Skocz do zawartości

Ogłasza sie tani serwis subaru/ Opinie


molfix

Rekomendowane odpowiedzi

W Wysokich Obrotach znalazło się ogłoszenie:

 

SUBARU SERWIS

przeglądy, naprawy bieżące, części, nieskie ceny

Warszawa, ul Jutrzenki 115

 

Czy ktos zna tych ludzi? Co można powiedzieć o tej firmie?

 

od razu mówię, że nie jest to kryptoreklama tego serwisu. Mam parę rzeczy do zrobienia w foresterze i chciałem oddać auto w dobre ręce.

 

pozdrowienia

 

molfix

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ostatnim przeglądzie wiem, że zestawienie słów "tanio" i "subaru" to oksymoron :) Byle do 2008 wytrzymać - koniec gwarancji...

 

Tak? Ty chociaz masz fajny samochod i jezdzisz glownie na przeglady. A co maja powiedziec uzytkownicy Renault czy Volvo. Samochody, delikatnie mowiac, niezbyt ciekawe, a koszty serwisu jeszcze wieksze. A oni nie jezdza tam tylko na przeglady... ;-)

 

Pozdrawiam,

 

Michalis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest zdaje się na forum pracownik z Jutrzenki. Stołowało się tam kiedyś trochę znajomych Subaraków ale sie potem poprzenosiły. Aktualnie nie znam chyba nikogo kto by tam się na stałe serwisował.

z tego co wiem moja Ruda byla w OPP serwisowana - ale teraz Dzanek zaglada jej pod kiecke :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Wysokich Obrotach znalazło się ogłoszenie:

 

SUBARU SERWIS

przeglądy, naprawy bieżące, części, nieskie ceny

Warszawa, ul Jutrzenki 115

 

Czy ktos zna tych ludzi? Co można powiedzieć o tej firmie?

 

Ja ich znam i jestem zadowolony - warsztat akurat do prostych napraw mechanicznych, punktualni i znaja sie na rzeczy, ponoc zajmuja sie Subaru od 1992 roku, maja sporo czesci zamiennych na miejscu. Generalnie polecam, choc zabawy typu elektronika czy rozrzad wolalbym robic w ASO lub firmie o porownywalnym standardzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ostatnim przeglądzie wiem, że zestawienie słów "tanio" i "subaru" to oksymoron :) Byle do 2008 wytrzymać - koniec gwarancji...

 

Tak? Ty chociaz masz fajny samochod i jezdzisz glownie na przeglady. A co maja powiedziec uzytkownicy Renault czy Volvo. Samochody, delikatnie mowiac, niezbyt ciekawe, a koszty serwisu jeszcze wieksze. A oni nie jezdza tam tylko na przeglady... ;-)

 

Pozdrawiam,

 

Michalis

 

 

 

Oj oj oj! Od Volvo proszę z daleka. Jak nieciekawe? Piękne moje S40 albo jeszcze cudniejsze S60?? Auta piękne i bardzo ciekawe, wnętrze - salon i prestiż. Brakowało mi tylko rajdowych predyspozycji z subaru, silnika, zawiechy itp, ale jakbym miał spokojny temperament .... to tylko takie Volvo czy Saab :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak Dzwoniłem Rolka gładka prowadząca paska rozrządu wszystkie modele subaru po91r serwis ASO 193 zł (brutto) na jutrzenki 100 producent ten sam NSK tylko w subaru pudełko ładniejsze bo ze znaczkiem

pzdrE12

 

Wy tam chyba nie macie roboty na tej Jutrzenki :lol:

 

Pozdrawiam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Wysokich Obrotach znalazło się ogłoszenie:

 

SUBARU SERWIS

przeglądy, naprawy bieżące, części, nieskie ceny

Warszawa, ul Jutrzenki 115

 

Czy ktos zna tych ludzi? Co można powiedzieć o tej firmie?

 

 

 

molfix

 

 

 

 

Ja się tam stołuję, podobnie jak i poprzedni właściciel TurboDziadka. Jestem zadowolony. Oprócz regularnych przeglądów były drobne + drobne innaczej naprawy (wymiana pompy paliwa, zawiasy, wymiana samoregulatorów zaworów). Sporo oryginałów i zamienników do wyboru. Używane części zza Odry też. Specjalizują się chyba głównie w Subaru - zawsze jakiś był.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...