Skocz do zawartości

Nowy Subaru Forester MY2013


kordynator

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Adam12 napisał:

 

 

jeżeli był serwisowany w ASO / gwarancja to musiał być wymieniany.

 

 

 

Był i będzie, po prostu mam dostęp do własnych materiałów, stąd pytam co przygotować. :)

 

Dzięki wszystkim za informacje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa daaam! Prosiak dostał nowe obuwie :yahoo: dziękuje @przemekka @coocer i @Izotom za pomoc w wyborze ;) wyglada świetnie, ale jak będzie obcierać przy skręcie to Cię @Izotom uduszę :P 

chlopaki u wulkanizatora mówili ze musieli nałożyć kupe odważników :( mam nadzieje ze przez weekend rozjezdze, ułoży się i w poniedziałek na powtórnym wyważaniu będzie lepiej.

IMG_5193.JPG

Edytowane przez Czarne_Koronkowe
  • Lajk 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Czarne_Koronkowe napisał:

chlopaki u wulkanizatora mówili ze musieli nałożyć kupe odważników :( mam nadzieje ze przez weekend rozjezdze, ułoży się i w poniedziałek na powtórnym wyważaniu będzie lepiej

wyglada zacnie, niestety to tak nie działa że się ułoży... :)

Panom z wulkanizacji nie chciało się ułożyć opony na feldze , natomiast woleli naładować pełno ciężarków bo łatwiej zamiast obrócić oponę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Karas napisał:

wyglada zacnie, niestety to tak nie działa że się ułoży... :)

Panom z wulkanizacji nie chciało się ułożyć opony na feldze , natomiast woleli naładować pełno ciężarków bo łatwiej zamiast obrócić oponę...

W poniedziałek idę do znajomego, wiec mam nadzieje ze jemu się będzie chciało ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Than_Junior napisał:

ale wyglada wszystko zacnie! Te fajoskie niebieskie napisy na oponach zostaną?? 

To jest tylko jakaś maź ochronna na białe napisy. Dziś delikatnie pozwiedzalem okoliczne polno-leśne dróżki. Jest moc ;) ale uwaga na @Izotom, niezły z niego kłamczuch :P jednak przednie opony obcierają barokowa przy skręcie :( mam nadzieje ze wytrą je tylko minimalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Czarne_Koronkowe napisał:

Rzeczywiście jest taka opcja. U mnie teraz jest ET40. Baardzo ciężko było znaleźć 7x17" 5x100 ET48 w jakimś sensownym wydaniu :(

A jaka jest szerokość felgi? 7'' czy 7,25''? Ja mam faktycznie 17''x7'' od Subaru XV z ET48. Jest wszystko OK, nie obciera. Przejechaliśmy na nich Subariadę i kilka Plejad bez śladu i oznak obcierki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Czarne_Koronkowe napisał:

7x17". Może w moich nalali więcej gumy na bieżnik ;)

 

A ten bieznik to w jakich wymiarach? 225/65?

 

U mnie 225/60-17 na 7,5×17 ET35 nie obciera

20170514_130408.jpg

20170521_100436.jpg

Edytowane przez eddie_gt4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie obciera. Opona Cooper Discoverer AT3 235/60/17, felgi od XV ET48. Przy ET 40 nie powinno być w ogóle problemu. Co prawda z przodu mam -1 stopień. Może dlatego: opona nieco bardziej odchodzi dołem. A może już buda rozeszła się na boki po tylu Subariadach, Plejadach i innych spotach :biglol: Z tego wynika, że jeden lot na wysokości metra i długości 6 metrów załatwi sprawę obcierania;)

Edytowane przez Izotom
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Izotom napisał:

U mnie nie obciera. Opona Cooper Discoverer AT3 235/60/17, felgi od XV ET48. Przy ET 40 nie powinno być w ogóle problemu. Co prawda z przodu mam -1 stopień. Może dlatego: opona nieco bardziej odchodzi dołem. A może już buda rozeszła na boki po tylu Subariadach, Plejadach i innych spotach :biglol: Z tego wynika, że jeden lot na wysokości metra i długości 6 metrów załatwi sprawę obierania;)

Tak czułem, że przyczyną może być niewłaściwe użytkowanie samochodu :yahoo:Sytuację monitoruję. Kontakt jest dopiero przy max skręcie, więc jest duża szansa, że to będzie przy małych prędkościach. Mam nadzieję, że się tylko delikatnie przytrze a nie wytrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was jeździ Forkiem dozbrojonym w fotelik RWF z mocowaniem isofix? Jeżeli tak, to czy po prawidłowym jego ustawieniu, na przednim fotelu jest jeszcze miejsce dla pasażera?

U mnie jest z tym słabo, nikt nie usiądzie z przodu, przed fotelikiem... Rozstaw osi Forka też jakoś optymistycznie mnie nie nastraja, wczoraj w podobnej (jeżeli chodzi o rozstaw osi) RAV4 wyszło, że miejsca z przodu jest jeszcze mniej niż w Legacy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was jeździ Forkiem dozbrojonym w fotelik RWF z mocowaniem isofix? Jeżeli tak, to czy po prawidłowym jego ustawieniu, na przednim fotelu jest jeszcze miejsce dla pasażera?
U mnie jest z tym słabo, nikt nie usiądzie z przodu, przed fotelikiem... Rozstaw osi Forka też jakoś optymistycznie mnie nie nastraja, wczoraj w podobnej (jeżeli chodzi o rozstaw osi) RAV4 wyszło, że miejsca z przodu jest jeszcze mniej niż w Legacy...

Mam u siebie zamontowany recaro Polaric za siedzeniem pasażera. Szału z miejscem nie ma ale też nie ma dramatu po prostu w sam raz. Wcześniej miałem go zamontowanego w outbacku MY10 i było dużo lepiej. Natomiast w aucie żony tj Leon 2013 rok mamy zamontowany BeSafe tez RWF i tam jest bardzo słabo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, gekoniasty napisał:


Mam u siebie zamontowany recaro Polaric za siedzeniem pasażera. Szału z miejscem nie ma ale też nie ma dramatu po prostu w sam raz. Wcześniej miałem go zamontowanego w outbacku MY10 i było dużo lepiej. Natomiast w aucie żony tj Leon 2013 rok mamy zamontowany BeSafe tez RWF i tam jest bardzo słabo.

Dzięki, czyli jest jakaś nadzieja :) My mamy axkid... No to będę musiał znaleźć czas i sprawdzić jak to w Forku i OBK jest 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, czyli jest jakaś nadzieja  My mamy axkid... No to będę musiał znaleźć czas i sprawdzić jak to w Forku i OBK jest 

Ja przed zakupem pojechałem z fotelem do salonu i sprawdziłem. Żona na początku trochę narzekała bo jednak w OBK było więcej luzu ale już się przyzwyczaiła i teraz tylko czasem wspomni komfort Outbacka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...