Jump to content

Ile za Imprezę?

Jack the Brave

Recommended Posts

Witam,

przeglądając ogłoszenia w necie i niektóre opinie na tym forum mozna dojśc do wniosku, że ceny Imprez (czy generlanie Subaru) są w necie nieco wyśrubowane.

Pytanie do forumowiczów:

Ile musze dac za Imprezę WRX min. 2001 i lata nieco późniejsze w granicach do 70 koła.

Chodzi mi o egzemplarze zdrowe, bez min.

Nie wiem, czy pisze zgodnie z zasadami i czy we właściwym miejscu, ale bardzo prosze o pomoc i Wasze sugestie.

ps. Na codzien jeżdzę Subaru więc proszę mnie nie traktować jak właściciela Golfa III, który chce zaszpanować:)

[ Dodano: Sro Sie 23, 2006 9:23 pm ]

Dzięki za dotychczasowe opinie i z góry dziękuję za nastepne! :(

Pytanie do forumowiczów:

Ile musze dac za Imprezę WRX min. 2001 i lata nieco późniejsze w granicach do 70 koła.

Chodzi mi o egzemplarze zdrowe, bez min.

[ Dodano: Sro Sie 23, 2006 9:23 pm ]

Dzięki za dotychczasowe opinie i z góry dziękuję za nastepne! :(

Jesli chodzi o WRXa sedana z rocznikow 2001 z rynku europejskiego to cena za auto bezwypadkowe, w b.dobrej kondycji mechanicznej to kwota ok 60 000 zl. Kombiaki tansze nawet o 10 000 zl. Kazdy rocznik w gore to i cena w gore ...

Auta amerykanskie (ze wszystkimi swoimi wadami i faktem ze w 99% przypadkow po dzwonach) zaczynaja sie juz od 40 000 za sedana, kombiaki podobnie.

Generalnie ciezko trafic auto ktore spelnilo by oczekiwania (ja swojego szulakem w polsce rok) i znalazlem w tym czasie 3 auta ktore spalnily oczekiwania w nich pokladane. Koniec koncow kupilem samochod w Szwajcarii gdzie wybor jest zdecydowanie wiekszy. Jesli masz jakies pytania to chetnie sluze pomoca.

Powiedziałbym użyj wyszukiwarki :) Ale ponieważ nie działa, to musisz poszukać ręcznie, jest tego sporo, ogólnie auta z USA mają opinię nieco gorszą od odpowiednika europejskiego, natomiast ciężko jest uzyskać informację co konkretnie jest gorsze, zazwyczaj wymienia się miększy zawias i słabsze hamulce, do tego dochodzi legendarne chłodzenie, gorsze materiały itp :)