Skocz do zawartości

Mini Spot - Wołomin


Simon WRC

Rekomendowane odpowiedzi

Też Ją widziałem.Złote fele.Blackdog,myślałem,że to Twoja zaufana Pani i oddajesz swojego niebieskiego,o ile masz takowego.Jest jeszcze Pani,która białym Forestem parkuje koło apteki przy torach.Mijam ją czasem rankami

 

Wysłane z mojego HTC Desire 500 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez lookita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też Ją widziałem.Złote fele.Blackdog,myślałem,że to Twoja zaufana Pani i oddajesz swojego niebieskiego,o ile masz takowego.Jest jeszcze Pani,która białym Forestem parkuje koło apteki przy torach.Mijam ją czasem rankami

 

Wysłane z mojego HTC Desire 500 przy użyciu Tapatalka

Mnie możesz poznać po autografie Hołka na spojlerze :-) i zwykle weekendowo mnie spotkasz w Subaraku :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem,bo rzadko bywam w miescie w weekendy,slysze bulgoty Subarakowskie,nawet stojac pod stacja diagnostyczna przy AK,widzialem jakiegos STI -a mknacego spiesznie,piekny,choc krotki widok to byl.....Ja jezdze codziennie po wolo,krece sie dojazdowo przez miasto.3 rozne Subaraki,ale takie cywilne,woza dzieci do przedszkola na Polna,fajny to widok,jak obstawilismy raz wejscie do przedszkola...Zaden z nas nie ma naklejek swianiakowych,a ja nie mam numerow miejscowych...A wczoraj niedaleko wjazdu do Pradzynskiego,wzdluz bloku widzialem WRXa niebieskiego...pewnie to ktorys z Was...Przodu nie widzialem,jechalem jako pasazer Commanderem.Ale to bryka.Fajny ma tlumik Ultera,ladnie brzmi....

Edytowane przez lookita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem,bo rzadko bywam w miescie w weekendy,slysze bulgoty Subarakowskie,nawet stojac pod stacja diagnostyczna przy AK,widzialem jakiegos STI -a mknacego spiesznie,piekny,choc krotki widok to byl.....Ja jezdze codziennie po wolo,krece sie dojazdowo przez miasto.3 rozne Subaraki,ale takie cywilne,woza dzieci do przedszkola na Polna,fajny to widok,jak obstawilismy raz wejscie do przedszkola...Zaden z nas nie ma naklejek swianiakowych,a ja nie mam numerow miejscowych...A wczoraj niedaleko wjazdu do Pradzynskiego,wzdluz bloku widzialem WRXa niebieskiego...pewnie to ktorys z Was...Przodu nie widzialem,jechalem jako pasazer Commanderem.Ale to bryka.Fajny ma tlumik Ultera,ladnie brzmi....

Mnie możesz pomylić z STI, bo mam wszystkie gadżety z tego modelu włącznie ze środkiem ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...
  • 3 tygodnie później...

Cześć koledzy i koleżanki,

 

Za namową @Simon WRC zwracam się tutaj z prośbo/pytaniem.

 

Czy ktoś z Was, mieszkających na lub w pobliżu trasy Lublin-Modlin, posiada takie felgi jak wspomniany wyżej kolega pokazał tutaj:

 

 

Chciałbym zakupić takie same felgi do obecnego STI z 6-tłoczkowym zaciskiem (oryginalnie i obecnie na 19 calach), z którymi ponoć są "spore problemy" jeśli chodzi o ilość miejsca na około zacisku.

Szukam kogoś kto ma takie same felgi i zechciałby mi poświęcić 30 minut w niedzielę 12 maja jakoś w okolicach południa (godzina 11-13) abym mógł sobie takie kółko przymierzyć.

 

@Simon WRC niestety w ten właśnie weekend jest "nieobecny".

 

Znajdzie się pomocna duszyczka? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...