Skocz do zawartości

Nowy Subaru Forester MY2013


kordynator

Rekomendowane odpowiedzi

Drogi trolu, duży masz garaż najpierw E klasa a teraz dwie Skodziny.

 

Wątek o wyższości skody nad Subaru jest gdzie indziej....

 

Ale w sumie masz sporo racji za 169.000 przed rabatami można mieć pożądne wykończone Volvo, z kilka razy mocniejszym silnikiem no i do tego lepiej wyposażony!!!

 

O tutaj taka oferta!!!: http://allegro.pl/volvo-fh-13440-2009r-spr-lowdek-z-niemiec-i3449680991.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subiektywnie, model III generacji (MY08-MY12) był sporą wpadką FHI, począwszy od nieodpowiednio zestrojonego zawieszenia aż po żenująco prezentujące się zegary (te najpoważniejsze ułomności FHI poprawiło w modelu FL). Natomiast nowy model MY13+ jest o niebo lepszy, nie ma co co porównywać, w mojej ocenie jest to dobra kontynuacja Forestera II generacji.

 

dobre podsumowanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz zupełną rację.Nie kupuj. Ten samochód (forester) nie jest dla Ciebie...Skoda Superb kombi to jest to . Duży, pojemny, cichutki , szybki, mało pali.. no ideał. Łykaj i przestań marudzić. Jako posiadacz XT szczerze Ci forka odradzam. Mogę nawet napisać że pali mi 20l żebyś przestał już trolować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz zupełną rację.Nie kupuj. Ten samochód (forester) nie jest dla Ciebie...Skoda Superb kombi to jest to . Duży, pojemny, cichutki , szybki, mało pali.. no ideał. Łykaj i przestań marudzić. Jako posiadacz XT szczerze Ci forka odradzam. Mogę nawet napisać że pali mi 20l żebyś przestał już trolować.

 

Nie zapomnij dodać, że w przeciwieństwie do Superba nie ma Yetti w bagażniku!!!.

 

Zresztą bez sensu te Skody i Mercedesy jak za te pieniądze można mieć 5 albo i więcej Daci Logan! A Dacia ma 4 koła i klimę i nawet wersja z nawigacją się znajdzie!.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że pod Madox'a podszywa się Dyrekcja. Potem podgryzając paluszki entuzjazmuje się naszymi egzaltowanymi wyznaniami miłości do marki
To fakt, możliwe że SIP nas testuje. Może jakieś rabaty w nagrodę :)

 

A co do Madoxa stał sie już dość nudny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@madox - kupujesz to co się podoba w zakresie przewidzianych finansów, jeśli SF jest brzydal to SSB jest superbrzydal w kombi jeszcze ujdzie ...

@gentile - uważam podobnie jak @subleo, SF IV jest kontynuacją II która i tak była tylko Suv-em z zapędami sportowymi.
Edytowane przez MUrsus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem, wróciłem, ale nie poszalałem. Jak tylko wjechaliśmy na fajną piaszczystą drożynę to nie minęło 10 minut, a mój wzrok skrzyżował się z przeciągłym spojrzeniem dwóch strażników leśnych chyba w nissanie. No i mój zapał do eksploracji leśnych duktów opadł do zera. Kolega twierdził, że szansa na takie spotkanie o tej porze była minimalna, ale ja mam takie szczęście.

Okolice Sierakowa piękne...

Edytowane przez Zujki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko wjechaliśmy na fajną piaszczystą drożynę to nie minęło 10 minut, a mój wzrok skrzyżował się z przeciągłym spojrzeniem dwóch strażników leśnych chyba w nissanie. No
Kurcze, ale miałeś pecha. Byłam ciekawy jakie wrażenia wywoła zdolność terenowa nowego Forka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak tylko o cenie zagadnąłem w kontekście,bo mi się przypomniała ta szmatka między kierownicą a zegarami.W aucie za 170 koła uważacie,że to normal?

A przy okazji,co wy mi tu o Dacii .30 koła więcej za dwa auta limuzynę i suva od wieśwagena w porównaniu do jednego Forka ze szmatką za 10gr ,to wygląda na okazje.

Ja nie mówię ,że Skoda lepsza od Subaru (jest inna po prostu),ale do Dacii to nie porównujcie ,oglądając wykończenie Superba,to raczej duuużo bliżej Forkowi do Dacii

A to było na temat,bo o szmatce.Przecież to jaja są

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel
Ja myślę, że pod Madox'a podszywa się Dyrekcja. Potem podgryzając paluszki entuzjazmuje się naszymi egzaltowanymi wyznaniami miłości do marki

Cóż za insynuacja :toobad:

Na Forum interesuje mnie wiele rzeczy, ale ew. próby "wymuszenia" sympatii do marki nie należą do mojego repertuaru.

Pochodzę jescze z epoki wysoce socjalistycznej i wszelkie objawy "malowania trawy na zielono" przyjmuje negatywnie.

A co do autora tak tu krytykowanych wpisów. Cóż, nie bez potrzeby utworzono nowe słowo : "Hejter".

Przy czym trzeba przyznać, że samym swym nickiem ostrzega przecież przed tym, co bedzie pisał.

Wystarczy słowo "madox" podzielić na dwa jego składniki:

"mad"

oraz

"ox".

i wszystko staje się jasne :idea:

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...