Skocz do zawartości

Założenie zawieszenia pneumatycznego Legacy II


mikeanonim

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie!

 

Mam pytanie do bardziej doświadczonych kolegów.

 

Czy elektronika zawieszenia pneumatycznego Legacy II będzie współpracowała z amortyzatorami stosowanymi w Legacy III?

 

na oko różnią się znacznie, choć górne mocowania są pasujące to nie jest pewne czy elektronika będzie się dogadywała ze sterowaniem wysokością.

 

Czy ktoś dysponuje wiedzą czy można zamiennie je stosować?

Uprzedzając pytanie oczywiście zamierzam wymienić ( a właściwie założyć ) komplet.

 

Niestety poprzedni właściciel zamienił zawieszenie pneumatyczne na konwencjonalne, a ja chciałbym wrócić do serii :)

 

z góry dziękuję za pomoc.

 

Pozdrawiam

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego chcesz wymieniać zawieszenie na takie z Legacy III? Niestety nie pomogę merytorycznie, ale będę śledził temat, bo moje amortyzatory z tyłu nie są już idealne, a o wiele częściej można kupić rokujące używki z 3 generacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego chcesz wymieniać zawieszenie na takie z Legacy III? Niestety nie pomogę merytorycznie, ale będę śledził temat, bo moje amortyzatory z tyłu nie są już idealne, a o wiele częściej można kupić rokujące używki z 3 generacji.

 

Poprzedni właściciel wyrzucił pneumatykę i założył konwencjonalne zawieszenie. Chciałbym wrócić do jakiej takiej serii. Tak jak Ty zastanawiam się nad kolumnami od Legacy III ze względu na zdecydowanie większą podaż części w lepiej rokującym stanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...