Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

37 minut temu, mits napisał:

Kopaniewo jest już ogrodzone? 

pojecia nie mam jak to teraz wyglada,

jak bylem ostatnio to sie normalnie brama wjezdzalo.

pewnie w necie sa jakies filmiki do wygrzebania z ostatniego eventu, trening pod wiatrakami, czy cos w tym stylu

niezly wyryp

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1:05 dał radę ale 1:15 już nie :)

Jest już wiosna, czas ponownie otworzyć garage i prace nad modami auta.

Czy ktoś ma patent jak do lewego słupka założyć wskaźniki?

Planuję coś takiego

image.thumb.png.e17f7294b7c1745f5fd7338ae363e5ca.png

lub coś takiego

image.png.f0c677b344e5f030dc026f654b3fae37.png

chyba te drugie ze względu na lepszy kąt lepiej by pasowały, chyba że inna opcja jak przełożenie z poniższej podstawy na słupek.

Mam ciśnienie oleju, Temperatura oleju oraz ciśnienie paliwa.

image.png.4a220da41b8e04d59fb8a2dbf64dff07.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno chcesz te slupkowe ?

slyszalem, ze sa malo user-friendly i po oczach swieca w nocy

przerabialem temat przy okazji skladania swojego auto i finalnie zdecydowalem sie na te w srodkowej konsoli.

EGT tez bywa przydatne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście po przetestowaniu słupkowych oraz daszka na środku kokpitu stwierdzam, że największy sens ma montaż na linii wzroku oraz te co nie rażą jak ledowy bilboard tj: albo montaż przed zegarami, ale blisko daszka (1wsza fota to i to) albo jak najbliżej podszybia (tu nie mogę znaleźć foty od ręki). Pytanie też jakie pomiary chcesz zrobić. Boost./vacum moim zdaniem ważne, aby zauważać okiem jadąc tak jak obrotomierz. 

Słupek oślepia, że aż boli.

Daszek na środku kokpitu od biedy ok ale też oślepia oraz ciężko kontrolować jednym okiem wskazania przy przyspieszaniu / testowaniu. <pirate>

 

Warto również pamiętać, że im więcej gauganów obok siebie, tym bardziej oślepiają, to aktualnie zbieram $$ na 3w1 z regulacją oświetlenia ale ceny porażają. 

 

98-19.jpg

 

0201tur_07zoom+Subaru_WRX+Boost_Gauge.jp

 

oraz jest taka opcja ale rozmiar może być przeszkodą oraz też moim zdaniem za daleko od lini wzroku.

A6SK_1_20180124484200804.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zbudowalem sobie daszek na środku centralnego schowka,jeśli chodzi o czytelność nie ma tragedii podobnie z oslepianiem. Trochę mu brakuje jeśli chodzi o estetykę. 45c0355307024130356750c74f74372f.jpg

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.03.2019 o 20:32, Aga napisał:

Lusterko Ci się przestawiło

A ja myślałem, że dla bardziej opływowego kształtu :biglol:

 

co do moich AG smoke, to w ogóle nie ma problemu, są tylko podświetlenia tarcze i tyle. Obecnie mam na desce dwa i OEM od turbo na kolumnie kierownicy. Kubki pojedyncze już kupiłem, wkrótce powinny być, słupek lewy drugi też mam więc pewnie w weekend będę się bawił. Mam taką nadzieję, że moja teoria o niewielkich gabarytach pojedynczych kubków się sprawdzi.

Co do EGT to chyba ja nawet nie mam gdzie tego wkręcić - to mocowo nadal (jeszcze) seryjne auto. W tym roku wchodzi wzmocnienie skrzyni biegów (i pewnie nowe synchroinzatory) więc rozważę wgranie programu od PPP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Ayo napisał:

zamszowe kierownice sa szybsze od czarnych rekawic ;)

i tutaj się z Tobą zgodzę, że rękawice używać należy na zamszowych kierownicach - bo na tych innych jakoś nie zdają egzaminu. :toobad: (patrz zdjęcie po lewej). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Platon napisał:

i tutaj się z Tobą zgodzę, że rękawice używać należy na zamszowych kierownicach - bo na tych innych jakoś nie zdają egzaminu. :toobad: (patrz zdjęcie po lewej). 

nie zdaja egzaminu bo sa dedykowane do zamszowych kierownic,

sa tez rekawice do skorzanych kierownic i te zdaja egzamin na.... skorzanych kierownicach.

teraz zagadka, czym sie roznia niebieskie od czarnych ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wymienilem wlasnie piaste, ale zeby to zrobic musialem zaopatrzyc sie w prase (12t). Takze jakby ktos potrzebowal, to zapraszam - szczegolnie w weekendy i o dziwnych godzinach ;)

Przy okazji - czy jest jakies inne miejsce niz to tutaj, gdzie np. w sobote o 21-tej moglbym zapytac, czy ktos w okolicy ma, powiedzmy, nasadkowa 32-ke 1/2"? Cos bardziej real-time niz forum...

 

 

T.


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32-ka byla tylko przykladem, ale zdarza mi sie czasami utknac przez brak jakiejs pierdoly. Oczywiscie tylko w weekendy i jak sklepy sa juz zamkniete. Dzwonic po ludziach o tak poznych godzinach troche nie wypada (?) - co innego, jesli sami przeczytaja ;)

 

Aktualnie mieszkam w Rotmance.


 

 

T.


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Tummi napisał:

Wymienilem wlasnie piaste, ale zeby to zrobic musialem zaopatrzyc sie w prase (12t). Takze jakby ktos potrzebowal, to zapraszam - szczegolnie w weekendy i o dziwnych godzinach ;)

Przy okazji - czy jest jakies inne miejsce niz to tutaj, gdzie np. w sobote o 21-tej moglbym zapytac, czy ktos w okolicy ma, powiedzmy, nasadkowa 32-ke 1/2"? Cos bardziej real-time niz forum...

 

 

T.


 

Ja zawsze pomogę jeżeli będę potrafił :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...