych wsilniku.

Czy byliście już na wymianie w ASO?

Też dostałem takie wezwanie dla XV . Jeszcze nie byłem , ale dzwoniłem do ASO i powiedzieli mi ,że dopiero zaczynają akcję przywoławczą . Jak będę na przeglądzie w przyszłym tygodniu dowiem się więcej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...