Skocz do zawartości

Honda Type "R"


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Nie , słucham uważnie . Co radzisz w moim projekcie, by auto jeździło bezawaryjnie w takiej konfiguracji, tak ze na codzień.

Nie obrażaj się tylko poważnie podpowiedz w co uderzać. Ale proszę nie pisz wrzuć K20 :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to najzupełniej poważnie, masz warsztat, który ma Ci ten silnik budować i twierdzisz że poradzą sobie na 200% i nie wie jakie podzespoły powinny się tam znaleźć żeby uzyskać założony wynik, że pytasz tutaj?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to najzupełniej poważnie, masz warsztat, który ma Ci ten silnik budować i twierdzisz że poradzą sobie na 200% i nie wie jakie podzespoły powinny się tam znaleźć żeby uzyskać założony wynik, że pytasz tutaj?

Skwaro nie patrz na warsztat słucha Ciebie... fajnie jak się wypowiesz. Pytanie powtarzam w/g Twojego doświadczenia, da się zbudować K24 300 KM do codziennej jazdy. Bezpiecznie dla motoru?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahah to jak lacza pali jak trzeba przy 260 to jedź na hamownie gdzie wydmucha "czysta" i sprawa załatwiona, wykresem będzie można się pochwalić.  Mam wrażenie że kolega skwaro nie "wie o co chodzi chyba" bo chyba zajmuje się robieniem poważnych projektów a nie pod cyferki na hamowni. Daleko do niego nie masz, jedź, zostaw auto w warsztacie i będziesz miał jasność czy wie o co chodzi i o czyich projektach piszesz. Wiem że to forum, ale informacje, których oczekujesz to dla kogoś chleb. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ciekawie, Darecki modyfikuje Frankensteina :biglol:

A co w tym złego, dziwnego, nienormalnego?  :toobad:

Fajnie że jest jeden chociaż człowiek , który wie co jest na rzeczy i zna możliwościowi i mam nadzieję wie co gada .  Bo ja tak czy siak go zmodyfikuję . Ciekawe czym Ty się możesz zaprezentować oprócz szydery?

Idę do nocnego po chipsy i piwo. Mam zaległe 2 strony. Będzie ciekawie :D

lektura obowiązkowa :D ale powiem że generalnie sama nuda :)

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Plan modyfikacji powoli wkracza w życie, teraz tak czy wałki 

Drag Cartel 3.2 będą dobre, tależyki tytanowe supertecha plus kolektor centralny , wydech 3 cale.

Dadzą radę by uzyskać 300 + ?

Dołu nie ruszam nie ma takiej potrzeby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...