Skocz do zawartości

Nowy Subaru Forester MY2013


kordynator

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj odebrałem mojego XT platinum

 

Gratulacje :) Robiłeś jakieś fotki, mógłbyś wrzucić? Sam zastanawiałem się nad niebieskim, ale we Wrocławiu nie można było zobaczyć na żywo tego koloru.

Ja również nie widzialem koloru na samochodzie wybierając go. To co dzisiaj zobaczyłem mocno odbiegało od tego, co na wzorniku. Na zdjęciu też wygląda bardziej "niebiesko" niż w rzeczywistości. Jestem facetem, więc trudno mi pisać o kolorach, ale dla mnie to taki bardziej stalowy, czy coś takiego. Zanim się zdecydujesz lepiej go zobaczyć.

Co do zdjęć to zdążyłem zrobić tylko to jedno. Jeszcze się napstrykam.

Pamiętam że wątek koloru niebieskiego na subarynkach był już omawiany.

Edytowane przez Zujki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj masz racje to nie klasyczny automat.

 

Mozesz sobie włączyć tryb gdzie biegi zmienia jak klasyczny automat (jak trybie d). Nie zauważysz różnicy.

Edytowane przez Sebastian.R
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie już pozamiatane bo zamówiłem w białym, tak tylko ciekawy byłem jak to wygląda ;)

 

biała perła chyba? Piękny kolor

 

Tak, to biała perła - skrót myślowy ;) Kolor piękny, nie wiem tylko jak będzie to wyglądać na żywo akurat na nowym Forku. Impreza, XV, Outback w tym kolorze wyglądają genialnie, ale już poprzedni Forester nie do końca mi się w nim podobał, więc mam pewne obawy :P Czas pokaże...

 

Z tego co na szybko udało mi się na zobaczyć w sieci, to akurat biały i niebieski jest dokładnie taki sam jak np. w "odchodzącym" Forku.

 

Niby tak, ale na każdym aucie trochę wygląda to inaczej. Np. ten niebieski (marine blue pearl) wg mnie dużo lepiej prezentuje się na XV niż na Forku poprzedniej generacji (być może to zasługa plastikowych nakładek na nadkolach - jakoś wszystko się lepiej komponuje). Z kolei szary (dark grey metallic) lepiej wygląda na Forku niż na XV (do XV ze wspomnianymi nakładkami i czarnymi felgami ten kolor jest za smutny - do niego bardziej pasują jasne kolory). Ale oczywiście wszystko to kwestia gustu...

Edytowane przez Krogulec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor piękny, nie wiem tylko jak będzie to wyglądać na żywo akurat na nowym Forku
Wygląda genialnie!! Zapewniam ;)

 

Potwierdzam, wygląda rewelacyjnie! A na kolorach się znam ;) IMO ładniejszy niż czarny, chociaż poprzedniego forestera miałam czarnego i uważałam, że to jest najładniejszy kolor.

 

Będzie pan zadowoloooony... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odebrałem mojego XT platinum
:) Gratki kolego serdeczne!!!
No to mi popsułeś popołudnie
No szczerze będę miał dziś lekką depresję, :P ; @, don't worry, ;) ja też kupuję gdzieś jesień - zima, zależy od paru spraw, finansowych również.

Kolor niebieski też planowaliśmy z żoną, ale chcemy obejżeć samochód 'w naturze' bo wzornik koloru bardzo sie rożnił od zdjęć w broszurach reklamowych, gdzie wyglądal bardzo podobnie do 'BLUE MICA'. No w każdym zazie @@Zujki, gratuluje jeszcze raz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@Zujki,gratki :D Jakoś trzeba bezie wytrzymać do rejestracji. Podejrzewam ze to nie jest łatwe :biglol:

Za moje przedwczesne chwalenie się na forum opatrzność skarała mnie. Dzięki Poczcie Polskiej dokumenty nie dotarły na czas i rejetracja nie odbędzie się w tym tygodniu. Ale wytrzymam, mam w sobie wewnętrzny spokój... a to z kolei zawdzięczam Mazda Motor Corporation na której produkt cx5 czekałem od czerwca 2012, no a w międzyczasie pojawił się nowy Forester. Opatrzność czuwa.Musi być, że z tego też wyniknie coś dobrego.

 

No to i ja. Mam. XT Platinum. Banan od wczoraj nawet przez sen... :)

Gratulacje!

Edytowane przez Zujki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja dodam, że Statoil 95 zwykła. W czwartek trochę zabaw na S (ale nie S#). Dzisiaj Połowica 150km po okolicach Piaseczna (sklepy, szkoły, itp) na I. Komputer pokazuje dzisiaj średnie 10.2. Zasięg 350km (przy 200km przejchanych od tankowania). Jak tak będzie cały czas to będzie lepiej niż w Forku MY08 2.0 z 4 biegowym automatem. I porównywalnie do OBKa 2.5i z CVT... Miłe zaskoczenie...

Edytowane przez dpassent
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...