Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

Ale że co? Widać że serwisowany w nieASO i taki wybidzony że czegoś mu brakuje? :biglol:

W dniu 14.03.2019 o 20:15, yaro napisał:

pozdrowienia :D

żyje i ma się dobrze :D

Potwierdzam. Dzisiaj widzieliśmy się na mieście i Forek o własnych silach z bulgotem i @yaro za kółkiem podążał przed siebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Po Forku mojego Taty zostanie nam komplet opon letnich (bodajże Semperit) 15'stki i komplet foteli z kanapą (wersja oryginalna z 'ceratą') - czy ktoś z Was chciałby to od nas zabrać? :) Cena - 0.7 L czarnego Jasia :) Odbiór osobisty w Sopocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.03.2019 o 11:27, kriskristoffers napisał:

Czy Wasze Subaru również zostało  "namierzone" przez Zdanowicza? Dzisiaj  za przednią wycieraczka znalazłem ulotkę pt "dlaczego warto serwisowac auto w ASO Zdanowicz" 

 

Możesz zrobić skan/zdjęcie tej ulotki i tu wstawić? :D Albo na PW?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczająco żeby fizycznie mieć dość. Nie pamiętam ile dokładnie,znajomy startował. Trochę strzelam ale wydaje mi się że około 20-30. Chyba w każdym biegu masz 3 okrążenia. Kolega musiałby się poinformować:)

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RCP jest fajne. Jadą jednocześnie 3 samochody 6 okrążeń i liczony jest najlepszy czas. Takich przejazdów w ciągu dnia jest 5 czyli jazdy jakieś 25 minut/320zł. Można też indywidualnie poupalać bez pomiaru czasu, wówczas wjazd kosztuje 350zł/1h. W tej formie ODTJ dopuszcza jednocześnie 2 samochody max. 

Bliżej Łodzi jest Toruń i Bydgoszcz. Jest jeszcze Koszalin. Tutaj chyba jest najtaniej bo godzina jazdy swoim autem kosztuje 50zł bez żadnej kaucji. 

Edytowane przez krik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, owad napisał:

Kiedyś chyba bylem na tym w pszczolkach ale to straszna lipa była. 1 kółko a porem czekanie 30 min.

ja nie wiem na czym bylem, ale przez caly dzien sterczenia tam i czekania na swoja kolej zrobilem chyba 8 kolek po minute kazde, masakra straszna.

zgaduje, ze na godzinnym treningu z instruktorem zrobilbym ich min 40 wlaczajac w to jakies wprowadzenie teoretyczne na poczatku.

10 godzin temu, mlodyX napisał:

Myślę że za tą kwotę to nadal spoko opcja

zalezy jak bardzo cenisz swoj czas, caly dzien za 30 kolek to marny wynik.

normalnie na track dayu robilem min 100 km, bez roznicy czy byl to borsk, rallyland, bednary, ulez czy kielce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, owad napisał:

Na lotniskach nic już się nie dzieje w okolicy?

W Borsku chyba ogrodzili i kasuja za wjazd-dawno nie bylem zatem powtarzam ploty. Mozesz jechac do Ornety-odleglosc podobna, ale nawierzchnia jest z plyt betonowych, a drozki wokol lotniska to raczej poligon. Niemniej nikt tam nie strozuje, wjazd otwarty, i jak wezmiesz ze soba pacholki to mozna sie pobawic. Przynajmniej na lotnisku, bo wokol z powodu zarosli trzeba uwazac na grzybiarzy czy innych spacerowiczow. Ale choc bywam tam prawie co weekend nigdy wielu ludzi nie widzialem. Za to od czasu do czasu organizowane sa tam rozne eventy motoryzacyjne, i calkiem fajnie rozrabiaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, owad napisał:

Kiedyś chyba bylem na tym w pszczolkach ale to straszna lipa była. 1 kółko a porem czekanie 30 min...ale zadzwonie i się spytam.

Na lotniskach nic już się nie dzieje w okolicy?

Chyba tylko Łódź pozostaje...

Mogę popytać kumpla o Ornetę (tego od niedoszłego naszego zimowego wypadu). Nie byłem tam 2 czy 3 lata więc nie wiem jak jest obecnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, AdaSch napisał:

A Kopaniewo?

Latem zeszlego roku zrobili tam cos w stylu trackday`a, teraz poki co cisza

na terenie lotniska jest farma wiatrowa i zgaduje, ze moze byc slabo z wjazdem na dziko.

 

na rajdowym w dziale rajdy na pomorzu za wiele sie nie dzieje.

Edytowane przez Ayo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...