Skocz do zawartości

Wymiana zegarów MY10 2.0D


maver

Rekomendowane odpowiedzi

hej,

 

czy ktoś już może rozpoznawał temat wymiany zegarów w Forku 2.0D MY08-MY12 ze starszych (te niebieskie) na nowsze (te czerwone)? Bo za każdym razem jak patrze na te niebieskie liczniki to mnie coś boli. Chodzi mi głownie o to czy ktoś wie ile taka przyjemność może kosztować i z jakim ryzykiem to się wiąże? Zdobycie takich zegarów to inny problem...

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a te zegary nie są takie same jak w imprezie? bo też mam te "piękne" niebieskie i z chęcią bym je podmienił na czerwone, jak coś będziesz wiedział to daj znać... IMO w ASO powiedzą Ci, że nie ma takiej możliwości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaiste w ASO powiedzieli: "Ooo Panie... to by trzeba było sprawdzić napięcia, wtyczki i w ogóle rozebrać pół auta. My tego tu nie zrobimy.". Zegary z imprezy nie będą pasowały, gniazdo z tyłu jest to samo z tego co widziałem ale kształt inny. Z resztą te czerwone zegary po lifcie są zupełnie spoko. Jak coś się w temacie posunie to dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Czy już są nowe informacje na ten temat? Też mi to kilka razy przechodziło przez myśl...


Nie powinno być najmniejszego problemu według:

http://www.subaruforester.org/vbulletin/f115/superacercs-garage-journal-104989/index23.html#post1322702

i

http://www.subaruforester.org/vbulletin/f77/2011-optional-instrument-cluster-88954/

 

Przeczytałem od początku do końca. W skrócie: Wszystkie zegary z imprez/foresterów z MY08+ można ze sobą zamieniać. Instalacja prosta: zdjąć plastik, dwie śrubki wykręcić, kabel przełożyć do nowych zegarów no i wszystko poskładać. Problem: immobilizer trzeba przeprogramować. Stan kilometrów trzeba zaprogramować. Czy może ktoś potwierdzić, że ASO może to bez problemu zrobić? Czy ktoś się orientuje czy to się może gryźć z EcuTek?


I jeszcze coś: niby wyświetlacz temperatury i spalania na ekranie w środku nad radiem nie działa aż się je znowu włączy. Czy ktoś może potwierdzić, że ASO powinno dać sobie radę z tym? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...