Skocz do zawartości

Budapeszt - nocleg


antikos

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy, 

Może ktoś polecić jakiś nocleg w Budapeszcie, cel wyjazd męski, więc interesuje nas miejsce gdzie można wpakować bagaże i uciec w miasto i na wyścigi, nocleg potrzebny od 29 maj. Będę bardzo wdzięczny za jakąś pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nocowałem tutaj w czasie podróży do Grecji: 

  Gastland M0 Hotel és Étterem

 

To jest przy autostradzie południowej E-75 przy stacji Shella. Standard 4 gwiazdki. Czysto, dobra kuchnia, parking strzeżony w cenie. Tani nie jest ale wygodny. Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio ze znajomymi byliśmy w Gold Hotel Budapest. Poza tym, że hotel jest przy głównej ulicy, to większych zastrzeżeń brak, bardzo wygodne łóżka, ale nie wiem, kto się zgodził na montaż czujników zbliżeniowych w kranie przy umywalce, PITA. Śniadanie bardzo przyzwoite.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki ale szukam coś w samym centrum i chyba unikam hoteli bo to mają być 3 noce pijaństwa( 5 chłopa) do upadłego z uwagi na kawalerski kolegi i wyścig, więc o hotel się już boję, jakiś hostel czy mieszkania gdzie jak kogoś zabijemy to będzie czas uciec i jest szansa że nam kart nie zablokują 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z miesiąc temu z rodzinką nocowalem w Eurostars. Sieciówka, ale w miarę przyzwoita. Sadzac po niektórych ekipach raczej nie będziecie sie wyróżniać z wieczorem kawalerskim. Tuż obok stacja metra. Z buta do parlamentu jakieś 15-20 minut, do początku Andrassy jakieś 10, most Elżbiety 5 min, Vaci Utca 5 min. Parking podziemny, łatwy wypad na obwodnice w stronę Hungaroringu.

 

http://www.eurostarsbudapestcenter.com/EN/hotel.html

Edytowane przez Sjaakie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...