Skocz do zawartości

Nowy Subaru Forester MY2013


kordynator

Rekomendowane odpowiedzi

to raczej dopytam w PZU, najlepiej w formie pisemnej ...

 

Wyłacznie w formie pisemnej.

Mam pismo od Allianza że ISR2 nie jest zabezpieczeniem przeciwkradzieżowym ;)

Ubezpieczyciel wymaga 2 osobnych zabezpieczeń i tak mam w OWU.

 

BTW alarm w serwisie Subaru kosztował 1200 złotych jakby ktoś potrzebował jeszcze takiej informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie jak by u nas pojawiły sie takie nielimitowane sztuki ! TS pojawia się w każdej nowej odsłonie. Fajnie w mojej ocenie wyglądała wersja z 2010 Forka !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No ogladalem juz wczesniej te kratki tylko to wyglada jakby bylo na stałe montowane. Musze podpytac dealera.

Pozdrawiam, promil_one

Mam taką kratę w MY08. Gumowe podpory w górnej części, opieraja się w miejscach " RAMEK" okien na dole na motylki przyczepiasz w miejscu w ktorym trzymaja sie fotele. Kratka super i ladujesz pod dach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi osobiscie nie podobaja  sie chromy w aucie "terenowym" - uwazam ze nie pasuja do tego typu samochodow u siebie mam zamiar wszystkie potraktowac czarnym plastdipem. Ale skoro tobie swiecidelka sie podobaja to czemu nie.

Edytowane przez Karas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wszystko

 

Te piękne, dyskretne, bling-bling nakładki na nawiewy też ? :biglol:

 

a ja zamawiałem wczoraj jak miałem ponownie promil_two. Dziś spojrzałem na swe dzieło i cóż.. dobrze że jest allegro :):):):)

Mi się nie podobają B)

Jak się nie podobają - ale co wszystko po całości???? Daj adres.. przyjadę i Ci spodobam!!!!!!!!!:):):):):):):)

mi osobiscie nie podobaja  sie chromy w aucie "terenowym" - uwazam ze nie pasuja do tego typu samochodow u siebie mam zamiar wszystkie potraktowac czarnym plastdipem. Ale skoro tobie swiecidelka sie podobaja to czemu nie.

To chcesz mi womowic że kupiłem auto terenowe? Holender musze usunąć ten wpis bo przychodzi na maila a tam podgląda żona - jak się dowie, że kupiliśmy auto terenowe to będę musiał odkurzyć dysk XXX...:):):)):)

Tak się składa, że u mnie w firmie zmieniamy także kolory aut (reklama ful opcja itp.). Niestety zboczenie zawodowe powoduje, że mam wstręt do carbonów, matów ( na początku myślałem że elementy chromowane zapodam na white carbon 3M ale przeszło) :):):):.i wydruków cyfrowych obrazów w domu (wolałem wynająć studentów asp co namalowali wsio ręcznie) Tylko szyba w kuchni wydrukowana bo tego za bardzo nikt ręcznie nie namaluije :):):):):). Hmmmm no dobra macie racje allegro - widziałem wcześniej że całkiem takie bajery się sprzedają. Holender po raz drugi - za dużo whisky :):):):)

Jedno co tak naprwdę chciałem kupić to chromowaną ramkę na uchwyt kubków. W aso chcieli za to 460 zł. I chyba tykko to zostanie :):):):

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja "wszystkie" chromy okleiłem matem. Pasują do hyundaia i35 . Sorry, ale dla mnie tandeta. Bez urazy.

No własnie co kto lubi. Chyba chromów nie zamontuję ale do matu mi daleko widząc co ludzie z aut robią :):)

Ostatnio zrobiliśmy porsche carrera gt na mat ........bo jak to ma być błysk..bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Spostrzeżenia:

- światła bardzo dobre

Z resztą spostrzeżeń się zgadzam, ale w temacie świateł mamy już biksenony, reflektory skrętne, ...

Moje ksenony fabrycznie były ustawione sporo za nisko - po korekcie w górę mogę powiedzieć, że teraz świecą.

 

 

Szczerze to niektóre z tych skrętnych biksenonów dzikich wężów chciałyby tak świecić jak HIDy w Foresterze.

 

Ja jestem zadowolony, choć również światła wymagały podniesienia wyżej, bo fabryka wycelowuje je chyba gdzieś w ziemię.

Jedynie bardzo ostre zakręty powodują,że na bokach wydaje się być ciemno, jednak tu skrętne światła raczej też nie pomagają, jeśli już to doświetlanie zakrętów jakąś dodatkową żarówką, bądź też przeciwmgłowym.

 

Mam pytanie - którą śrubą pokręcić żeby podnieść ksenony? U mnie też wycelowane w ziemie a nie chciałbym nic zepsuć.

Forka IV gen mam od tygodnia, poprzedni był 2009 i tam ksenon świecił zdecydowanie dalej. Dziś po ciemku jechałem i masakra nic nie widać.

Poza tym auto genialne, silnik + skrzynia rewelacja. Miała być Mazda CX5, ale po jeździe próbnej nowym XT nie było alternatywy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Spostrzeżenia:

- światła bardzo dobre

Z resztą spostrzeżeń się zgadzam, ale w temacie świateł mamy już biksenony, reflektory skrętne, ...

Moje ksenony fabrycznie były ustawione sporo za nisko - po korekcie w górę mogę powiedzieć, że teraz świecą.

 

 

Szczerze to niektóre z tych skrętnych biksenonów dzikich wężów chciałyby tak świecić jak HIDy w Foresterze.

 

Ja jestem zadowolony, choć również światła wymagały podniesienia wyżej, bo fabryka wycelowuje je chyba gdzieś w ziemię.

Jedynie bardzo ostre zakręty powodują,że na bokach wydaje się być ciemno, jednak tu skrętne światła raczej też nie pomagają, jeśli już to doświetlanie zakrętów jakąś dodatkową żarówką, bądź też przeciwmgłowym.

 

Mam pytanie - którą śrubą pokręcić żeby podnieść ksenony? U mnie też wycelowane w ziemie a nie chciałbym nic zepsuć.

Forka IV gen mam od tygodnia, poprzedni był 2009 i tam ksenon świecił zdecydowanie dalej. Dziś po ciemku jechałem i masakra nic nie widać.

Poza tym auto genialne, silnik + skrzynia rewelacja. Miała być Mazda CX5, ale po jeździe próbnej nowym XT nie było alternatywy.

 

Miałem podobnie. Silnik o skrzynia mnie sponiewierały. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi wlasnie aku padl w aucie <_<


Asistance przyjechal, odpalil auto, potem wizyta w ASO i akumulator do wymiany. Ciekawe ze tak szybko albo nowy byl odrazu do du...y

 

Co ciekawe odnioslem wrazenie ze auto na nowym akumulatorze spala duzo mniej.. (tfu tfu i odpukac w niemalowane :P ) nie wiem czy to mozliwe czy akurat tak mi sie trafilo. Zobacze po kilku dniach jak sie ma to spalanie w rzeczywistosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ze tak szybko albo nowy byl odrazu do du...y

Trudno powiedzieć, u mnie jest jak najbardziej OK. Postoje w hali garażowej pod ziemią - miałem obawy o obciążenie aku przez ISR i okazało się że bateria daje radę . Postój pod lotniskiem przez  16 dni - start bez problemu.

Edytowane przez mechanik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...