Skocz do zawartości

S-turbo '99 - wyskakuje dwójka (skrzynia TY755VB1AA)


mcorp

Rekomendowane odpowiedzi

...wiem, że na odległość to można kury macać.. ale może ktoś już miał takie cośi mnie przygotuje na najgorsze.

 

Po odpuszczeniu gazu (tylko po raptownym odpuszczeniu), dwójka mówi papa; wszystkie inne operacje są ok, łącznie ze wstecznym. O budowie skrzyni pojęcie mam mierne, czy mam szukać skrzyni, ew. czy warto ją naprawiać? A jeśli naprawiać, to czy praktykuje się oddanie swojej skrzyni na wymianę (wstawienie regenerowanej z warsztatu, żeby samochód nie stał rozbebeszony dwa tygodnie)?

 

M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...wiem, że na odległość to można kury macać.. ale może ktoś już miał takie cośi mnie przygotuje na najgorsze.

 

Po odpuszczeniu gazu (tylko po raptownym odpuszczeniu), dwójka mówi papa; wszystkie inne operacje są ok, łącznie ze wstecznym. O budowie skrzyni pojęcie mam mierne, czy mam szukać skrzyni, ew. czy warto ją naprawiać? A jeśli naprawiać, to czy praktykuje się oddanie swojej skrzyni na wymianę (wstawienie regenerowanej z warsztatu, żeby samochód nie stał rozbebeszony dwa tygodnie)?

 

M

Nigdy nie wiadomo co się trafi w używanej, może lepiej zobaczyć co jej jest i naprawić będzie pewniejsze. Dlaczego 2tyg. ostatnio robiłem mały remont skrzyni i układu hamulcowego w Forku i wyszło niecałe 4 dni w serwisie(z czego na skrzynię to pewnie ze 2)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VB1AA ??? tu sa skrzynie w forkach s-turbo 99 http://opposedforces.com/parts/forester/en_s10/type_7/manual_transmission/transmission_assembly/

 

 

twoja to imprezowa skrzynia http://www.japanmotorimport.com/index.php?route=product/product&product_id=663

Edytowane przez kubabb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...