Skocz do zawartości

Nowy Subaru Forester MY2013


kordynator

Rekomendowane odpowiedzi

No jak tak ma wygladac nowy forek my2013 to ja moze pozostane przy moim dotychczasowym kombiaku nie-Su?

jak pisali poprzednicy, nic szczegolnego, jeden z baaardzo wielu jakie wypuszcza sie do zbioru SUV.

Nawet jak dla kobiety, to musze powiedziec - nuda! kombi na wyzszym zawieszeniu. taki ford fusion w wersji XL.

szkoda.

Wiem. Wam chodzi o silniki i AWD. Mi wystarczy 2.0D, a na FWD tez do dzis jakos dojechalam, wiec na pierwszy rzut, bez szalu.

 

A skoro z nami jest Dealer, to poprosze o podpowiedz - jak to jest jak wprowadzacie nowy model do sprzedzarzy? pozostale egzemplarze ze starego ida na promocje? na ile % mozna liczyc?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mi jakoś mocno przypomina Hyundaia

A Hyuandai przypomina Kia, a Kia przy pomina najnowsze japończyki itd. Trendy w modzie samochodowej są bardziej bezwzględne niż w konfekcji i ubuwictwie 8)

Inna sprawa że potrząc na te fotki trudno wpaść w zachwyt :? Ale liczy się w końcu AWD, a nie jakieś elektoniczne wynalazki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wstrzymałem się z zakupem dupowozu.... czekam aż pojawi się konkretna specyfikacja i kupię forestera który będzie miał powyżej 200 koni. I nie interesują mnie wtryski , short blocki i wszystkie inne choroby jakiegokolwiek wieku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak dla kobiety, to musze powiedziec - nuda! kombi na wyzszym zawieszeniu. taki ford fusion w wersji XL.

 

jeszcze nie widziałem nowego modelu Subaru ktory dobrze wyglądał na zdjeciach....przed oficjalną premierą.... :roll: :mrgreen:

 

A skoro z nami jest Dealer, to poprosze o podpowiedz - jak to jest jak wprowadzacie nowy model do sprzedzarzy? pozostale egzemplarze ze starego ida na promocje? na ile % mozna liczyc?

 

nie bylo premiery , nie mozna zamawiać , nie wiadomo ile kosztuje..... :roll: ..wiadomo , ze brzydki.. :mrgreen: w zwiazku z tym "stare" ladne :idea: Forestery sie sprzedadzą bez specjalnych promocji.... :wink:

 

ps. po szczegóły % zapraszam p. Piotr Rajski 9-17 tel 228866081....moze cos tam ma dla forumowiczki.... :roll: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak tak ma wygladac nowy forek my2013 to ja moze pozostane przy moim dotychczasowym kombiaku nie-Su?

jak pisali poprzednicy, nic szczegolnego, jeden z baaardzo wielu jakie wypuszcza sie do zbioru SUV.

Nawet jak dla kobiety, to musze powiedziec - nuda! kombi na wyzszym zawieszeniu. taki ford fusion w wersji XL.

szkoda.

Wiem. Wam chodzi o silniki i AWD. Mi wystarczy 2.0D, a na FWD tez do dzis jakos dojechalam, wiec na pierwszy rzut, bez szalu.

 

A skoro z nami jest Dealer, to poprosze o podpowiedz - jak to jest jak wprowadzacie nowy model do sprzedzarzy? pozostale egzemplarze ze starego ida na promocje? na ile % mozna liczyc?

 

Pozdrawiam

 

 

Proponuję poczeka i się przejechać jednym i drugim. Najlepiej gdzieś dalej niż do marketu. Jestem pewien, że wszelkie wątpliwości same się rozwieją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no !!! Kurnika nie ma? Kastrują nam te samochody z roku na rok coraz bardziej. Pewnie w liftingu wywalą wał i będzie FWD, a kolejna wersja z dumą wozić będzie na masce znaczek Toyoty. :evil: Toyota Forester edyszyn RAV4 :evil: Ale silnik 2.0 280 KM cieszy, chociaż tyle. W UE pewnie go nie zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no !!! Kurnika nie ma? Kastrują nam te samochody z roku na rok coraz bardziej. Pewnie w liftingu wywalą wał i będzie FWD, a kolejna wersja z dumą wozić będzie na masce znaczek Toyoty. :evil: Toyota Forester edyszyn RAV4 :evil: Ale silnik 2.0 280 KM cieszy, chociaż tyle. W UE pewnie go nie zobaczymy.

 

No ale czemu by nie, w koncu tylko 2 litry, wiec powinien byc dostepny, turbina nie powoduje wydzielania wiekszej ilosci szkodliwych substancji.

Powinien miescic sie w tych durnych europejskich normach, chyba ze po prostu nie dadza nam tej frajdy ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

A czy Dyrekcja przybliży termin ujawnienia cen w Polsce?

Samochody na sprzedaż powjawią się pod koniec marca ( produkcja styczeń ).

Zakładam, że w styczniu powinieniem być w stanie podać ceny ( może wcześniej ?).

Tak czy siak trzeba się liczyć z podwyżką ( nowy model + kurs Yena + dodatkowe wyposażenie ) , lecz w jakiej wysokości, nie jestem w stanie jeszcze określić.

 

Kilka dni temu ukradli mi czteroletniego Forka. Myślę, że powinienem dostać extra rabat :)

Już zareagowaliśmy. Od dziś można kupić Forka ze znacznym rabatem :cool:

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...