Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, tzd napisał:

Czuję złość i żal, co się dzieje w moim kraju, w moim mieście...

ja tez, 

nie zabila go choroba czy nieszczesliwy wypadek

zostal zamordowany w czasie pelnienia obowiazkow na oczach tysiecy ludzi,

w glowie sie nie miesci.

 

obawiam sie, ze najgorsze przed nami, zaczna sie oskarzenia, szczucie i robienie najbrudniejszej polityki jak tylko ludzie z cmentarza wyjda.

duza pula do zgarniecia na tej tragedii

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ból, smutek, żal ... taki niewysłowiony, że tylko muzyka i cisza potrafi oddać uczucia ...

 

 

Przez ostatnie niemal 4 lata pracowałem z prezydentem, bardzo blisko... 

 

Ostatnie nasze spotkanie w grudniu, zostałem uhonorowany pewnie ostatnim już przez niego przyznanym medalem prezydenta...

 

800px_134260_gala_gdanska_nagroda_rownosci.jpg

800px_134262_gala_gdanska_nagroda_rownosci.jpg

 

Wielki dramat dla żony, dwójki dzieci, rodziny, bliskich, współpracowników... moi przyjaciele byli na scenie, z dziećmi...

 

Nie mogę się pozbierać...

 

 

Edytowane przez Herostrates
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Być może pod koniec przyszłego tygodnia (czwartek, piątek ew. sobota) byłaby możliwość pośmigać na lotnisku pod Ornetą. Mój znajomy jest w stanie ogarnąć temat.

Czy ktoś byłby chętny?

Temat jest póki co bardzo luźny i największa szansa powodzenia w czwartek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Ayo napisał:

jest na forum wlasciciel wisniowego forka ze swinia na lusterku ?

stal ostatnio pare dni na ekolanie.

Jak SH to mógł to być @Batik 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.01.2019 o 14:56, kiedro napisał:

Może ja bym się wybrał. 

 

Zapomniałem w porę odpisać. Ja w tym tyg nie dam rady - praca się inaczej ułożyła. Forester w serwisie dłużej niż planowano a Legacy mi trochę szkoda - dopiero co został jakierniczo ogarnięty.

Kolega dziś śmigał - jeździć można, warunki ponoć spoko. Jest propozycja wypadu w przyszłym tyg. Jeśli będę jechał - dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, dr.elich napisał:

Kolega dziś śmigał - jeździć można

Tam generalnie mozna jezdzic caly czas, tyle tylko ze nawierzchnia z plyt betonowych jest dosc nierowna, a drogi dookola lotniska maja takie dziury ze Forek moze sie schowac:)-przesadzam oczywiscie, ale tylko troche. No i nie jest to teren zamkniety, zatem wjazd bez problemu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, mlodyX napisał:

Dzisiaj w Gdansku na ulicy Kościuszki.
Kto się tak ordynarnie chwali?emoji16.png nie mniej jest czym.c529ebfc260a2aed4ba1ab5e8da57d79.jpg

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka
 

To jest auto serwisu Zdanowicz :). Z tego co pamiętam robi za auto zaopatrzeniowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ten lakiernik nadal nie jest na miejscu? już rok temu miała być lakiernia...

Trochę mnie nie było ale co do "Mojego" prezydenta to najgorsze jest to, że dopiero po śmierci człowiek dowiaduje się, jak bardzo to był "mój" prezydent...

Zachowanie Gdańszczan wzorowe jak i w dniach żałoby tak i również w obronie ECS. Zawsze byłem dumnym "Gdańszczaninem" ale teraz po tym co widziałem na ulicach itd. jestem wybitnie dumny, że mieszkam w Gdańsku a poniższe okładki sprawiają, że jestem po trzykroć dumnym Gdańszczaninem

image.png.b1453354300a0516eb6f6fa9cc2c9d43.png

i to nie tylko dlatego, że mam trzy tomy "Wolne Miasto Gdańsk" z autografem autora Wojciecha Gruszczyńskiego.

mógłbym długo ale to nie to forum...

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 1/18/2019 at 11:07 AM, kropkowicz said:

Czy jest na forum właściciel projektu GT kąąąąbi lakier ciemny matowy (do niedawna) z EcuMasterem na rejestracji GWE____ ?

Siemanko Kropkowicz, hm ja mam takiego szary mat GWE... coś przeskrobałem? oO :)

Det3 już wywaliłem, ogólnie od października cofam się mozolnie do serii po tym drut tuningu co kupiłem... (mbc, det i inne pryszcze)

 

Btw, witajcie! Właśnie znalazłem temat o Trójmieście, mam nadzieję, że do szybkiego zobaczenia. Jeśli ktoś się kręci popołudniami w okolicach Rekowa dolnego / Redy, zapraszam na garaż :)

 

ps. sorry za smród jaki zostawiam za sobą, ciągle walczę aby to wyeliminować, niestety założenie kata nie pomogło. 

Edytowane przez mits
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...