Skocz do zawartości

Nowy Subaru Forester MY2013


kordynator

Rekomendowane odpowiedzi

W moim świecą się wszystkie, a po naciśnięciu blokady szyb tylko kierowcy TTTN ( ten typ tak "nie ma" ;) )

Wciąż nie rozumiem Twojej decyzji Obk. na FXT >>?>> myślałem że jak zmiana to w drugą stronę ... a ja myślę nad WRXem lub STI na dokładkę ...

Edytowane przez MUrsus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wciąż nie rozumiem Twojej decyzji Obk. na FXT >>?>> myślałem że jak zmiana to w drugą stronę ... a ja myślę nad WRXem lub STI na dokładkę ...

 

Ja też nie do końca - to był impuls ;) Jak wrócę z urlopu to opiszę wszystkie za i przeciw bo to nie takie proste ;)

Edytowane przez Krogulec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@leon,ale to już jeździ w Jap. chyba?
Nie ma FXT manual nawet na JDM.
Ale po co komu manual w tym aucie, skrzynia, która jest, spisuje się bardzo dobrze,
Aby mieć 100km/h w 5.5s :mrgreen::evil2:;)

 

skrzynia, która jest, spisuje się bardzo dobrze, a w razie czego są łopatki i tryb S#.
Żeby nie było - nie krytykuję CVT, szczególnie w wersji z S# :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nie ma to cenowego sensu: musieliby chyba wrzucić napęd od STI żeby to wszystko wytrzymało. Pewnie pojawi się za dwa lata wersja STI (100 szt.) z ceną z kosmosu. I w teren już na pewno się nim nie wjedzie. Lepiej kupić od razu STI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby mieć 100km/h w 5.5s :mrgreen::evil2:;)
Lepiej kupić od razu STI.

No tak. Forester to nie auto sportowe. To SUV, który daje świetnie radę na autostradzie, wyprzedzanie TIR-a na krajówce pod górkę też jest bułką z masłem, ale można nim i w lekki teren pojechać. I dlatego jest to dobre auto, bo jest super uniwersalne. Ale jak skrajności i 5,5 sek do 100 km/h to STI, a w ciężki teren to klasyczna terenówka na ramie z przeróbkami.

Edytowane przez pegi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRX ma "zwykłą" skrzynię z wiskozą, otwarte dyfry przód i tył. Inne hamulce, inna buda, inne zawieszenie, inna maglownica, inna moc, inny osprzęt silnika itd. aż do innych napisów.

 

Za to wrx jest przyjazniejszy na codzien :P glownie pod wzgledem halasu.

W wrx07 tez bylo bardziej przyjazne sprzeglo niz w sti 11. W sti wogole nie czuc kiedy lapie (pozatym ze auto rusza oczywiscie), efekt taki ze na sport sharp latwo przypalic i trzeba sie w miescie zmgazem obchodzic jak z jajkiem. Z kolei na Inteligent obcina doladowanie i jak juz ruszymy to jak sie zachce pelnej mocy to trzeba krecic ciagle si drive. Ale ludzie marudzili ze w 07 chodzilo za ciezko... Ale przynajmniej dalo sie wyczuc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Ponieważ jestem już zdecydowany co do modelu nowego Forka czy orientujecie się kiedy zacznie się wyprzedaz rocznika 2013 ? Pozdrawiam i czekam na INFO
Cześć! :) Też jestem zdecydowany i również czekam na jakiś oficjalny upust - zakup moze za dwa tyg :yahoo: . Jak narazie znalazłem tylko jednego dealera Subaru w PL który na swojej stronie zaprasza: 'nie czekaj na wyprzedaż rocznika 2013-sprawdź ofertę już dziś', jednak nie podaje na stronie wartości upustu (promocja dotyczy Foresterów wyprodukowanych w roku 2013).

Jak się jednak rozejrzeć po rynku nowych samochodów łatwo zauważyć, że promocje się już zaczęły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mogę coś doradzić to sprawdźcie czy jakieś ASO ma wersję, która was interesuje. Może się okazać, że nie będzie takowego i po sprawie.

Byłem przedwczoraj w ASO W-w i XT 'a nie było.

Był 2.0N/A z CVT i MT oraz SBD za 168k pln :)

Edytowane przez Adam12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdźcie czy jakieś ASO ma wersję, która was interesuje.
Cześć! :) Jasne, sprawdzę. Natomiast to, czy dealer jest z mojej okolicy nie jest warunkiem koniecznym. Wolałbym oczywiście u siebie, ale jeśli dostanę konkretną, ciekawą ofertę u dealera w innym rejonie kraju nie bedzie problemu. Liczyłem jedynie na jakis oficjalny upust (jak było np. na Forki XT).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...