Skocz do zawartości

Czy mój portfel wytrzyma zakup Subaru Imprezy?


Klizati

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym kupić Subaru Imprezę GC 1999r. z wolnossącym 2.0 Jestem nastolatkiem ciągle się uczę więc nie posiadam stałej pracy. Mam jakieś 400zł w kieszeni na swoje wydatki dzięki temu że zakładam strony internetowe. Więc moje pytanie jest takie czy 400zł miesięcznie na owe Subaru wystarczy żeby utrzymać go w dobrej kondycji? :huh:  Koszty paliwa nie mają znaczenia.  :P  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 88
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

 

 

400zł miesięcznie na owe Subaru wystarczy żeby utrzymać go w dobrej kondycji?

 

Zależy za ile kupisz te Subaru.


 

 

To ile wy miesięcznie wydajecie na swoje Subaru?

 

Nie licząc paliwa, niewiele. Wydatki są rzadziej, ale większe, typu rozrząd, amory, itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- mocny

- komfortowy

- luksusowy

 

Piękny opis :mrgreen:

 

 

 

 

 

Takie przykładowe wydatki.

 

-opony- 1200

-OC- w Twoim przypadku pewnie z 1000

-rozrząd- 1000

-tarcze+klocki przód min. 500 (za padakę)

-amortyzator 200-300/szt. 

 

...i wiele innych

Edytowane przez Giechu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój znajomy jeździ Omegą B 210KM 3.0  I nie wydaje na nią co miesiąc 400zł tylko raz do roku na przegląd 3500. Na coroczny przegląd Subaru miał bym zawsze po sezonie te 5000zł  a jakieś 400zł w każdej chwili. Na forach mówią zwykle o WRX.!!! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam swojego STI ponad miesiąc i kupiłem przyzwoite auto a już kosztowało mnie bez ubezpieczenia,paliwa etc ponad 8000 zł.

Oczywiście parę rzeczy kupiłem dla własnego widzimisię np. dodatkowe zegary czy drugi komplet alufelg. Te rzeczy jednak nie przekroczyły połowy tej kwoty.Jednak nie zmienia to faktu że subaryna jest bardzo droga w utrzymaniu.

Musisz się liczyć z tym że coś może wyskoczyć i wtedy te parę tysięcy braknie ci na doprowadzenie auta do stanu używalności.

Prawdą jest że jazda subaru wynagradza niesamowitym bananem na twarzy i jesteś w stanie zapomnieć ile kosztuje utrzymanie naszych subarynek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

co wy za głupoty opowiadacie,

miałem imprezę z 1993 roku z silnikiem 1,8 i przez 4 lata eksploatacji wymieniłem łączniki stabilizatora tył i sprzęgło.

i tyle

jesli auto zadbane oczywiście

 

Być może, ale ja zakładam, że auto ma służyć do jeżdżenia

 

no ja też oczywiście :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przykład ten egzemplarz:                http://otomoto.pl/subaru-impreza-4x4-4-wd-C32985775.html

Brać nie czekać. To istny rodzynek posiadający mega wyposażenie:

komputer, kierownicę wielofunkcyjną i podgrzewaną przednią szybę - rarytas ;).

 

To co koledzy napisali, to tylko standardowe materiały eksploatacyjne. Jak się coś w miedzyczasi wysra, to koszty rosną czasem nawet kilka razy...

Kupując auto z tego roku, nie zakładaj, że na starcie nie będziesz musiał nic robić. Mając w perspektywie sprzedaż nikt raczej w nie kasy nie pakował.

Oczywiście może być tak, że jedyne wydatki to będzie paliwo i olej raz na jakiś czas, ale to mało prawdopodobne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...