Skocz do zawartości

Nowy Subaru Forester MY2013


kordynator

Rekomendowane odpowiedzi

 

oj tam oj tam

 

Musialem małżonce pokazac jaki tani w utrzymaniu samochod kupilem. :biglol:  Wczesniej bylo "po co nam konkurent w chlaniu dla STI ? "     Tak jest lepiej :P

 

 

Szczerze to coraz bardziej nie mogę się doczekać
 warto poczekac ;)  Jaki model i kolor zamowiles? 

 

@ dzioba 

 

No to trzeba bylo tak od razu mowic.......  Ja kiedy zostawialem swojego Pani Malzonce to zawsze kasowalem liczniki i historie ..... zeby dzioucha sie nie zalamala ;). Ale od kiedy jest STI w domu to juz ja spalanie forka nie interesuje :P;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest różnica 1,5 litra na korzyść wolnego ssaka. Przejechałem oboma po 40 tys km.... To taka dygresja do wcześniejszych postów o spalaniu.

a "banan" na twarzy tez jest po jezdzie N/A taki sam jak po jezdzie XT?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

a "banan" na twarzy tez jest po jezdzie N/A taki sam jak po jezdzie XT?

w blotku czy sniegu napewno :)

 

no tylko ze w błotku albo śniegu to i "maluch" dawał "banana" na twarzy :)

Edytowane przez Tommi1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy owak - nasz XT zamówiony , wolnym ssakiem zrobiliśmy około 70 tys km, więc będziemy mogli porównać.

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

 

Jaką zamówiłeś tapicerkę ? Brązową ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tak czy owak - nasz XT zamówiony , wolnym ssakiem zrobiliśmy około 70 tys km, więc będziemy mogli porównać.

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

 

Jaką zamówiłeś tapicerkę ? Brązową ? :)

 

FUJ! Brązowe skóry to błękitnej blachy? Takie coś powinno być zabronione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Tak czy owak - nasz XT zamówiony , wolnym ssakiem zrobiliśmy około 70 tys km, więc będziemy mogli porównać.

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Jaką zamówiłeś tapicerkę ? Brązową ? :)

FUJ! Brązowe skóry to błękitnej blachy? Takie coś powinno być zabronione.
Zabronione przez małżonkę

Skóry czarne, jasne że brązowa tu nie pasuje

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Po roku obowiązkowo pieczątka przeglądu powłoki lakierniczej.

I to jest mega słabe. Ja muszę pamiętać o pieczątce i jeśli zapomnę to tracę gwarancję na blachę. Czemu nie ma tego wpisane do obowiązków ASO ? Mam obowiązek, aby mieć gwarancję, robić przegląd co 15tys lub raz na rok, więc nie ma problemu uwzględnić kontrole blacharki. Można pomyśleć że takim działaniem Importer szuka sposobu uniknięcia odpowiedzialności za blachę. Liczy że ktoś zapomni i już jest powód do odmowy naprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Po roku obowiązkowo pieczątka przeglądu powłoki lakierniczej.

I to jest mega słabe. Ja muszę pamiętać o pieczątce i jeśli zapomnę to tracę gwarancję na blachę. Czemu nie ma tego wpisane do obowiązków ASO ? Mam obowiązek, aby mieć gwarancję, robić przegląd co 15tys lub raz na rok, więc nie ma problemu uwzględnić kontrole blacharki. Można pomyśleć że takim działaniem Importer szuka sposobu uniknięcia odpowiedzialności za blachę. Liczy że ktoś zapomni i już jest powód do odmowy naprawy.

 

Serio nie sprawdzają tego z automatu?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Na 100% we Wro nie sprawdzają. Ja w poprzednim Forku zapomniałem i pojechałem 2 miesiące później i kręcili nosem że nie powinni już tego uwzględniać. Pomijam fakt że w ciągu roku robiłem u nich 2 razy przegląd :( Najlepsze że ten przegląd wygląda jak przy przyjęciu auta do serwisu. Patrzą czy nie ma uszkodzeń. No ale nie masz pieczątki, nie ma gwarancji :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie niby racja, ale bez jaj - nie dzielmy włosa na 4. Przecież o 8 rano mi sprawdzi stan lakieru, a 9:00 przerysuje mi maskę kamień spod kół auta z naprzeciwka. Rozumiem, że ten przegląd jest odpłatny? Kurdę, a jak nie mogę tego samego dnia co kupiłem samochód to co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Na 100% we Wro nie sprawdzają. Ja w poprzednim Forku zapomniałem i pojechałem 2 miesiące później i kręcili nosem że nie powinni już tego uwzględniać. Pomijam fakt że w ciągu roku robiłem u nich 2 razy przegląd :( Najlepsze że ten przegląd wygląda jak przy przyjęciu auta do serwisu. Patrzą czy nie ma uszkodzeń. No ale nie masz pieczątki, nie ma gwarancji :P

bo to slaby serwis jest. -robilem tam naprawe po kolizyjna- klienta maja w nosie nie dzwonia, nie wiedza kiedy beda czesci,jednego slizgu to wogole sie nie doczekalem i kupilem sobie sam na alledrogo a zrobione jest jak na pieniazki ktore wzieli raczej mocno, mocno srednio ( w niektorych miejscach auto zachlapane klarem a malowany byl tylko zderzak, kolor zderzaka dobrany slabo jakos tlumaczenia ze to biala perla i dobrac idealnie kolor jest niemozliwe mnie nie przekonuja. Nie reklamowalem ale tylko dlatego ze po prostu balem sie o jakosc tej poprawki pewnie zrobiliby polerke tak ze pol warstwy oem lakieru by zdarli a w przyszłosci kupujacy z miernikiem lakieru powiedzialby ze malowny)Cale szczescie placilo pzu, jak kiedys bede mial czas i checi to to poprawie

W Dzierzoniowie na 1 przegladzie od razu powiedziano mi o przegladzie blacharskich zapytalem o cene uslyszalem "ze zrobia to w cenie przegladu standardowego" pieczatki powbijali tam gdzie trzeba-takich ASO to ze swieca szukac - rzetelnie i profesjonalnie. Moze warunki nie sa jakies luksusowe ale przeciez nie o to chodzi. Aso-serwis Wrocław tylko w ostatecznej ostatecznosci i naprawde warto jest zrobic te 120km z wrocka. Za to co do salonu-sprzedaży zastrzeżeń nie mam

Edytowane przez Karas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...