Skocz do zawartości

Nowy Subaru Forester MY2013


kordynator

Rekomendowane odpowiedzi

Tez uwazam ze potrzebne nie jest. Ale zonie sie podobalo, do tego w XT jest naprawde cieszej. No i cena nie przekonywala by zostac przy 2.5i.

 

zgadza się..., nie powinno sie odbywac jazd probnych XT a potem 2.0 czy 2.5.... :rolleyes:

 

Biore pelna odpowiedzialnosc na siebie.

Najpierw byl XT i to turing (pelny wypas) a potem prawie podstawowy 2.5i.

 

Ale przynajmniej nie bede slyszal ze "a moze trzeba bylo brac XT? dlaczego mnie namowiles na slabszy silnik? "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że wersja Forestera 2.5i nie jest oferowana w Polsce - byłby to moj wybór.

tu zgoda, 2.0i do takiego auta to jakies nieporozumienie... chyba ze dla ksiezy i lekarzy, co to do kosciola w niedziele dostojnie i bez pospiechu jezdza :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba ze dla ksiezy i lekarzy, co to do kosciola w niedziele dostojnie i bez pospiechu jezdza

Czyli w Niemczech i Szwajcarii żaden inny nie powinien się sprzedać, bo jak się patrzy na auta sprowadzane to tylko te 2 grupy społeczne/zawodowe tam mieszkają :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba ze dla ksiezy i lekarzy, co to do kosciola w niedziele dostojnie i bez pospiechu jezdza

Czyli w Niemczech i Szwajcarii żaden inny nie powinien się sprzedać, bo jak się patrzy na auta sprowadzane to tylko te 2 grupy społeczne/zawodowe tam mieszkają :D

dlaczego? jak jakis Polak czy Litwin pojedzie do wymarzonego Switzerlandu, to se kupi XT czy STI ;):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marekardio sprawdziłem jeszcze raz - z przodu czujniki uaktywniają się dopiero od 70 cm - 2 m jest tylko z tyłu.

 

Witaj

No to dałes mi do myslenia

Ekranik całkiem fajny

 

Ja dostałem czujniki w cenie jako element negocjacji, więc nawet się nie zastanawiałem. Moim zdaniem to fajny dodatek, który niczego nie utrudnia i nie jest upierdliwy. Niektórzy dealerzy chcieli za nie chyba 1800 zl jakoś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że wersja Forestera 2.5i nie jest oferowana w Polsce - byłby to moj wybór.

tu zgoda, 2.0i do takiego auta to jakies nieporozumienie... chyba ze dla ksiezy i lekarzy, co to do kosciola w niedziele dostojnie i bez pospiechu jezdza :mrgreen:

Nie wiem jak księża, ale lekarze kupują XT :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że wersja Forestera 2.5i nie jest oferowana w Polsce - byłby to moj wybór.

tu zgoda, 2.0i do takiego auta to jakies nieporozumienie... chyba ze dla ksiezy i lekarzy, co to do kosciola w niedziele dostojnie i bez pospiechu jezdza :mrgreen:

Nie wiem jak księża, ale lekarze kupują XT :-)

Właśnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba ze dla ksiezy i lekarzy, co to do kosciola w niedziele dostojnie i bez pospiechu jezdza
...i dla tych, którzy nie chcą SBD - ma podobne osiągi :)

Silników do wyboru też wiele nie ma :mellow:

Edytowane przez mechanik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że wersja Forestera 2.5i nie jest oferowana w Polsce - byłby to moj wybór.

 

A dopłaciłbyś do niego około 17 tys więcej? Wtedy jego sprzedaż w Europie nie miałaby sensu bo byłby niewiele tańszy od XT i niewiele tańszy w eksploatacji - jeśli w ogóle - niż XT. Na pewno byś go nie kupił.

Edytowane przez Izotom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój rower na leżąco wchodzi. Bez przedniego koła wchodzi na stojąco. Kiedyś widziałem fajny stojak na rowery do OBK. Ciekawe czy wpasuje się do Forka?

 

A tu taka ciekawostka: http://www.skycar.com.pl/index.php?sessid=a7874f685db147b5879b178d973af0f1&id_strony=8&id_kartoteka=43

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój rower na leżąco wchodzi. Bez przedniego koła wchodzi na stojąco. Kiedyś widziałem fajny stojak na rowery do OBK. Ciekawe czy wpasuje się do Forka?

 

A tu taka ciekawostka: http://www.skycar.co...id_kartoteka=43

 

Oooo Forester z Dieslem i CVT ... a SIP jeszcze nie ma w ofercie - przynajmniej na stronie nie widać.

Może Pan Andrzej wie więcej kiedy co i jak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałem się podpytać czy ktoś próbował zapakować rower do Forka. Mieści się po złożeniu siedzeń ?

 

Rower do srodka to cienki pomysl.

Jak dla mnie. Ja mam zle doswiadczenia i wiem ze rower musi byc na wieszaku na zewnatrz.

Wlasnie pracuje nad aluminiowym, cos jak by pol hakiem. Ciezki stalowy mi sie nie podoba.

Wieszak juz mam Yakima HoldUp +2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój rower na leżąco wchodzi. Bez przedniego koła wchodzi na stojąco. Kiedyś widziałem fajny stojak na rowery do OBK. Ciekawe czy wpasuje się do Forka?

 

A tu taka ciekawostka: http://www.skycar.co...id_kartoteka=43

 

Dziwne bo moj do Legacy nie wchodzi na stojaco. Jest po prosu za wysoki (XL 54") . Nie wyobrazam sobie zeby do OBK wszedl to jest to samo auto w srodku co Legacy.

Tez nie lubie wozic nic na dachu bo nie zamirzam porozowac 130 km/h przez 800 km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Coś ten broker poplątał: w specyfikacji raz jest tapicerka skórzana, a gdzie indziej materiałowa, podobnie z felgami: 18", a w innym miejscu 17".....

 

Dlatego wiesz jak to jest z tymi borkerami: "...przecież było napisane ..." Unikam ich jak ognia zwłaszcza, że na końcu cena i tak wychodzi taka sama ... Ale w tym przypadku chodzi o sam fakt, że pojawił się diesel z CVT. Ciekawe czy ma X-Mode...?

Edytowane przez Izotom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie lubię targać na sobie żadnego żelastwa. I jeszcze to szwędobylskie błoto. Ale jak ktoś jeździ tylko po asfalcie...

 

Odpowiemw tym samym tonie.

Jak ktos lubi wciskac do samochodu upierniczony blotem rower..... Ale jak ktos jezdzi tylko po asfalcie... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...