Jump to content

Subaru stawia na młodych

Mariusz

Recommended Posts

No i już wiadomo, że w teamie Subaru w sezonie 2004 partnerem Solberga nie będzie jak przypuszczano Colin McRae tylko młody i zdolny Mikko Hirvonen. No to zobaczymy czy "młodzi gniewni" pokonają doświadczonych i zdobeda tytuł mistrzowski wśród kierowcow i producentow. Zapowiada sie ekscytująca rywalizacja. Już sie nie moge doczekać żeby zobaczyć ich w akcji. :D Bedzie sie działo :twisted:

Mam nadzieje ze to nie okaże sie pomyłką... :roll: Jakoś wieksze zaufanie mam do doświadczonych kierowców...

no ale zobaczymy :wink:

.....ale gdzies to doswiadczenie trzeba zdobyc :roll: ........

pozdr. mk.si

Jakby tak popatrzec na kariere Hirvonena w MS, to jest ona podobna do Solberga. Obaj swoje wielkie kroki stawiali w Fordzie i oby tak jak Solberg, Hirvonen postawil ten najwiekszy w Subaru.

POLOT I FANTAZJA W TYM SPORCIE?

No dobra: czy chodzi o fantazyjne i pelne werbalnego polotu wypowiedzi i zachowania po OS, czy moze raczej o polot i fantazje w trakcie OS.

Jesli o to drugie, to prosze mi wyjasnic czy chodzi o:

1: zamiatanie tylem by widzowie wyli " o, ten to jedzie z fantazja"

2: czy moze raczej o kompletny brak wyobrazni, brak strachu, dodawanie gazu tam dzie inni zdejma, A NUZ SIE UDA, i ciezki case DEATH WISH?

Bo powiedzcie mi, gdzie w predkosciach granicznych gdzie najwazniejsza jest perfekcyjna powtarzalnosc, jest miejsce na fantazje i polot?

Tu sie chyba liczy jedynie skutecznossc, prawda? Skutecznosc polaczona z mozgiem jak komputer, ktory steruje reakacjami kierowcy.

Oczywiscie ja sie nie znam, ja wiem jedynie, ze jak sie jedzie z Terminal veloccity na nartach, to nie ma miejsca na fantazje, tam sie liczy wlasnie skutecznosc i umiejetnosci. Dlaczego w Foormule 1 zawsze wygrywa ten jeden, i to o 0.00007 sekundy? Bo ma polot? NO GDZIE TEN NIEMIASZEK MA POLOT!!! NUDNY FACET! A dlaczego pierwsza piatka w slalomiee, albo w biegu zjazdowym zawsze ta sama? i mieszcza sie po 56 bramkach w 0.5 sekundy?

Bo nie maja zycia, tyllko cwicza, cwicza, ccwiccza, cwwicza. Nie jedza, cwicza, nie spia, cwicza, nie dymia, cwicza, neerwy maja, cwwicza, stargane, cwicza. Kregoslupy posiadane, cwicza.

Dzis nie ma miejsca na polot i fantazje - tyloko ciezka praca i talent, dziki talent. A Waldemar Pan, ma raacje, dzis wwlasnie trzeba dziekiej fantazji i polotu, zeby kupic prezenty, ktoore sprawia przyjemnosc.

Nie jest to latwa sprawa. Bo w sumie kupic to se moze kazdy wszystko. Dawniej, jak mysmy z WB byli male, to wszystko cieszylo, a teraz co was mlodych ucieszy, ale tak napprawde ucieszy, tak ucieszy ze poczujecie ze prezent jest z serca, a nie ze poszla cholera do sklepu i kupila mi cos co jeest potrzebne w domu, albo skarpetki?

Truddna sprawa, analiza psychologiczna potrzebna jest. Albo ppolot i fantazja. To teraz pytanie dodatkowe: czy znacie kogokolwiek kto naprawde ma polot i fantazje. Ale osobiscie. I tak na maksa, zeby mial ten polot i fantazje. Prawdopodobnie niee znacie. Bo tych ludzi na jednej reece mozna w calej polsce poliiczyc, i tak samo jest wszedzie.

Too ja was pytam, gdzie FINCZYK znad jezior, wychdozacy z sauny po wielkie wodzie, ma polot i fantazje?

Albo ja sie moze myle, i przecietny, nudny finczyk jest w 97.5% zajebiistym polociarzem i fantasta. Pewnie tak jest. No tak, i caly wywod moge se wsadzic w żyć. Bez polotu ale za to z fantazją.

Mi się wydaje,że z tym polotem i fantazją to chodziło o lekkiego wariata na oesie. Burns czy też Sainz są technicznie mistrzami,popełniają mało blędów,itd...Żeby jednak wygrywać na tym poziomie,nie wystarczy talent

i perfekcyjna powtarzalność. Od czasu do czasu trzeba chyba "wyłączyć"

głowę(ale nie przesadzać jak Colin).

kierowcy rajdowi maja wylaczona glowe... to co sie dzieje na odcinku jest odruchem... a polot i fantazja to jest tracenie czasu poprzez jechanie pod publiczke (tj. poslizgi, przesadzone skoki itd), a nie o to chodzi...

ThanJ: ?

Panowie, oboje roznie interpretujecie po prostu slowo fantazja i polot w tym kontekscie. Ta dyskusje moglibyscie tak prowadzic do armageddonu :roll:

TJ

TiDżej kurna olek, zacznij ksiażki czytać: PANOWIE, OBAJ, a nie OBOJE! To koszmar, dyskwalifikacja, żenada. Jak tak można. Po drugie: Fantazja i Polot to w morde jednak są SŁOWA a nie SŁOWO. Dwa błędy, za które maturę odbieraja, o dawaniu nie ma mowy.

A skoro mowisz, że OBOJE interpretujemy SLOWA fantazja i POLOT w roznnym kontekscie, to jakiez to konteksty. I jakie znacznie slowa KONTEKST JEST, bo nie znaczenie przeciez. CHYBA. Tak?

A tak naprawde, to obywatel IWAN w swoim poscie o F i P napisal bzdure najprawdopodobniej i sie czepnelim z WB. A wy sie czepiacie i sie znowu magiel robi ( w Poznaniu magiel rodzaju żeńskiego jest: Magiel Prasująca, wiem, bo widziałem, w końcu tam studiowałem).

aLE NIE MA TO JAK DOBRY MAGIEL, AWANTURKA, SPTRZECZKA, KTÓRA NASZ ODCIĄGA OD TEGO CO SIĘ W DOMU DZIEJE.

a SIĘ DZIEJE, ŻE O W MORDE.

Wy sie, Than Ju nie tłumaczta, bo ja syna mam i on mnie sciemna ze az mu sie dymi z uszóf. Takie wymówki sie określa mianem LAME.

Język polski ma sie w kriw albo sie nie ma.

I umie sie mowic, albo sie udaje.

I trzy godziny snu nie maja do tego nic a nic a nic a nic

Idz ksiazki czytaj az ci slepia wyplyna: Lalke, nad niemne, ojca goriot i takie tam fajowe.