Skocz do zawartości

Nowy Subaru Forester MY2013


kordynator

Rekomendowane odpowiedzi

Chętnie bym wziął udział w takim szkoleniu. Będę musiał popytać...

W cenniku Forestera bezpłatny (tzn. wliczony w cenę auta) jest tylko kurs dla XT. Nabywcy innych wersji muszą nabyć kurs bezpośrednio w SJS.

 

A to jest napisane gdzieś w Umowie na temat SJS? Na razie mam Umowę przedwstępną...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to jest napisane gdzieś w Umowie na temat SJS? Na razie mam Umowę przedwstępną...

Masz na myśli umowę z dealerem? Jeśli jest w cenniku, to nie musi być w umowie. Tak samo jak inne elementy wyposażenia danej wersji auta. Wystarczy, że w umowie jest wpisana wersja pojazdu i jest oficjalny cennik z danymi pojazdu, który szczegółowo to opisuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym wziął udział w takim szkoleniu. Będę musiał popytać...

W cenniku Forestera bezpłatny (tzn. wliczony w cenę auta) jest tylko kurs dla XT. Nabywcy innych wersji muszą nabyć kurs bezpośrednio w SJS.

 

A to jest napisane gdzieś w Umowie na temat SJS? Na razie mam Umowę przedwstępną...

Umowa odwołuje się do danych z cennika, a w cenniku bezpłatne szkolenie przewidziano dla właścicieli XT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie jest to zapisane w cenniku :) Pytanie w jakim czasie należy takie szkolenie wykorzystać. Standardowo jak wykupuje się we własnym zakresie to przez okres 1 roku.

 

Swoją drogą to dziwne, że SJS jest tylko dla właścicieli XT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AllRad ja przykładowo nabyłem XT`ka i odebrałem go w październiku, a pierwszy termin jaki mi zaproponowano na szkolenie dla XT`ków własnie to styczeń 2014, bo w ogóle był problem z ilością osób, które chciało z niego skorzystać.

 

Ogólnie po odebraniu samochodu do SJSu przesyłasz VIN pojazdu i czekasz potem na info, że utworzyła się kolejna grupa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak poza tym to czy tez macie tak z CVT, gdy jedziecie przez dlugi czas z jednostajna predkoscia i nagle np. zaczynacie przyspieszac dynamicznie, to spod silnika wydobywa sie taki dzwiek, stukot przez moment? Mam to tez kiedy jade na tempomacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@Miki2009, Rany,kupiłeś najnowszego Forka D w wersji sport?Toż to majątek bez promocji :huh:

Jak kogos stac.... no i mamy zdefiniowane slowo "majątek" ;)

 

A tak poza tym to czy tez macie tak z CVT, gdy jedziecie przez dlugi czas z jednostajna predkoscia i nagle np. zaczynacie przyspieszac dynamicznie, to spod silnika wydobywa sie taki dzwiek, stukot przez moment? Mam to tez kiedy jade na tempomacie.

Nie, nic takiego nie ma.

 

PS. czy dynamicznie to znaczy gaz w podloge?

 

Witajcie przypomne ze dla posiadaczy diesla rowniez tego typu szkolenie jest gratis. Osobiscie jade w przyszla srode.

Moge prosic o "streszczenie" czego ucza na takim szkoleniu?

 

Ospale CVT + turbo dziura..... brrrry...

 

Kup XTeka, przejdź 26 tys km to pogadamy. Turbo dziura, bosszzeee. Faktycznie brrrrry :biglol:

Sarkazm, to byl sarkazm !

 

Oj, nie wyczułem tembru głosu i i nieskojarzyłem z wyrazem twarzy. Właśnie, gdzie ta twarz? :angry:

Jestem slaby w "twarzach".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No powiedzmy, ze nie az w podloge tak na 3\4. Najlepiej, ze w poniedzialek jechalismy w gory z Gdyni i po wjechaniu na obwodnice zaczalem powoli przyxpieszac i nagle samochodem szarpnelo jakby ktos na moment przycinal hamulec. Nie wiem czy to ma cos wspolnego z pompa paliwa? Narazie sie zbytnio niemmartwie, bo auro na gwarancji, wiec jak cos to SIP bedzie naprawiac, a nie ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No powiedzmy, ze nie az w podloge tak na 3\4. Najlepiej, ze w poniedzialek jechalismy w gory z Gdyni i po wjechaniu na obwodnice zaczalem powoli przyxpieszac i nagle samochodem szarpnelo jakby ktos na moment przycinal hamulec. Nie wiem czy to ma cos wspolnego z pompa paliwa? Narazie sie zbytnio niemmartwie, bo auro na gwarancji, wiec jak cos to SIP bedzie naprawiac, a nie ja.

Zero takich sensacji.

Normalnie, skrzynia redukuje i auto plynnie przyspiesza.

 

Tak sie juz do tego przyzwyczailem ze testujac X1 momentami sie zastanawialem dlaczego silnik wyje a predkosc nie rosnie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajcie auto jak auto cean kwestia dyskusji na pewno ma sprawiac przyjemnosc i fajnie wygladac. Co do programu to zdam relacje po srodzie albo znajde gdzies program.Tak przy okazji sa jacys urzytkownicy nowych forkow w dieslu. W Krakowie widze same xt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...