Skocz do zawartości

Kajto


wolnemiasto

Rekomendowane odpowiedzi

30 minut temu, matros1 napisał:

Swoją drogą to wszystko pokazuje jaki talent ma ... Kubica. Wyjedził mistrza w WRC2 a WRC był w stanie się podpinać pod najlepszych prywatnym samochodem, prowadząc jedną ręką.

 

Co z tego jak ludzie i tak wiedza swoje... czyli nic ale klepią głupoty jak najęci :(

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, pegi napisał:

A dogonił poprzedzający wóz i jechał praktycznie bez widoczności.  My go w tych tumanach kurzu prawie nie widzieliśmy.  Wszystkim innym wiatr zdążył przewiać to, co poprzednicy wzniecili. 

Biednemu w wiatr zawsze w oczy wieje :) 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, turdziGT napisał:

Biednemu w wiatr zawsze w oczy wieje :) 

Zupelnie nie o to chodzi. Bo wtedy właśnie akurat to mu nie przeszkodziło bardzo dobrego czasu wykręcić.  

 

Godzinę temu, chojny napisał:

 

Co z tego jak ludzie i tak wiedza swoje... czyli nic ale klepią głupoty jak najęci :(

 

Z Kajto to samo. A nawet jescze gorzej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie klepią pewnie te głupoty bo po 3 krotnym mistrzu Europy spodziewali sie troche wiecej.

Jako jeden z tych piszących głupoty przyznaje bez bicia ze oczekiwałem czwartych czasów w tej obsadzie bo te 3 tytuły powinny do czegoś zobowiazywać bez znaczenia czy sie zaczynało maluchem czy jest sie synem Rovampery.

Przeblysk jakiś tam był wiec mniejmy nadzieje ze to jakies tam bliżej nie znane nam kłopoty ze sprzętem czy oponami bo w przeciwnym razie to bal bym sie czy utrzyma sponsora na resztę sezonu jezeli taka predyspozycja sie powtórzy.

  • Dzięki! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, turdziGT napisał:

Ludzie klepią pewnie te głupoty bo po 3 krotnym mistrzu Europy spodziewali sie troche wiecej.

Jako jeden z tych piszących głupoty przyznaje bez bicia ze oczekiwałem czwartych czasów w tej obsadzie bo te 3 tytuły powinny do czegoś zobowiazywać bez znaczenia czy sie zaczynało maluchem czy jest sie synem Rovampery.

Przeblysk jakiś tam był wiec mniejmy nadzieje ze to jakies tam bliżej nie znane nam kłopoty ze sprzętem czy oponami bo w przeciwnym razie to bal bym sie czy utrzyma sponsora na resztę sezonu jezeli taka predyspozycja sie powtórzy.

Całe szczęście sponsorem jest Lotos, a nie ktoś z Forum :P

A. Jeszcze jedno. RovaNpera. Nie Rovampera.  "N". Nie "M". I nie zwracałbym uwagi, gdyby nie to,  że co i rusz "znawcy" tematu piszą to nazwisko przez "m". 

Edytowane przez pegi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, turdziGT napisał:

Ludzie klepią pewnie te głupoty bo po 3 krotnym mistrzu Europy spodziewali sie troche wiecej

 

Też liczyłem tak skromnie że czwarte miejsce będzie, na debiut to  by wystarczyło, dlatego jesteśmy, jestem rozczarowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, pegi napisał:

Całe szczęście sponsorem jest Lotos, a nie ktoś z Forum :P

A. Jeszcze jedno. RovaNpera. Nie Rovampera.  "N". Nie "M". I nie zwracałbym uwagi, gdyby nie to,  że co i rusz "znawcy" tematu piszą to nazwisko przez "m". 

Nie ma znaczenia kto jest sponsorem bo przeciez na koniec końców i tak liczy sie $$$ a tytuł mistrza Europy bardzo latwo  zareklamować i wykorzystać PRowo w przeciwieństwie do mizernej postawy w WRC2 ( i tu juz troche rajdowej świadomości trzeba mieć zeby wogole wiedzieć co to ) 

Ja liczę na to ze ten zimny prysznic uświadomi chłopaka ze nawet WRC2 w przeciętnie obsadzonej klasie to zabawa dla dużych chłopców i tu juz sporym sukcesem jest pojawienie sie na mecie a co dopiero dobry wynik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, turdziGT napisał:

 

Ja liczę na to ze ten zimny prysznic uświadomi chłopaka ze nawet WRC2 w przeciętnie obsadzonej klasie to zabawa dla dużych chłopców i tu juz sporym sukcesem jest pojawienie sie na mecie a co dopiero dobry wynik.

Tak. A jak już to sobie uświadomi,  usiądzie spokojnie, poczyta forum i już będzie wiedział w ogole wszystko o rajdach... 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, turdziGT napisał:

Nie ma znaczenia kto jest sponsorem bo przeciez na koniec końców i tak liczy sie $$$ a tytuł mistrza Europy bardzo latwo  zareklamować i wykorzystać PRowo w przeciwieństwie do mizernej postawy w WRC2 ( i tu juz troche rajdowej świadomości trzeba mieć zeby wogole wiedzieć co to ) 

Ja liczę na to ze ten zimny prysznic uświadomi chłopaka ze nawet WRC2 w przeciętnie obsadzonej klasie to zabawa dla dużych chłopców i tu juz sporym sukcesem jest pojawienie sie na mecie a co dopiero dobry wynik.

:blink::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, pegi napisał:

O, wreszcie mi ktoś biografię pisze :D

 

6 minut temu, pegi napisał:

O, wreszcie mi ktoś biografię pisze :D

 

tak , bajkopisarze i marzyciele  są rzeczywiście w tych czasach w cenie :P:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pegi , szczerze...... , nie mam już sił , zamiaru , ani ochoty z Tobą dyskutować , przyznaje Ci zaocznie we wszystkim rację o czym piszesz , zwyczajnie sie poddaje , wygrałeś !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...