Skocz do zawartości

Migający forester 2.0


dikdom

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Mam problem z moją maszyną. Po przekręceniu zapłonu co sekundę na ok 1 sekundę i tak w kółko  uruchamiają się różne podezespoły (klimatyzacja, wentyalatory, pompa paliwa i jeszcze kilka innych przekaźników się odzywa). Na liczniku bardzo szybko miga "check engine", samochód po odpaleniu działa już normalnie ale "check engine" cały czas miga. Padło podejrzenie na sterownik silnika -wymieniony i jest tak samo. Elektrycznie wszystkie wtyczki przejrzane, popryskane i sprawdzone. W komputerze są dziesiątki błędów (obecnych) mimo wszystko samochód odpala. Jeżeli ktoś kiedyś walczył z podobnym tematem to proszę o podpowiedz bo autko mnie doprowadza do szewskiej pasji....

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod konsolą z lewej strony. W rogu pod zawiasem drzwi, masz zaslepke plastikowa, w kształcie trójkąta. Pod nią, masz wiązkę kabli. Z tej wiązki powinny wystawac luźne kable, najczęściej czarne. Zakończone wtyczkami koloru białego 2 sztuki i chyba 1 wtyczka zielona. Wszystko musi byc rozpięte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy który forek. Jeśli SF to czarne i zielone pod kolumną kierownicy mają być rozpięte. W tym przypadku wskazuje to na spięte zielone - tryb diagnostyczny. Rozepnij i będzie cacy (zakładając, że to SF, bo pytając o problem warto by było wspomnieć o jakiego Forka chodzi).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...