Skocz do zawartości

Nowy Subaru Forester MY2013


kordynator

Rekomendowane odpowiedzi

Madox, dwa słowa o ekonomii XT

 

https://youtu.be/OA4fn3I2eCs?t=5m33s

Eee, film nie jest obiektywny. Ten koleś to facet z FHI nazywa się Haczapuri Masakra i został wynajęty przez SIP. Zdradziły go zbyt grubo wystylizowane brwi. Poza tym my wszyscy jesteśmy wynajęci przez Subaru, za ciężkie pieniądze, żeby zachwalać Forestera  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madox nie podniecaj się :D. Od dwóch lat napalasz się na ten samochód i dupa blada, ani samochodu ,ani poprawy jakości. Wcześniej diesel, teraz gaz. buhahahhahahahhahhaha. Nie mam czasu ostatnio zaglądać na forum, ale jak zobaczyłem ,że jeszcze nie kupiłeś wyśnionego subaru , a kontakt z tą marką masz przy 56 jeździe  próbnej, to spadłem z krzesła. :biglol: :biglol: :biglol: :biglol: :biglol: :biglol:. ....dzień świstaka.

Afryka dzika, dawno odkryta..chałupy welcome to .

Stary ,to wszystko jest zaplanowane na kilka lat do przodu ,dopiero półtora roku jeżdżę Outbackiem SBD,po określonym i z góry zaplanowanym czasie i przebiegu nastąpi wymiana.Wymiana na to co pokaże się nowego - Superb,nowy Tiguan ,xt po lifcie - nie wiem zobaczym.XT jest w gronie wybrańców w każdym razie.Chodzi mi jeszcze Passeratti po głowie,ale i on i Superb nie mają prześwitu ,a mnie się on przydaje czasem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmik widziałem już dawno.Ja tym jezdziłem ,więc wiem ile pali i żadne filmiki mi tu nic nie zmienią,widziałem jak zachowuje się spalanie ,więc samo to już mi wystarczy ,żeby wiedzieć,że ja tym autem nie zejdę poniżej 14

A wszyscy tutaj, którzy zrobili XT-kami po kilkadziesiąt tysięcy km i pali im 10-11l, mają po prostu zepsute wskaźniki, silniki, albo jeżdżą gorzej od emerytów w Fabii (z całym szacunkiem do nich). :facepalm:

 

A nie, przepraszam, przecież @Izotom, wyjaśnił to już wcześniej.

 

 

Madox, dwa słowa o ekonomii XT

 

 

Eee, film nie jest obiektywny. Ten koleś to facet z FHI nazywa się Haczapuri Masakra i został wynajęty przez SIP. Zdradziły go zbyt grubo wystylizowane brwi. Poza tym my wszyscy jesteśmy wynajęci przez Subaru, za ciężkie pieniądze, żeby zachwalać Forestera  ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kup sobie diesla! Poza tym, jak planujesz na dlugie lata naprzod, Twoje wywody na temat tego co chcesz kupic i w ogole motoryzacji, sa pozbawione sensu. Wszsytko moze sie diametralnie zmienic.

 

Poki co, prawda jest taka, ze w tej cenie, wsrod SUVow, Forek najlepiej odzwierciedla cechy charakterystyczne aut tego segmentu.

Edytowane przez Izotom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak 11 spali ,to prawie 2x tyle co moje SBD.Pojadę np nie wiem ,na weekendzik nad morze i SBD bym na tym paliwie jeszcze wrócił do domu,a tu trza będzie tankować.Wąż w kieszeni od razu mnie upierdzieli w palec

kurde człowieku to napisz wprost ze nie stac Cie na utrzymanie a nie bijesz piane ze XT za duzo pali - nikomu z posiadaczy ten fakt nie przeszkadza, panowie leją i cieszą sie z jazdy. Kazdy kto kupuje beznynowe doładowane 200konne + auto z awd liczy sie z faktem ze auto nie bedzie palilo 5l/100km. Tylko ty masz z tym ewidentny problem. Chciałbys miec ciastko i zjesc ciastko... a tak sie nie da - mocne diesle tez malo nie palą

Edytowane przez Karas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem kogo mi bardziej żal, madoxa czy Was, że nadal wdajecie się z nim w dyskusję. ja bym wolał w tym czasie pooglądać coś głupiego w telewizji, albo popatrzeć sobie w niebo, efekt ten sam, czas tak samo zmarnowany, ale frustracji jakby trochę mniej. mnie już samo czytanie frustruje...

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet żonie wziąłem nowe 308 w 1.6hdi zamiast Golfa VII tsi,bo to hdi pali (średnia z paru tys) 4.9-5.0 :) Lubie zalać za 2 stówki i jezdzić,jezdzić i jezdzić.Ale pakiecik sport zapodałem i miodzio Pug jest haha,a że to super silniczek ,to jezdzi jak tsi (w sensie dynamiki)Oczywiście mówimy o małych tsi 100 parę kucy

  • Do kitu 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet żonie wziąłem nowe 308 w 1.6hdi zamiast Golfa VII tsi,bo to hdi pali (średnia z paru tys) 4.9-5.0 :) Lubie zalać za 2 stówki i jezdzić,jezdzić i jezdzić.Ale pakiecik sport zapodałem i miodzio Pug jest haha,a że to super silniczek ,to jezdzi jak tsi (w sensie dynamiki)Oczywiście mówimy o małych tsi 100 parę kucy

i co Madox żona jezddzi po bułki i do pracy 6km dziennie i zapycha EGRY, FaPy ale dyszel musi być.....

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...