Skocz do zawartości

Nowy Subaru Forester MY2013


kordynator

Rekomendowane odpowiedzi

jeśli odpowiedzą kiedy będzie to wszyscy potencjalni-aktualni klienci będą czekać na nowy model- wiec po co... 8)

 

...albo wszyscy ruszą do salonów, żeby wykupić ostatnie sztuki "ostatniego prawdziwego Subaru" :wink:

Naturalnie wiem, że Forek III nie jest już "prawdziwym Subaru", ale takim zostanie jak tylko wyjdzie nowy model :wink:

 

ja taka zależność zauważam co zmianę modelu, za 10 lat będą mówili, ze MY014 to ostatni Mohikanin :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 tys za DID nie przesadzajmy (silniknie jest mniej skomplikowany od 2D :!: ) ja obstawiam na 35 t€ za wersje komfort. W Polsce nie powinien byc za drogi bo magicznej akcyzy nie ma jaka mial 2,5 XT :twisted:

Ja ewntualnie sie przekonam za jakies 3 lata. Pod warunkiem, ze rower pasuje do srodka bez rozkrecania kol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Po zdjeciach zapowiada sie interesujaco

zeby nie mial takich drzwi jak XV bo one tak troche taniocha pachna :) Legacy to jedna klasa wyzej coby nie powiedziec :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy Forek i STI wydają się fajne.

 

Może znowu Subaru wróci wykonaniem wnętrza na właściwe tory.

Dla mnie ważniejsze wnętrze i trakcja/silnik bo z tym człowiek obcuje na co dzień.

Estetyka zewnętrza samochodu schodzi na drugi plan.

 

Poprzedni Legaś i Outback (do roku 2012; deska rozdzielcza; szyby bez ramek) były super; obecne dramat w wnętrzu; Forek już totalna porażka – oczywiście wszystko wg mojego gustu.

 

Jeśli w nowym zastosują wnętrze i materiały z XV to już lepiej niż jest obecnie; dodatkowo silnik 2.0 z mocą ponad 200km.

 

Teraz kwestia kiedy w PL i jaka cena???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel
No z jednej strony to rozumiem, ale jakoś inne marki nie mają problemów z informacjami kiedy będą wprowadzane nowe modele.

Nie wiedziałem, że inne marki też mają oficjalne Fora :wink:

No ja chciałem się przypomnieć Dyrekcji z moim pytaniem. czy dostaniemy jakąś odpowiedź od SIP jakie są plany dotyczące nowego Forka?

Jak tylko FHI da zgodę - bedzie informacja.

A do tego czasu trzeba się posiłkować przekazanymi w różnych wątkach "sygnałami dymnymi" :wink:

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z jednej strony to rozumiem, ale jakoś inne marki nie mają problemów z informacjami kiedy będą wprowadzane nowe modele.

Nie wiedziałem, że inne marki też mają oficjalne Fora :wink:

No ja chciałem się przypomnieć Dyrekcji z moim pytaniem. czy dostaniemy jakąś odpowiedź od SIP jakie są plany dotyczące nowego Forka?

Jak tylko FHI da zgodę - bedzie informacja.

A do tego czasu trzeba się posiłkować przekazanymi w różnych wątkach "sygnałami dymnymi" :wink:

 

Pozdrowienia

 

dziwna ta polityka FHI,

 

przecież każdy nowy model auta wypuszczany przez Subaru jest brzydszy od poprzednika (oczywiście w oczach obecnych użytkowników)

 

odnośnie Forka, wydaje mi się że gdyby w 2007 roku FHI zapowiedziało i pokazało nowy model który wyszedł w 2008 roku i do tego powiedzieliby że nie będzie już w europie wersji 2,5T to sprzedaż Forka w starej budzie by wg mnie wzrosła i to dość znacznie, bo dotychczasowi użytkownicy Forka chcieli by go zmienić i było by ich znacznie więcej niż klientów którzy po raz pierwszy zakupili Forka

 

inaczej może się mieć sytuacja odnośnie silników, choć niektórzy nie chcą brać auta z nowym technologicznie silnikiem bo wiadomo zdarzają się "błędy wieku młodzieńczego"

 

ja też jestem w takiej sytuacji że najchętniej zmieniłbym auto (a najchętniej zrobił bym to 2 lata temu), ale blokują mnie następujące tematy:

- wysoki kurs euro

- brak możliwości odliczenia pełnego VAT'u przy zakupie na działalność

- brak modelu i silnika na który w tej chwili mógłbym się zdecydować

szkoda że tylko na jedną z tych rzeczy ma wpływ FHI/SIP

 

no i do tego mój obecny Forek spełnia wymagania (choć czekają mnie związane z nim koszty: wymiana SLS'ów, w przyszłym roku rozrząd)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwna ta polityka FHI,

 

przecież każdy nowy model auta wypuszczany przez Subaru jest brzydszy od poprzednika (oczywiście w oczach obecnych użytkowników)

 

odnośnie Forka, wydaje mi się że gdyby w 2007 roku FHI zapowiedziało i pokazało nowy model który wyszedł w 2008 roku i do tego powiedzieliby że nie będzie już w europie wersji 2,5T to sprzedaż Forka w starej budzie by wg mnie wzrosła i to dość znacznie, bo dotychczasowi użytkownicy Forka chcieli by go zmienić i było by ich znacznie więcej niż klientów którzy po raz pierwszy zakupili Forka

 

patrzysz przez pryzmat fana subaru, a nie przeciętnego nabywcy, który chce mieć suvo-podobne auto i nowa buda na pewno pod tym względem pomogła zwiększyć sprzedaż

 

-- 21 wrz 2012, o 10:57 --

 

ja też jestem w takiej sytuacji że najchętniej zmieniłbym auto (a najchętniej zrobił bym to 2 lata temu), ale blokują mnie następujące tematy:

- wysoki kurs euro

- brak możliwości odliczenia pełnego VAT'u przy zakupie na działalność

- brak modelu i silnika na który w tej chwili mógłbym się zdecydować

szkoda że tylko na jedną z tych rzeczy ma wpływ FHI/SIP

 

no i do tego mój obecny Forek spełnia wymagania (choć czekają mnie związane z nim koszty: wymiana SLS'ów, w przyszłym roku rozrząd)

 

jestem w identycznej sytuacji, też poniekąd jestem zmuszony dalej jeździć starym forkiem, no ale dobrze że w końcu będzie nowy silnik, 2-3 lata jeszcze trzeba wytrzymać ale wreszcie powinna być fajna oferta dla nas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...