Skocz do zawartości

Nowy Subaru Forester MY2013


kordynator

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

To jest zdjęcie wersji na rynek japoński, jeszcze przedliftowego Forestera tS.

Nie, @FilipBB, to jest wersja poliftowa.

Wystarczy powiększyć fotkę. Nowa centrala multimedialna, nowa deska rozdzielcza z ramkami kratek nadmuchu wentylacji.

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

 

Przedliftowa - stara kierownica a w Japonii stacja multimedialna od początku była inna => taka jak w Levorgu JDM.

 

Wersja poliftowa:2016-Subaru-Forester-tS-interior.jpg

Zmiany w Foresterze tS:

Setting the tS apart from its regular siblings are STI-specific styling and handling tweaks, which the company says totals 28 unique changes to the mid-sized SUV.

The Australian-market tS is based on the recently facelifted Forester range. Its features, which Subaru says amount to $12,000 in additional value, include:

Exterior styling and handling features:

    STI and tS rear badges

    STI front spoiler

    Cherry Red stripe on front grille and rear bumper

    Crystal Black Silica door mirror covers

    Crystal Black Silica roof spoiler

    STI Enkei 19-inch alloy wheels 19×7.5J

    Black front grille with STI badge

    Brembo four-piston front brakes

    Brembo two-piston rear brakes

    Rear subframe bushings

    STI flexible draw stiffeners front and rear

    STI flexible tower bar – front

    STI front stabiliser bushings

    STI rear subframe support

    STI tuned coil springs – Cherry Red – 15mm lower

    STI tuned dampers (front inverted)

Interior:

    Black roof liner and trimmings

    Centre console lid with red stitching

    Combination instrument gauge with STI logo

    CVT gear knob with STI logo

    Door trims with suede, red stitch and black grip

    Leather and suede trim seats with red accents; red stitch – front with black STI

    embroidery

    Leather trim steering wheel with STI logo

    Multi-Function Display visor with cover and black stitch

    Heater control panel with red coloured rings

    STI red push button start

http://www.caradvice.com.au/446367/2016-subaru-forester-ts-54990-flagship-suv-in-australia-from-june/

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie stuka na gladkiej powierzchni w garażu. Tez mbie to zaczyna martwić bo wydaje mi sie ze coraz bardziej intesywnie

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

U mnie też stuka jak skręcam mocno w prawo. W poniedziałek byłem na przeglądzie po 45tys i oczywiście nic nie znaleziono ;) Czekam jak sie całkiem popsuje. Edytowane przez kordynator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

U mnie stuka na gladkiej powierzchni w garażu. Tez mbie to zaczyna martwić bo wydaje mi sie ze coraz bardziej intesywnie

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

U mnie też stuka jak skręcam mocno w prawo. W poniedziałek byłem na przeglądzie po 45tys i oczywiście nic nie znaleziono ;) Czekam jak sie całkiem popsuje.
też mam wrażenie, że przy skręcaniu w prawo to mam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie macie przebiegi? u mnie dopiero 24000 i jeśli mi się potwierdzi to nie będzie dobrze świadczyło o marce - w d....pe nie dostaje, na postoju nie kręcone, do końca obrotów kierownicy nie dokręcane, koła na postoju zawsze proste i ten niewielki przebieg...no nic, nie sieję paniki po prostu będę testował. Kiedy macie swoje przeglądy? Ja dopiero we wrześniu ale chyba będę musiał wcześniej podjechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mam od bardzo długiego czasu. Czyli od 15tyś km. Stukanie przy hamowaniu i przy parkowaniu. Już mam 56tyś z sobą i jak dotąd w ASO nic a nic. A nie przepraszam "klocki się ścierają nierówno"! Byłem najmniej 6 razy i nie naprawili. Owszem czyścili hamulce ale już następnego albo nawet tego samego dnia stukanie powracało. Już zgłosiłem sprawą do SIP dlatego że mam dosyć jedzenia do ASO i marnowanie mojego czasu. A ostatnie było tak: "No wie Pan XT tak mają!". Na to odpowiedziałem że nic takiego na forum nie słuchać albo ktoś inny zgłosił. :)

Edytowane przez T1sh0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój wolny ssak przejechał 70000km i nic nie stuka, ani przy skręcaniu, ani przy hamowaniu. Klocki raz wymienione przy 40kkm. Dużo jeżdzimy poza asfaltem. Z zawieszenia zero stuków.

Z powyższych postów wynika, że XT jest pod tym względem gorszy - Łączniki wymieniane przy 50k km :huh: to stanowczo gorzej niż w wolnym ssaku. Już przeżyję ten brak SLS, i standardowe 18" felgi ale wygląda, że zawias jest delikatniejszy.

No w lipcu odbieram XT - będzie porównanie, póki co nie nastawiam się źle. Dzięki mojemu n/a opinię o trwałości Subaru mam bardzo dobrą - mam nadzieję, że się to nie zmieni :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...