Skocz do zawartości

Nowy Subaru Forester MY2013


kordynator

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam oklejony grill i co prawda nic nie odłazi, ale z oklejaniem wszystkich chromów to bym się nie rozpędzał... ;) Dużo zabawy (oprócz grilla, listew i obramówek halogenów dla pełnego efektu trzeba by przyciemnić także felgi), a efekt dyskusyjny. Co by nie mówić chromy dodają jednak trochę elegancji, auto wygląda "drożej". Oczywiście wszystko to kwestia gustu, ale...

 gallery_11547_356_341013.jpg

 

Natomiast z całą pewnością dużo dają LEDy w skrzelach, fajne są też też żółte halogeny widoczne często na wersjach US.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Krogulec widziałem twoje auto w JM i to oklejenie jest super i o to bym sie nie martwił, bo jest to dosyć szeroki element i folia ma się czego trzymać. Ja martwię się o te chromy przy halogenach i oknach. Są to dosyć cienkie elementy więc może być różnie. Czy do tego oklejenia demontowali ci grill czy nie ? Boję się że jeśli trzeba demontować to coś będzie stukać ,trzeszczeć itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Platon JM wymodziło co takiego. Koszt ~800zl

Wiec te Ledy to nie jest jeden monolit tylko 4 osobne. W skrzelach wycinaja 4 otwory i każda Leda jest osobno montowana. attachicon.gifImageUploadedByTapatalk1395154150.278704.jpg
attachicon.gifImageUploadedByTapatalk1395154166.261389.jpg
attachicon.gifImageUploadedByTapatalk1395154182.062378.jpg
attachicon.gifImageUploadedByTapatalk1395154194.045444.jpg

Edytowane przez bukmacerek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem oklejenie wszystkich festyniarskich chromów wygląda bardzo dobrze, a to że warto przyciemnić (grafit) felgi niewątpliwe. Felgi OZ na XT wyglądają super, choć moim zdaniem fajniej wyglądać będą 18 z STI, niestety seryjne felgi XT to jakaś porażka (jedyny element auta który mi się nie podoba)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

niestety seryjne felgi XT to jakaś porażka (jedyny element auta który mi się nie podoba)

 

O ile zgryzienie chromów faktycznie dodaje forkowi agresji, za to ujmuje nobliwości, o tyle fabrycznych felg xt-eka będę bronił, moim zdaniem są kapitalne i w sumie żałowałem zimą, że wybrałem opcję z kompletem 17tek na tradycyjnych felgach...

 

No, ale oczywiście, to dyskusja, jak o kolorach, każdy lubi to co chce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że większość zachorowała na zaklejanie chromów :huh:

Mnie akurat wydaje się, że pasują do całości i auto wyglada z nimi dobrze (mnie się bardzo podobają) na niektórych rynkach jest chromów nawet więcej (pod dolną krawedzią drzwi). Dodatkowe chromiki można też dokupić, a tu - akcja powszechna - zaklejanie.  :)

Nie przeczę, że na zdjęciach wygląda to ciekawie, ale tak na stałe zakryć wszystko to bym się chyba nie zdecydował.

Fajnie, wygląda pomysł Kolegi @@Krogulec, - oklejenie jedynie poprzeczki w grilu.

Edytowane przez mechanik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Czy do tego oklejenia demontowali ci grill czy nie ? Boję się że jeśli trzeba demontować to coś będzie stukać ,trzeszczeć itd.

 

Nic nie demontowali - miałem takie same obawy, ale akurat ten element można bez problemu okleić na aucie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Wam się podobają felgi OZ w XT?

To tak apropos przyciemniania felg  ;)

 

Forek_zps600ddf85.jpg

OZ Ultraleggera? Felgi same w Sobie bardzo fajne ale ja w tym przypadku wybrałbym srebrne. 7x17" czy 8x18"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w ubiegłym roku okleiłem czarną folią chrom grilla w swoim SG i nie zauważyłem żadnych uszkodzeń folii po zimie, więc tym bym się nie martwił. Ponadto jak się folia znudzi albo uszkodzi to bez problemu można ją po prostu zdjąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OZ Ultraleggera? Felgi same w Sobie bardzo fajne ale ja w tym przypadku wybrałbym srebrne. 7x17" czy 8x18"?

 

Obstawiam 17" - IMHO w tym kolorze/rozmiarze wyglądają na trochę za małe do Forka...

 

Generalnie z ciemnymi felgami do Forka trzeba uważać, dopiero przy jasnej budzie i 18" efekt jest w miarę sensowny:

 

8605222674_d08295a348_c.jpg

 

8605225180_a559680280_c.jpg

 

8605227628_a459a09366_c.jpg

Edytowane przez Krogulec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

CZY NOWY FOREK XT MA WTRYSK BEZPOSREDNI ? CZY RACZEJ BEZPOSREDNI+ POSREDNI W KOLEKTOR (JAK W BRZ)???

O ile dobrze pamiętam, to m. in. tym się silnik w XT różni od tego w BRZ, że ma wtrysk bezpośredni.

 

 

 

da sie go zagazowac ???

A tego nie wiem, bo nie przyszło mi przez myśl rozważać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...