Jump to content

Wywala z serwera!

Bilex

Recommended Posts

Czy mi się wydawało czy przed chwilą wywaliło wszystkich z serwera? Może to jednak nie sprawa cookisów jak ktoś pisał tylko coś sie chrzani. Mnie tak wyrzuca codziennie prawie? WTF?

Jeżeli to jakiś przypadek to nie było pytania :D

Zdarza się. Regularnie o północy... poza tym sporadycznie.

Stawiam, że coś jest skopane. Ale skoro ONZ zgniła, NATO istnieje głównie jako onanistyczna biurokracja, Unia skrzypi, państwo polskie kuleje... to niby z jakiej racji forum Subaru ma działać całkiem dobrze?

bo jestescie pedzie dlatego was z forum prawdziwych subarofanow wywala hehe jeden wolnossacym legacem,2 opelkiem pozal sie boze hie hie ...no to sie serwer wku....hehehe

Nooo, tak mi brakowało twych profesjonalnych uwag :mrgreen:

Nie, no to my w takim razie klops na jaźbę i wogóle już na forum wchodzić nie będziemy bośmy niegodni. Bez WRXa nie podchodź!

Tfu! Pseudokawior się znalazł - trzeba było STI sobie kupić :twisted: a nie jakimś cienkaczem kozaczyć :mrgreen:

Nooo, tak mi brakowało twych profesjonalnych uwag :mrgreen:

Nie, no to my w takim razie klops na jaźbę i wogóle już na forum wchodzić nie będziemy bośmy niegodni. Bez WRXa nie podchodź!

Tfu! Pseudokawior się znalazł - trzeba było STI sobie kupić :twisted: a nie jakimś cienkaczem kozaczyć :mrgreen:

hie hie taka prawda !:) ale szkoda ze do kielelc nie dojechales bo tam bokowce odchodzily zacne :) no a tak czy siak oddaj zonie tego pedalskiego dupowoza i wskakuj w impre ;)

bo jestescie pedzie dlatego was z forum prawdziwych subarofanow wywala hehe jeden wolnossacym legacem,2 opelkiem pozal sie boze hie hie ...no to sie serwer wku....hehehe

"Opelkiem pożal się Boze" - wystarczył zeby Ci sklepać tyłek :razz:

Co już kaca wyleczyłeś i grzechotnik sie odezwał :mrgreen: :?:

ooo a ty tu co robisz ? :mrgreen: kaca nie bylo niestety za szybko sie zmyliscie ...szkoda bo kanapa ze swiezo poscielo byla a i sniadanko zacne podalem.co do opelka no ....wstyd i tyle szkoda ze musisz sie meczyc tym ...cudem hehe

993 a co to jakis model trabanta ?

Taa, z silnikiem z tyłu :lol:

no co to byl model trabanta z 1974 roku.ale ciebie jeszcze na swiecie nie bylo...a ze sie na torze ze prosiakiem scigalo no ....selawi hehe

ooo a ty tu co robisz ? :mrgreen: kaca nie bylo niestety za szybko sie zmyliscie ...szkoda bo kanapa ze swiezo poscielo byla a i sniadanko zacne podalem.co do opelka no ....wstyd i tyle szkoda ze musisz sie meczyc tym ...cudem hehe

No przykro trochę, że nie poznałem Twoich zdolności kulinarnych. Czasami sam wiesz... siła wyższa :sad:

Co do Opelka - już lepiej. Jaki jest taki jest, ale obrażać go nie dam :mrgreen:

• 3 months later...