Skocz do zawartości

OBK MY14 pamięć fotela


gooffy

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko super, auto już od jakiegoś czasu w rodzinie ale jedno mnie nurtuje. 

Fotel kierowcy elektrycznie sterowany a pamięci ustawienia brak  :(

Czy ktoś z was orientuje się czy w jakiejkolwiek wersji wyposażeniowej występowała pamięć położenia fotela?

Czy ewentualnie w Legacy występowała pamięć? Może jest jakaś możliwość dodatkowego doposażenia?

Edytowane przez gooffy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

 

 

po ostrym weekendzie auto nie pamięta nawet jak się nazywa
 

 

za mało Subarowy jeszcze jestem i nie qmam...

 

Ale z lusterkami to żenada jest - a miałem mieć taki dobry argument dla żonki dlaczego H6 będzie naszym nowym autem.. a tu klops...

Tylko nie piszcie mi tu że mam jej mówić o trakcji na śliskim jeździe po szynach itp... może Wasze żony to kupują a może tylko dla spokoju kiwają głowami  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

po ostrym weekendzie auto nie pamięta nawet jak się nazywa

 

za mało Subarowy jeszcze jestem i nie qmam...

 

Ale z lusterkami to żenada jest - a miałem mieć taki dobry argument dla żonki dlaczego H6 będzie naszym nowym autem.. a tu klops...

Tylko nie piszcie mi tu że mam jej mówić o trakcji na śliskim jeździe po szynach itp... może Wasze żony to kupują a może tylko dla spokoju kiwają głowami :)

Daj żonie przejechać się H6 - jeżeli choć trochę lubi motoryzację, zmieni zdanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ale z lusterkami to żenada jest - a miałem mieć taki dobry argument dla żonki dlaczego H6 będzie naszym nowym autem.. a tu klops... Tylko nie piszcie mi tu że mam jej mówić o trakcji na śliskim jeździe po szynach itp... może Wasze żony to kupują a może tylko dla spokoju kiwają głowami 
 

 

W celu przekonania zony chciales uzyc argumentu "lusterek"? Bez jaj......

KOLOR czlowieku KOLOR! to jest najwazniejsze a tylko OBK jest w takim PIEKNYM kolorze.

 

Moja Zonka bardzo chciala forka I bo jej sie podoba ksztalt i kolor, kupilismy OBK i co? kiszka, nie to samo, kolor zly i tamten jest "fajniejszy" bo ... jest i koniec.

 

Szukanie racjonalnych argumentow to strata czasu przynajmniej w moim przypadku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

może Wasze żony to kupują a może tylko dla spokoju kiwają głowami :)
Powiedz swojej ukochanej tak: Ty Kochanie wybieraj jakiś kolor,który Ci się podoba a ja wybiorę silnik,trzeba negocjować,przekonywać i urabiać,tylko tam można coś wygrać....Kropla wydrąży skałę ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no tak nisko jeszcze nie upadłem żeby żona wybierała auta - ja tylko szukam w MOIM wyborze czegoś co ją zachwyci. Miał tym czymś być guziczek że sobie naciśnie i OBK się ustawi na jej wymiary. A tak to już to widzę te narzekania że siedzi nisko, że maska długa na kilometr, a guziczek przestawia tylko fotel a lusterka musi sobie ręcznie...

 

To jest dla mnie kolejny przykład że Japończycy mają bardzo udaną technikę - ale zajęcia o wnętrzach i ergonomii przespali chyba. Coś jak zielono podświetlane fabryczne radio w czerwono podświetlonej desce BRZ. Nawet nie mam słów jak to nazwać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie no tak nisko jeszcze nie upadłem żeby żona wybierała auta - ja tylko szukam w MOIM wyborze czegoś co ją zachwyci.

Nie,nigdy w życiu! Po prostu Ona ma myśleć i czuć że wybiera i decyduje...a Ty i tak dostaniesz to co chcesz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...