Skocz do zawartości

Nowy Subaru Forester MY2013


kordynator

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Miałki napisał:

Po jakiego czorta Wy się cetujecie jeden pod drugim? Napisx proszę Arktomas1 gdzie t łożyska się nadwyrężyły?

Ano łożyska poszły w Sosnowcu , niestety nie podczas jazdy w terenie, lecz na progu między kawałkiem jezdni ze ściągniętą częściowo nawierzchnią a jeszcze nie ściągniętą(w całym centrum wymieniają nawierzchnię). Jechałem przyznam ze 70 km/h i dziwię się, że się zepsuły tylne a nie przednie, bo tymi walnąłem bardziej. A miałem następnego dnie pojechać na okoliczną piaskownię troszkę Forka pomęczyć w piachu:-) Pomęczę go może jutro.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hej,

No muszę się pochwalić ... a w zasadzie mojego FXT. Byłem dzisiaj na "testach rolkowych" i forek zdał wszystkie próby celująco (nawet bez włączania X-MODE odpychał się na jednym kole gdy pozostałe 3 były na rolkach). Razem ze mną był  nowy Tiguan TSI R-Line (bardzo ładne auto, pięknie w środku spasowane) ... niestety poległ na próbie ruszenie z jednego tylnego koła mimo włączenia trybu OFF-Road (ponoć spina wszystko na sztywno). Niedługo pojawi się film na youtube to będę się chwalił dalej :). 

PS

Nowy Lexus NX ponoć też poległ ...

 

Forek to dobre autko !!!

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj porównanie FXT i najnowszego TIGUAN-a TSI "na rolkach" ... miłego oglądania !

 

 

Edytowane przez M-Nowy
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Lukasz123 napisał:

nie wiem kto kupuje tiguany i inne wynalazki zamiast xt...

rozumuje  z wypowiedzi że nie masz żadnego "ziomka" który posiada   tiguana czy "inny wynalazek"  z  haldexem  na pokładzie ? :D

Ja natomiast  mam i bardzo dobrze  to  się sprawuje  i  w śniegu i w błotku porównywalnie z moim XV. A że nie chce zjechać z rolek  jednym kółkiem bez dociążenia strony która  ma trakcje  cóż bywa  :) Tiguan i  wynalazki mają  troche zalet  których Xt'k czy Subaraki  jednak  nie posiadają a  które się przydają.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą co tu dużo mówić:

kupując w USA dostajesz:

-tańsze auto 

-lepsze wyposażenie 

-lepsza obsługa po sprzedażowa (darmowy dostęp do instrukcji/schematów serwisowych )

 

do europejskich marek katalogi części  , programy diagnostyczne  czy akcesoria tunigowe  można znaleźć w internecie a spróbuj znaleźć instrukcje obsługi do forestera po polsku :) nie mówiąc o serwisówce

Edytowane przez Karenz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Karenz napisał:

Zresztą co tu dużo mówić:

kupując w USA dostajesz:

-tańsze auto 

-lepsze wyposażenie 

-lepsza obsługa po sprzedażowa (darmowy dostęp do instrukcji/schematów serwisowych )

 

do europejskich marek katalogi części  , programy diagnostyczne  czy akcesoria tunigowe  można znaleźć w internecie a spróbuj znaleźć instrukcje obsługi do forestera po polsku :) nie mówiąc o serwisówce

 

Ale w USA, wszystkie samochody są tańsze, bo wszyscy ceny podają netto.

Moja znajoma z NYC, mówiła mi, że nigdy tak nie jest aby cena z folderu, konfiguratora, strony internetowej była tą kwotą którą musisz wydać. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...