Skocz do zawartości

Nowy Subaru Forester MY2013


kordynator

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem sobie "chińską" stację 2DIN na androidzie 4.44 i działa super. Ładnie gra, a możliwości personalizacji i instalacji aplikacji też ma dużo większe od markowych produktów. Co do awaryjności to na razie nie mogę się wypowiedzieć, bo mam ją krótko, ale jest opcja przedłużenia gwarancji o rok za 100zł.:)

 

Przed wymianą trzeba tylko sprawdzić wymiary otworu w konsoli, bo np. w Forku II nie ma pełnowymiarowych 2 DIN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no to looozzzz czyli Twoim super wozem którego chocby Cię kroili nie dalbys kobiecie jest outback. No to wszystko jasne. Grunt to mieć zasady zwłaszcza przed tymi hmmmm... Kobietami.

 

Pozdrawiam, Promil_one

Ale looooz ja dziś znów Promil_two więc bez urazy. Nie zdążyłem się zapisać na plejady i mi smuutnoo.

 

Pozdrawiam, Promil_one

Na terenowej były jeszcze miejsca

Co do navi to nowa mapa nie jest super aktualna. Na przejechanych 2500km brakowalo spiro elementow na drodze i precyzja jednak spoto gorsza od iphona. W obecnych czasach w samochodach powinno chyba bardziej nastawić sie na aplikacje wspolpracy ze smartfoni kiż na własne rozwiązania of line.

Nie wiem czy mapa na SD jest do skopiowania ale chyba mam najnowszą

Co do navi to nowa mapa nie jest super aktualna. Na przejechanych 2500km brakowalo spiro elementow na drodze i precyzja jednak spoto gorsza od iphona. W obecnych czasach w samochodach powinno chyba bardziej nastawić sie na aplikacje wspolpracy ze smartfoni kiż na własne rozwiązania of line.

Nie wiem czy mapa na SD jest do skopiowania ale chyba mam najnowszą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed wymianą trzeba tylko sprawdzić wymiary otworu w konsoli, bo np. w Forku II nie ma pełnowymiarowych 2 DIN.

 

otwory w Subaru są chyba szersze od 2DIN wysokość jest niemalże taka sama

 

natomiast tapicerka w np. XV, Foresterze itp. jest obła w płaszczyźnie poziomej, do czego dostosowane są fabryczne radia mające odpowiedni promień krzywizny frontu

 

radia aftermarketowe najczęściej są niemalże "płaskie"

 

 

26282736424_74ff004236_b.jpg

jako przymiar użyta ramka maskująca do otworu 2DIN

Edytowane przez ketivv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że wątek się rozwija wszelkie możliwe strony. :)

Mamy prośbę o podpowiedź z jakimi kosztami należy się liczyć zakładając instalacje LPG do 2.0i lub 2,5i? (Koszt instalacji).

Jeśli ktoś już praktykował to jakiej marki i co sprawia trudności?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie zabawki są na Aliexpress za pół tej ceny i to z dostawą, tylko proces reklamacyjny troszkę pod górkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Takie zabawki są na Aliexpress za pół tej ceny i to z dostawą, tylko proces reklamacyjny troszkę pod górkę.

 

czyli co shit??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie twierdzę, że shit. Zwracam uwagę na wybór - możne tanio bezpośrednio od Chińczyków lub drogo od krajowej firmy, od której można liczyć na jakąś gwarancję. Jak kupiłem na Aliexperess lampę led, to była porządna, ale zupełnie inna niż zamawiałem - i co z tego - odesłanie droższe od zakupu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że te markowe też są produkowane w tych samych fabrykach. ;)

 

Ja kupiłem na aledrogo stację multimedialną marki Xtrons. Mają nawet swoją stronę internetową i możliwość zakupu w Anglii. Całość wygląda dość solidnie i tak też (na razie) działa. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

czy mapa na SD jest do skopiowania...

 

Jest do skopiowania ale nie copy-paste.

Wymaga to znajomości podstaw informatyki ale będzie działać tylko na twojej stacji i to do pierwszej utraty zasilania.

Słowo 'secure' w nazwie SD się kłania ;)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko do posiadaczy wersji COMFORT XT - czym pielęgnujecie tą Eko-skórę!

 

Proszę podawać namiary na konkretne preparaty. Wiem już, że te dedykowane do naturalnej skóry do eko skóry się nie nadają. Więc zatem jakie????

 

Pytam - bo właśnie założyli mi drugi raz poszycie siedziska fotela kierowcy w niespełna 3 letnim wozie /czyli licząc z tym fabrycznym to już na 3 siedzisku jeżdżę/. Dlatego pewnie już więcej na gwarancje się nie załapię. A jak pokazuje życie - sam problem na pewno powróci!!

 

Przy okazji zauważyłem, że to nowe poszycie na początku jest takie mięciutkie i elastyczne - ale potem stopniowo twardnieje, traci na elastyczności no i zaczyna pękać. Zatem jak to pielęgnujecie, czym psikać, namaczać, etc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak swoją drogą to elementy z ceraty w skórzanych poszyciach w najwyższej wersji wyposażeniowej auta firmy znanej z trwałości produkowanych samochodów to działanie, które trudno zrozumieć.

Kilkunastoletnie egzemplarze Subaru mają piękne jasne skórzane tapicerki w rewelacyjnym stanie, a dzisiaj otrzymujemy ceratę.

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

czy mapa na SD jest do skopiowania...

 

Jest do skopiowania ale nie copy-paste.

Wymaga to znajomości podstaw informatyki ale będzie działać tylko na twojej stacji i to do pierwszej utraty zasilania.

Słowo 'secure' w nazwie SD się kłania ;)

 

A gdyby ją potraktować oprogramowaniem typu "clone" - np. Acronisem ?
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam cały środek ze skórami jadę TK Natural Interior Dressing. W Grand Cherokee miałem tez ceratę jak lubią w USA i preparaty do skóry naturalnej problemów nie robiły :)

Edytowane przez Kukson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A gdyby ją potraktować oprogramowaniem typu "clone" - np. Acronisem ?

 

problemem nie jest skopiowanie programu tylko 'przekonanie' stacji ze kopia to oryginal

stacja na podtrzymaniu 'pamieta' serial wiec mozna go podmienic na kopii w kilku folderach programu nawigacyjnego

po utracie zasilania system wstaje od nowa wiec musisz dac oryginal...

 

Wytaptane

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...