Skocz do zawartości

Nowy Subaru Forester MY2013


kordynator

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Czynnik chłodzący niestety jest nowy, przynajmniej tak napisali w moim
 

 

W swoim już niestety tego nie sprawdzę. Ale może np.  @Izotom mógłby zobaczyć w swoim, bo ma ten sam rocznik. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chcę nawet myśleć jak była siła uderzenia skoro felga wygląda tak jak wygląda.....

 

Patrząc na busa to raczej był to całkiem przyzwoity dzwon.

Wizualnie bus jest w znacznie gorszym stanie.

http://rzeszow-news.pl/zderzenie-samochodu-osobowego-z-busem-7-osob-rannych/#2

Na szczęście wszyscy przeżyli, choć 7 osób wylądowało w szpitalu.

Piszą w prasie, że Subaru miało rzeszowskie numery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś ucichło...... ;)

 

tak ucichło bo wszyscy /no prawie wszyscy/ są w tym wątku o Levorgu http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/66810-subaru-levorg/page-140

..... i wzdychają do jego wysokości 2.0 DIT :D

 

zatem miło jest stwierdzić, że posiadacze FXT mają już TO coś o czym inni tylko marzą/liczą/oczekują :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18stka z oponą 225 na 100% nie wchodzi. Sprawdzałem.

Mam na myśli 17" z oponą 225/60 lub 215/65.

Ostatnio jechałem super trasą "widokową" między Wójtowicami a Polanicą Zdrój. 15km po górach i leśnych "duktach" i trochę mnie telepało na myśl o zmianie 18" na dojazdówkę w takich warunkach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18stka z oponą 225 na 100% nie wchodzi. Sprawdzałem.

Mam na myśli 17" z oponą 225/60 lub 215/65.

Ostatnio jechałem super trasą "widokową" między Wójtowicami a Polanicą Zdrój. 15km po górach i leśnych "duktach" i trochę mnie telepało na myśl o zmianie 18" na dojazdówkę w takich warunkach :)

 

Dlaczego? W Armenii po skałach dawała radę. Ale jechaliśmy z uwagą, tzn. ja uważałem, Izka jechała :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem, że w Australii dają pełny zapas - tam bez koła można umrzeć. Są inne styropiany i koło jakoś pod kątem - bagażnik się zmniejsze troszę (podłoga jakieś 2-3cm wyżej).

Z mojego punktu widzenia zapas w 4x4 to oczywistość. Na ostatnim wyjeździe do Rumunii złapałem dwie gumy (na oponach MT).  Ale w praktyce mam już trzecie 4x4 z dojazdówką. Dodatkowa zagadka - co zrobić z dziurawym kołem, jak się ma pełen kufer. W forku jeszcze się coś wymyśli (bagaż pod podłogę), ale mam auto (Ssangyong) gdzie dojaztówka jest pod podwoziem, a całe koło trzeba wpychać do środka (265/75R16!) - na "wyprawę" woziłem zapas na dachu :(.

Edytowane przez Alfik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18stka z oponą 225 na 100% nie wchodzi. Sprawdzałem.

Mam na myśli 17" z oponą 225/60 lub 215/65.

Ostatnio jechałem super trasą "widokową" między Wójtowicami a Polanicą Zdrój. 15km po górach i leśnych "duktach" i trochę mnie telepało na myśl o zmianie 18" na dojazdówkę w takich warunkach :)

Dlaczego 17" 225 miałaby wejść, 18" 225 nie? przecież te opony mają jednakową średnicę zewnętrzną i szerokość. Wysokość profilu nic nie zmieni...

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

 

 

(...)Dodatkowa zagadka - co zrobić z dziurawym kołem, jak się ma pełen kufer. W forku jeszcze się coś wymyśli (bagaż pod podłogę), ale mam auto (Ssangyong) gdzie dojaztówka jest pod podwoziem, a całe koło trzeba wpychać do środka (265/75R16!) - na "wyprawę" woziłem zapas na dachu :(.

Są na rynku stelaże mocowane na drzwiach bagażnika, właśnie do mocowania zapasu. Wkładasz kiedy jedziesz na wyprawę.

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...